Aktuality > Dorost > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 dorost

2 Starší

10. kolo Mikulovice - Pavlice 8:0 (1:0)

Datum konání: 22. 10. 2011

B: 4.a59.Balík M., 54.Petříček L., 52. a 72.Holčapek, 62.Kvinta, 82.Dřevojan pen., 90.Homola

Domácí borci odehráli poslední utkání základní části. Prakticky i v případě prohry by si v tabulce nepohoršili. Porážku ale nechtěli dopustit, neboť hostili poslední tým tabulky a na domácím hřišti dosud nevyhráli!!! Úvod byl podle předpokladů. Domácí hostující tým zatlačili a výsledkem byla ve 4.min.branka Balíka M., který zužitkoval přesný centr ve vedoucí branku. Po brance se obraz hry nezměnil, hosté byli pod tlakem a se štěstím odolávali útokům, zakončených postupně Holčapkem, Černým aj.Balíkem. Všichni byli neúspěšní i díky dobrým zákrokům brankaře. Štěstí se přiklonilo i na domácí ve 36.min.po střele hostujícího záložníka do tyče. Tu orazítkovali domácí ve 45.min.na druhé straně hned dvakrát Balík M. po střele a odražený míč Petříček L. vrátil tentokrát hlavou opět do břevna. Ve druhém poločase domácí začali v poli lépe kombinovat a i připravené šance proměňovat v branky. Brankostroj začal Holčapek v 52.min. po rohu, kdy míč dotlačil do sítě ze skrumáže. V 54.min. našel pěknou přihrávkou Homola Petříčka a bylo 3:0. Balík M. předvedl pěknou individuální akci v 59.min, kdy obešel hned čtyři hráče i s brankařem 4:0. Pátý gól začal u Bindera, který vyzval do ulice ke skórování Kvinty a ten v 62.min.nezaváhal. Holčapek dal po přihrávce Balíka M.do šestnáctky v 72.min.na 6:0. I u dalšího gólu byl Balík M., tentokrát jej hostující obrana zastavila faulem v pokutovým území a nařízenou penaltu bez problémů proměnil Dřevojan, kterého celé mužstvo vyzvalo k exekuci, 86.min. 7:0. Tečku za brankostrojem udělal Homola v 90.min., který potrestal špatnou rozehrávku při odkopu 8:0.

Dřevojan – Binder, Černý P., Kvinta, Homola, Franc (46.Fruhwirt), Fiedler, Balík M., Holčapek, Balík J., Holčapek.

Publikováno 8. 8. 2014 8:25

9. kolo Mramotice - Mikulovice 0:4 (0:1)

Datum konání: 16. 10. 2011

B: Holčapek 2, Petříček L., Homola

Výsledek trenér Kříž v koutku mysli očekával. Přestože na utkání nebyl, jeho svěřenci odvedli kvalitní výkon a oplatili soupeři domácí porážku ve stejném poměru. Hosté nastoupili pouze s jedenácti muži, bez možnosti vystřídat, neboť téměř v souběhu hrálo mužstvo žáků a někteří z nich dorostu vypomáhají. Hosté se dostali do vedení Holčapkem. Do poločasu mohli ještě navýšit své skóre, ale šance nevyužil Petříček L. Naopak Dřevojan kryl některé nebezpečné střely domácích v době, kdy měli domácí zájem srovnat skóre. Druhý poločas byl ve znamení hostů, ti brzy dali druhou branku a to jim dalo „křídla“ a sebevědomí. Dobrý zápas odehrál Homola, který pomohl brankou k jasnému vítězství hostů 0:4. Další branku přidal Holčapek a Petříček po pěkných akcích.

Dřevojan – Petříček O., Černý P., Binder, Homola, Kvinta J., Fiedler, Vrbka, Holčapek, Balík J), Petříček L.

Publikováno 8. 8. 2014 8:24

8. kolo Mikulovice - Jevišovice 1:4 (0:3)

Datum konání: 8. 10. 2011

B: 62. Petříček L.

Domácí se museli obejít bez Balíka M. Na hře domácích to ale nebylo znát, hráli totiž více kombinačně a drželi míč na kopačkách, zejména ve druhém poločase. Hosté trestali chyby  brankami Žaluda J. ve 14.min. a v 17.min.M.Keila. Domácí byli kousek od branky po rohu Holčapka, kdy míč prošel nikým nedotčen napříč brankovištěm. Branka nepadla, a tak trestali hosté gólem do šatny na 0:3 Němcem. Druhá půle byla ve znamení domácích, kteří se snažili dát branku, která nepřišla. Naopak opět v 59.min.udeřili hosté Keilem na 0:4. Do útoku se posunul Petříček L., který snížil v zápětí na 1:4 po samostatném úniku. Běžela 62.min. Ač se domácí snažili sebe víc, branku nedali. Na opačné straně se dvakrát zaskvěl Dřevojan, který lapil střely při samostatném útoku. Domácí odvedli solidní výkon, za který se určitě nemusí stydět.

