Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 žáci > 19. kolo Mramotice - Mikulovice 0:7 (0:4)

19. kolo Mramotice - Mikulovice 0:7 (0:4)

20.5.2012

B: Vala Radim 3x, Fruhwirt Filip 2x, Vyklický Lukáš, Lehner Michal

Domácí nastupovali evidentně s nízkým sebevědomím a s respektem k našim hráčům, což se projevilo záhy, když již ve 4. minutě krásně zprava nacentroval do šestnáctky Tomáš Reinke a pro Radima Valu nebyla dorážka žádným problémem - 0:1. Další gól nenechal na sebe dlouho čekat, běžela 10. minuta a ve zmatku před domácím gólmanem se nejlépe zorientoval opět Radim Vala a důrazně zakončil ze 3 metrů - 0:2. Ve 32. minutě pronikla před pokutové území Monika Moudrá a vynutila si faul, z následné standardky krásnou střelou do levého horního rohu zvyšoval na 0:3 Filip Fruhwirt. Velkou šanci ke vstřelení gólu měla i Tereza Šobová, která se po centru do šestnáctky dokázala zbavit obránce, ale střela skončila bohužel na tyči. Hatrick oslavil v 36. minutě Radim Vala, který v šestnáctce dorážel k tyči - 0:4. Tak skončil i první poločas. Domácí do druhé půlky zápasu zkusili přeskládat posty hráčů, takže do druhého poločasu nastupoval do jejich brány náhradní gólman drobné postavy, který již ve 41 minutě musel lovit poprvé míč ze sítě po standardní situaci z 20 m, kdy se krásně k tyči střelou po zemi trefil Lukáš Vyklický - 0:5. Tentýž hráč pak viděl i v 51. minutě žlutou kartu. V 53. minutě jsme opět kopali přímý kop, jmenovitě Filip Fruhwirt, který vyslal jedovatou střelu, kterou brankář ještě vyrazil, ovšem na dorážku Michala Lehnera již nestačil - 0:6. Konečný "hřebíček do rakve" zatloukl po důrazné dorážce v 65 minutě Filip Fruhwirt a to střelou k zadní tyči - 0:7. Domácí měli jen ojedinělé šance, které pokryli v prvním poločase Jakub Franc a v druhém Tomáš Reinke. Hosté si tak po velmi dobrém výkonu, kde nechyběly přesné nahrávky, odvezli z Mramotic zasloužené 3 body.