Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 žáci

8. kolo Mikulovice - Prosiměřice 0:9 (0:3)

Sestava: Pokorný – Kvinta M., Raputa, Šobová T., Ambrozek A., Černá D., Kloudová B., Elisová G., Šlapák, Fousek J., Hruška. Střídali: Kříž Š., Černý R., Ambrozek D., Adámková A., Dvořák P.

Publikováno 8. 8. 2014 21:42

7. kolo Višňové - Mikulovice 8:0 (6:0)

Datum konání: 19. 10. 2013

B:

Domácí byli lepším týmem, ale hosté se značně omlazeným týmem neudělali ostudu. V bráně nastoupil Hruška, který v prvním poločase dostal několik zbytečných branek. Druhá půle byla dlouho bez branek, až v posledních třech minutách domácí skóre navýšili na konečných 8:0. Dobrý výkon podala D. Černá.

Sestava: Hruška – Kvinta M., Raputa, Šobová T., Šobová M., Ambrozek A., Černá D., Kříž, Šlapák, Fousek, Elisová G.  Střídali: Elis M., Adámková A., Elis R., Dvořák P.

Publikováno 8. 8. 2014 21:41

6. kolo Mikulovice - Přímětice 0:9 (0:5)

Datum konání: 13. 10. 2013

B:

Zápas měl jasného favorita. Opět se musel domácí trenér obejít bez některých klíčových hráčů, ale už se to bere jako standartní věc, a tak museli vypomoct hráči z přípravky.

Sestava: Pokorný – Kvinta M., Raputa, Šobová T., Šobová M., Ambrozek A., Černá D., Kloudová B., Fousek J., Dvořák P.  Střídali: Kříž Š., Šlapák D., Elis M., Ambrozek D.

Publikováno 8. 8. 2014 21:40

5. kolo IE Znojmo - Mikulovice 14:0 (5:0)

Datum konání: 6. 10. 2013

B:

Hosté v sestavě s hráči z přípravky neměli proti domácím žádnou naději na úspěch. Za zmínku stojí šance Adama Ambrozka, kdy přestřelil domácí svatyni a šance Martina Kvinty po samostatném úniku z pravé strany. Bohužel zůstalo jen u šancí.

Sestava: Pokorný – Kvinta M., Raputa, Šobová T., Šobová M., Ambrozek A., Ambrozek D., Černá D., Kloudová B., Dvořák P. Střídali: Kříž Š., Šlapák D., Elis M., Adámková A.

Publikováno 8. 8. 2014 21:39

4. kolo Mikulovice - Hostěradice 0:11 (0:4)

Datum konání: 28. 9. 2013

B:

Potkali se mužstva bez bodového zisku. Hosté si jako první body zaslouženě připsali. Byli fotbalovější a proti malým hráčům domácích, neměli problém se prosazovat. V závěru nechali hosté vyniknout Kříže a Šlapáka, když jim nechali volnou cestu po rozehrávce až k brankařovi, ani tuto výhodu domácí nevyužili.

Sestava: Pokorný – Kvinta M., Raputa, Šobová T., Šobová M., Ambrozek A., Černá D., Kloudová B., Fousek J., Dvořák P. Střídali: Kříž Š., Šlapák D., Elis M., Ambrozek D.

Publikováno 8. 8. 2014 21:38

3. kolo Dobšice - Mikulovice 2:0 (1:0)

Datum konání: 22. 9. 2013

B:

Utkání bylo vyrovnané. Štěstí stálo více při domácích, naopak hosté nevyužili čtyři samostatné úniky T.Šobové, které mohli ovlivnit vývoj utkání. Domácí tak trestali druhým gólem.

Sestava: Pokorný – Kvinta M., Raputa, Šobová T., Šobová M., Ambrozek A., Hruška, Černá D., Elisová G., Šlapák D., Elis M. Střídali: Kříž Š.

Publikováno 8. 8. 2014 21:37

2. kolo Mikulovice - Štítary 1:4 (0:1)

Datum konání: 14. 9. 2013

B: Kvinta M.

Domácí hráči nedokázali využít domácího prostředí a i ve 2. kole prohráli. Mikulovičtí byli lepším týmem, avšak góly stříleli hosté. Šance na výhru určitě Mikulovičtí měli, bohužel je však nevyužili zejména Raputem. Do poločasu vedli hosté díky šťastné trefě.  Druhý se odehrával od šestnáctky k šestnáctce. Jediný úspěch Mikulovic zaznamenal střelou k tyči Kvinta Martin. Hosté měli dobrý přechod do útoku a vykřesanou naději domácích, hosté zhatili dalšími dvěma brankami.

Publikováno 8. 8. 2014 21:36

1. kolo Mikulovice - Tasovice 0:8 (0:2)

Datum konání: 8. 9. 2013

B:

První utkání v sezoně domácí nezvládli, i když se museli obejít bez dvou hráčů základní sestavy. Nutno podotknout, že podržel domácí svými zákroky v bráně, Pokorný. Domácí střídali i hráče z přípravky, kteří ale svoji bojovností diváky nadchli více, než samotný zápas. V útoku se domácí opírali o Ambroska, který byl ale osamocený, a tak to neměla hostující obrana těžké uhájit čisté konto.

Sestava: Pokorný – Raputa, Kloudová, Šobová T., Šobová M., Ambrosek, Ambrozek A., Ambrozek D., Hruška, Černá D., Elisová G. Střídali: Adámková A., Fousek J., Kříž Š., Šlapák D.

Publikováno 8. 8. 2014 21:35