Dřevojan – Petříček L., Černý P., Franc, Petříček O., Kvinta (Černík M.), Fiedler, Vrbka J., Vyklický L.(Semotam), Balík J., Holčapek.

Publikováno 8. 8. 2014 8:22

7. kolo Štítary - Mikulovice 6:3 (2:1)

Datum konání: 1. 10. 2011

B: 16. a 71. Balík M., 80. Petříček L.

Hosté přestože prohráli, dovolím si tvrdit, že byli fotbalovějším týmem. Jejich hru ovlivnila patnácti minutovka druhého poločasu, ve které jsme obdrželi čtyři branky. Úvodní poločas začal lépe pro hosty, zaslouženě se ujali v 16.min.vedení po střele Balíka M.0:1. Jenomže domácí přímočarou akcí vyrovnali hned v 18.min. 1:1. Do vedení ale opět mohli jít hosté, Holčapek s Binderem se nedohodli, kdo vlastně míč do sítě dorazí, až bránu Binder překol Domácí místy nestíhali hostům, měli však rychlé útočníky, kteří zajistili i branku do šatny ve 45.min. Kopal se přímý kopza faul právě na jednoho z nich a jak bývá zvykem, byla z toho branka 2:1. Domácí tak odcházeli do šaten spokojenější. Ve druhém domácí rozhodli o výsledku v rozmezí od 50.do 65.min., kdy vedli už 6:1. Hosté bojovali a odměnou jim byla druhá branka Balíka M. po přímém kopu v 71.min.6:2 a v 80.min.branka Petříčka L.po samostatném úniku na 3:6. Více už ale nestihli. Naopak se musel odporoučet do šaten po dvou žlutých kartách Binder.

Dřevojan – Petříček O., Černý P., Binder, Franc, Kvinta J., Balík M., Fiedler, Vala (Balík J.), Holčapek, Petříček L.

Publikováno 8. 8. 2014 8:21

6. kolo Mikulovice - Blížkovice 3:3 (2:2)

Datum konání: 24. 9. 2011

B: 8. Holčapek, 22. Balík M., 82.Balík J. – 10., 29., 63.

Hosté neprohráli dosud ani jedno utkání. Domácí začali dobře, hned v 8.min.vedli 1:0. Petříček využil chybu stopera a postupoval na bránu sám, střelu ale brankař vyrazil k dobíhajícímu Holčapkovi, který se nemýlil. Hned z následné akce v 10.min.bylo vyrovnáno na 1:1. Domáci podali dobrý výkon, hráli vyrovnanou partii a odměnou byla branka na 2:1 ve 22.min.Balíka M. Jenomže hosté odpověděli ve 29.min.gólem na 2:2. Tak skončil i poločas. Hosté byli ve druhém o něco aktivnější a ujali se vedení v 63.min.2:3. Domácí převzali taktovku a snažili se vyrovnat. To se jim podařilo v 82.min.po rohovém kopu a hlavičce Balíka J.3:3. Domácí už cenný bod uhájili.

Kvinta – Binder, Fruhwirt, Padrta, Černý P.(Reinke T.), Franc, Dřevojan (Balík M.), Fiedler, Balík J., Petříček L., Holčapek.

Publikováno 8. 8. 2014 8:20

5. kolo Pavlice - Mikulovice 1:2 (1:0)

Datum konání: 17. 9. 2011

B: Balík J., Balík M.

Domácí nastoupili v devíti hráčích a k tomu ještě s útočníkem ze žáků. Ten ale nikým nestřežený, s míčem uměl a nahrával starším a rychlým spoluhráčům, kteří dělali naší obraně problém. Nejprve ale hned z prvního útoku trefil Holčapek tyč. Hru měli pod kontrolou hosté, laksním přístupem kupili chyby a dávali tak šance domácím k nebezpečným brejkům. Ti hned v 7.min.po jedné z takových akcí byli faulováni v šestnáctce a penaltu sám faulovaný proměnil 1:0. Rozhodčí Jenerál toleroval zdržování a toho domácí patřičně využili. Hosté přesto měli několik tutovek z kopaček Holčapka, Fiedlera, Balíka. Střely zastavovaly tyče a břevna. Výborně chytal domácí brankař. Druhý poločas byl ze strany hostů lépší, domácí se opět spoléhali na protiútoky. Nejistý Petříček na postu stopera, umožňoval domácím zakončovat brejky hodně nebezpečně, ne však naštěstí přesně. Hosté se snažili ale byli zastavováni sporně odmávanými ofsajdy. Přesto se hosté dočkali. Balík M.vnikl do šestnáctky a nahrál před prázdnou bránu svému bratrovi Balíkovi J., který nemohl nedat – 1:1. Do útoku se posunul Petříček L., který při prvním dotyku s míčem, měl obrovskou šanci, střela šla těsně vedle. I Fiedler se dostal od brankové čáry do dobré pozice, volil ale razantní střelu mimo. V 80.min.bylo ale 1:2. Petříček dobře uvolnil do šestnáctky Balíka M., který s přehledem skóroval. Vítězství si už nenechali hosté vzít a zaslouženě si připsali první vítězství.

