Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 "A" > 24. kolo Mikulovice - Přímětice 2:1 (2:1)

24. kolo Mikulovice - Přímětice 2:1 (2:1)

1.6.2014

B: 21´ Pospíchal, 45´ Petkov

V úvodu utkání se nedělo nic zajímavého. Za zmínku stojí 14.min., kdy si přivodil zranění Polický a musel ze hřiště odstoupit. Toho nahradil Holčapek, který byl ve 21.min. faulován a přímý kop napálil pod břevno Pospíchal, který se vrátil po zranění do sestavy – 1:0. Holčapek dal o sobě vědět hned ve 24´, kdy připravil šanci Pospíchalovi, který pálil vedle. O minutu později zatrnulo všem přítomným, Fiala A. nečekaně pustil míč po výkopu brankaře Elisovi, to ale vystihl hostující útočník a dostal se do samostatného úniku, který před Elisem zneškodnil svým zákrokem Krčmář. Pevný ve 27´připravil na levé straně šanci opět Pospíchalovi, tentokrát mu střela nesedla. Hosté svým pohybem, byli nebezpeční, akce ale končili na pozorné obraně. Výjimkou byla 30.min., na levé straně se uvolnil krajní záložník a centrem před bránu našel Virgla, který do protipohybu Elise, vyrovnal – 1:1. Domácí byli vyvedeni z míry a hosté toho patřičně využili. Nejprve ve 32.min. ideálním pasem za obranu, postupovali hosté na Elise, tentokrát zasáhl Pevný na roh. O deset minut později se dvakrát během minuty zaskvěl Elis, dvěma neskutečnými zákroky, držel svůj tým ve hře o vítězství. V poslední minutě utkání se děli věci. Nejprve po rychlé akci na pravé straně, prošel hostující hráč k brance domácích a přihrávkou připravil tutovku pro spoluhráče, tomu ale koncovka nesedla a z odkopu přišel na opačné straně autové vhazování a po něm centr Pospíchala na hlavu Petkova a ten nemohl nedat – 2:1. Druhý poločas vyšel lépe domácím. V 62.min. atakoval malou domů hostů Balík, brankař ve snaze míč odkopnout Balíka, bohužel ale do břicha a tak nemohl akci dále dokončit. Stejný hráč postupoval po pravé straně v 55.min. sám, ideálně našel před bránou Petkova, který ale sám před bránou trefil brankaře. Tentýž hráč se dostal do šance o minutu později, chtěl ale překvapit brankaře střelou na přední tyč, brankař byl pozorný. V 66.min. opět zaváhal hostující brankař, nepovedl se mu odkop, ten se dostal na Holčapka, který sám na brankaře neuspěl, trefil pouze tyč. Na opačné straně začali vystrkovat růžky i hosté. Kolmou přihrávku do šestnáctky, zakončoval chytře lobem nad opět Virgl. Rozhodující moment přišel v 79.min. Petkov ztratil míč na půlící čáře, hosté se dostali rychlým kontrem do samostatného úniku, který musel hasit faulem Fiala R. Následovala červená karta a pokutový kop. Ten ale hosté trestuhodně nedali. Hosté se usadili na půlce domácích, kteří bránili zuby-nehty těsný výsledek. Poslední šanci měli hosté v 86.minutě, se střelou si Elis poradil a byl to on, který stál za třemi body domácích.

Sestava: Elis – Caha, Fiala A., Krčmář, Pevný (75´ Urbánek), Fiala R., Polický (14´ Holčapek), Petkov (89´ Šálek), Fiedler (90´ Klouda), Balík, Pospíchal.