Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 žáci > 17. kolo Tasovice - Mikulovice 3:0 (2:0)

17. kolo Tasovice - Mikulovice 3:0 (2:0)

6.5.2012

B:

"Tasanda", jak místní svému týmu fandí, přivítala mikulovické hráče nejen pěkně připraveným hřištěm, ale i pěkným počasím. Mikulovičtí měli k dispozici na střídání 3 hráče, bohužel se museli v tomto utkání obejít bez Jakuba France a Kristýny Cahové, kteří museli plnit fotbalové povinnosti jinde. Šance na vstřelení branky měla obě mužstva, ale jistější v přihrávkách byli domácí, kteří po dvou průnicích a chyb našich obránců do poločasu stihli skórovat hned 2x. Z našich se do největších šancí dostala Monika Moudrá, která mohla po hrubé chybě, jinak dobře chytajícího domácího gólmana, zasunout do prázdné brány. Bohužel jeden z rychlonohých obránců byl proti a míč ji v poslední chvíli z kopačky ukopl. I ostatní pokusy mikulovických překonat místní svatyni, končili v rukou tasovického dlouhána v bráně. Naši svatyni hájil celý zápas dobře chytající Tomáš Reinke. Bohužel ke konci druhého poločasu přidali domácí ještě jeden gól a tak příděl tří bodů zůstal zaslouženě v Tasovicích.