Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost > 21. kolo Mikulovice - Hatě 10:2 (5:1)

21. kolo Mikulovice - Hatě 10:2 (5:1)

11.5.2013

B: 1´, 36´, 66´, 76´ Holčapek, 13´, 32´,  85´ Balík, 14, 87´ Binder, 90´ Raputa

Do druhého zápasu s Hatěmi domácí vstoupili výborně. Hned v 1 minutě to bylo 1:0, to když se Holčapek uvolnil na levé straně a odcentroval, hostující obrana si srazila míč do vlastní brány. Ve 13. minutě to bylo již 2:0, Balík dostal přesný míč od Bindera, uvolnil se ve vápně a střelou na bližší tyč zvýšil. 14 minuta 3:0 - Fiedler nahrál do ulice Binderovi ten postupoval sám a bezpečně proměnil. Hosté snížili ve 29. minutě po přímém kopu, Schomer 3:1. Rychlá odpověď přišla z kopačky Balíka ve 32. minutě  také z přímého kopu. Do poločasu domácí přidali ještě jeden gól z kopačky Holčapka v 36. minutě a bylo to 5:1. Tak skončil i první poločas. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, po chybné rozehrávce domácí obrany v 54 minutě vstřelili gól, Kocham 5:2. To bylo ale to poslední, co hosté dokázali. Od té doby hráli už jen domácí. V 66. minutě zkompletoval hattrick Holčapek na 6:2. Po té v 76. minutě přidal 4. gól a bylo to už 7:2. V 85. minutě také Balík zkompletoval svůj hattrick po samostatném úniku a bylo to 8:2. Další gól přišel v 87. minutě z kopačky Bindera. V 90. minutě fauloval hostující stoper ve vápně Balíka a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Raputa 10:2. Domácí zaslouženě zvítězili a připsali si další tři body.

Sestava: Kvinta J. - Hájek, Černý, Kvinta M, BienderV., Franc, Balík, Fiedler, Semotam, Raputa, Holčapek