Dřevojan – Petříček L., Černý P. (Vala), Balík J., Fruhwirt, Kvinta J., Balík M., Vrbka, Fiedler, Holčapek, Franc.

Publikováno 8. 8. 2014 8:19

4. kolo Mikulovice - Mramotice 0:4 (0:2)

Datum konání: 10. 9. 2011

B:

Do Mikulovic přijeli Mramotice, které neměli v tabulce ani bod. To ale na hře nebylo znát a naopak hosté utkání zvládli velmi dobře. Těžili totiž z chyb v obraně, kterých se domácí borci dopustili a z nekompletního kádru domácích. Do poločasu hosté využili dvě chyby a bylo 0:2. Domácí zahrozili za stavu 0:1, Holčapkem, který ve slibné šanci trefil pouze tyč. Do druhého poločasu. Nastoupil Balík M., který hru oživil a byla z toho i územní převaha, kterou ale nevyjádřili brankami. Hosté se mohli opírat o jistotu zákroků svého brankaře a podnikat protiútoky do otevřené obrany, ze kterých přidali další dva góly. Domácí prohráli o čtyři branky, takový rozdíl ve hře ale nebyl.

Publikováno 8. 8. 2014 8:18

3. kolo Jevišovice - Mikulovice 5:3 (2:3)

Datum konání: 3. 9. 2011

B: Petříček L. 2, Fiedler L.

Zápas se pro hosty oproti přátelskému utkání před začátkem sezony, které hosté na domácím hřišti vysoko prohráli 0:5, vyvíjelo dobře. Byli aktivnější, u míče byli dříve a slušně kombinovali. Na to navazovali i branky po pěkných akcích. První dal v 15.min.Petříček L. a stejný hráč přidal ve 24.min.druhou branku. Domácí snížili po standardní situaci a nedůrazu, hlavou na 1:2. Do dvoubrankového vedení šli hosté po brance Fiedlera L., který dorazil střelu Petříčka L. 1:3. Domácí snížili do poločasu na rozdíl jedné branky, po skrumáži před bránou 2:3. Naše obrana nepůsobila vůbec jistě a domácí to křídelními akcemi potvrzovali. Petříček L.zakončoval samostatný útok nad bránu a z protiútoku domácí vyrovnali na 3:3. To ale nebylo vše, po rozehře domácí opět prošli po křídle do šestnáctky a volní hráči domácích si dávali přednost, kdo že tu branku dá 4:3. Neuběhla ani minuta a po standardní situaci a nikým nekrytý hráč z těžkého úhlu dal na 5:3. Hosté měli dostatek času na vyrovnání, neměli ale chuť a vůli, a tak si domácí připsali tři body.

Kvinta – Binder, Padrta (Vala), Balík J., Fruhwirt (Petříček O.), Dřevojan M.(Semotam),  Balík M., Vrbka (Černý P.), Fiedler, Holčapek, Petříček L.

Publikováno 8. 8. 2014 8:17

2. kolo Mikulovice - Štítary 3:3 (2:0)

Datum konání: 27. 8. 2011

B: Petříček L., Balík M., Holčapek

Před zápasem se rapidně ochladilo a foukal silný vítr. To vše mělo vliv na kvalitu hry. Domácí hráli po větru, proto měli územní převahu a dvě branky do sítě hostí, byly pouze zlomkem vytvořených šancí. Domácí toho mohli litovat, neboť po přestávce to byli hosté, kteří měli podporu větru a tak si vytvářeli šance, které proměňovali. Rozhodčí jim usnadnil práci, když odpískal hostům dvě penalty. Obě proměnili a když přidali třetí branku, málo kdo z přítomných domácích věřil ve vyrovnání. To se v poslední minutě stalo, po skrumáži a pohotové střele Holčapka, bylo 3:3. Po rozehrávce rozhodčí utkání ukončil.

Kvinta – Binder, Černík M., Petříček O., Padrta (Franc), Černý P. (Vrbka), Balík M., Fiedler, Petříček L., Holčapek, Balík J.

Publikováno 8. 8. 2014 8:16

1. kolo Blížkovice - Mikulovice 3:0 (2:0)

Datum konání: 20. 8. 2011

B:

Premiérové utkání si odbyli dorostenci. Domácí vyhráli zaslouženě, přesto je skóre k hostům kruté. Hosté měli dobré začátky obou poločasů, přesto vždy obdrželi branku. První v 15.min., další ve 43.min. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná s více střeleckými příležitostmi domácích. Střely byly nepřesné, stejně tak i pokusy Balíka z přímých kopů. Hosté snížili na 3:1 Fiedlerem, nepřesný rozhodčí branku neuznal pro údajný šlapák na brankaře domácích ze strany střelce. Nutno podotknout, že i domácí se radovali jednou zbytečně pro údajný ofsajd.

Kvinta – Binder, Petříček L., Petříček O., Padrta (Černík M.), Černý P. (Semotam ), Balík M., Vrbka (Dřevojan), Fiedler, Holčapek, Balík J.(Vala R.).

Publikováno 8. 8. 2014 8:15