TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 žáci > 15. kolo Miroslav - Mikulovice 4:1 (1:0)

15. kolo Miroslav - Mikulovice 4:1 (1:0)Datum konání:
21.4.2012

B: Franc J.
Vedení v utkání se ujala domácí Miroslav, a to po neodpískaném zákroku na Petru Ambroskovou u autové čáry, kdy po rychlém vhazování padl gól na 1:0. Tak skončil i první poločas. V druhé polovině zápasu se hosté ještě více osmělili. Po nebezpečném útoku Lukáše Vyklického v pokutovém území vyrovnal po penaltě na 1-1 Jakub Franc. Remízu naši hráči drželi až do 60 minuty, kdy narůstajícímu tlaku domácích naši znovu podlehli. Konečné skóre se sice na konci utkání zastavilo až na stavu 4-1, ale průběh utkání tomu nijak nenasvědčoval. Bojovnost, kterou naši žáci prokázali zaskočila všechny přítomné, neboť s šesti dívkami v týmu a při absenci Filipa Fruhwirta a Dominika Semotama, kteří vypomáhali dorostu, podali hosté opravdu dobrý výkon. Vítězství Miroslav nezískala snadno !!!
 


Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22