Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 "A" > 5. kolo Práče - Mikulovice 1:1 (1:1)

5. kolo Práče - Mikulovice 1:1 (1:1)

7.9.2013

B: 25´ Fiala R.

V 5.kole OP se utkaly první Práče s druhými Mikulovicemi. Hosté opět postrádali Pospíchala, který se doléčuje z nemoci. Domácí do utkání vlétli ve velkém stylu a hned v 1.minutě zahrávali rohový kop. Hosté však bez problémů odvrátili. Balík s Krčmářem založili v 10´nadějný protiútok, který domácí odvrátili na roh. Hosté hráli po zemi a to jim svědčilo, i když terén nebyl ideální. Domácí se v tu chvíli jenom bránili. Ve 14. minutě ale hosté inkasovali, díky dobrému napadání donutili Polického k chybě, Klouda postupoval sám na Elise a s přehledem proměnil k pravé tyči - 1:0. Za nedlouho bylo ovšem vyrovnáno. Hosté vybojovali volný přímý kop u pravé strany, míč si postavil Balík a centrem našel hlavu Fialy R., který hlavičkou překonal zkoprnělého domácího brankáře - 1:1. Velkou šanci měli domácí ve 38. minutě, kdy zachybovali hostující obránci, přihrávku vystihl domácí útočník, než však stačil zamířit, byl u něj Elis, který výborně zasáhl, míč se však odrazil znovu na kopačky domácích,  ale i tuto situaci Elis výborně zmařil. Poločas skončil za stavu 1:1. Domácí chtěli ve druhé půli vybojovat všechny 3 body, do druhé půle opět nastoupili aktivněji než hosté, což dokazuje střela Kloudy z 50´, Elis ale střelu do protipohybu kryl. Práče několikrát přitlačili hosty ke své bráně, ovšem kromě gólu, si žádnou jinou šanci nevypracovali. Domácím zatrnulo v 83. minutě, kdy Cakl vystihl rozehrávku, míč posunul na Nadaského a ten střelou z první přestřelil. V závěru domácí Klouda zavadil o Elise a dožadoval se penalty, ovšem Elis prvně zahrál míč, takže o penaltě se tu vůbec nedalo mluvit, stejný názor na tuto situaci měl i rozhodčí, který nechal hru plynout dále. Zápas tedy skočil remízou 1:1.
Sestava: Elis – Caha (31´Pevný), Fiala A., Urbánek, Fiedler (80´Holčapek), Fiala R.(85´Šálek), Balík (74´Cakl R.), Hruška, Krčmář, Nadaský.