Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 10. kolo Mikulovice - Práče 2:1 (1:0)

10. kolo Mikulovice - Práče 2:1 (1:0)

11.10.2014

(převzato z FB)

Branky: Polický,Fojtík - Klouda

V 10. kole OP k nám zavítal nepříjemný tým z Práč. Tímto zápasem nám začala série utkání s předními týmy tabulky. Domácí do utkání vstoupili hodně aktivně a odměnou jim mohl být gól už ve druhé minutě, Polický však nastřelil jen břevno hostující svatyně. Ještě v též minutě musel střídat kvůli zranění kolena Pospíchal Zdeněk.Na další šance se dlouho čekalo. Hrál se nepohledný fotbal,hodně bojovný. Dvě nadějné šance si v první půli vypracovali Práče díky Kloudovi, první šanci měl po svém úniku zleva,ale branku netrefil, další šanci měl ze standardní situace zpoza vápna,jehož střela však skončila metr vedle Elisovy svatyně. Na gól si tak diváci museli počkat až na závěr první půle, kdy Balík vybojoval standardní situace z levé strany, k míči se postavil Polický a krásnou střelou otevřel skóre - 1:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Nutno ještě dodat, že pro zranění musel ze hry odstoupit také Fiala Radim, který si natáhl stehenní sval. Po vstupu do druhé půle si domácí vytvořili další šance v 62. minutě v podobě tří rohových kopů v řadě, ovšem gól se jim povedlo dát až z dalšího centru, kdy si na zadní tyči počkal na míč Fojtík a uklidil ho do brány - 2:0. Mělo to být poklidné utkání, ovšem hostům se podařilo v 77. minutě snížit, když centr krajního záložníka se dostal až na kopačky Kloudy a ten jej dopravil do sítě - 2:1. Hned v 83.minutě už mohlo být srovnáno, když měl Klouda další velkou šanci, naštěstí pro domácí nastřelil jen tyč domácí brány. Další náznaky šancí už domácí ubránili a dovedli utkání do vítězného konce.

Sestava: Elis - Krčmář,Fiala A.,Polický,Fiala R.(Fiedler) - Balík(Šálek),Petkov,Franc,Staněk(Pospíchal Zbyněk) - Fojtík,Pospíchal Zdeněk(Pevný)