Aktuality > Dorost > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 dorost > 1. kolo Mikulovice - Hostěradice

1. kolo Mikulovice - Hostěradice

31.3.2012

B: 9.Holčapek, 12.Balík M., 52.Petříček L.

Obě mužstva zahájili souboj ve skupině, ve které se potkávají mužstva, která nepostoupila do bojů o přeborníka okresu. Během soboty panovalo aprílové počasí, foukal silný vítr, který znemožňoval hrát důstojný fotbal. Domácí začali první poločas proti větru a paradoxně se dostali do vedení a dokonce dvoubrankového. Nejprve se důrazem prosadil Holčapek v 9.minutě a po něm ve 12.min.Balík M., který obešel tři hráče a po té i brankaře a do prázdné brány skóroval - 2:0. Hosté podporováni větrem, měli územní převahu, Dřevojana v bráně ale důkladně neprověřili. Musel pouze zasahovat při několika centrech před bránu. Ve druhém poločase se síly vyrovnali. Domácí polevili a hosté se pokusili vstřelit kontaktní branku. Na svém místě byl Dřevojan hned ve 49.minutě, kdy zasahoval při střele na přední tyč. Hosté domácí zaskočili svojí aktivitou, ale bojovností se domácí hostům postupem času vyrovnali. Pomohla k tomu i branka Petříčka L. v 52.min., kdy se po jeho střele červenal hostující brankař. Pustil totiž míč pod svým tělem do sítě – 3:0. Domácí hráli v klidu a přestože si vypracovali řadu šancí, skóre se už neměnilo. Nejblíže brance byl Holčapek a Petříček L., netrefili však bránu, nebo v druhém případě stála v cestě do sítě míči branková konstrukce.

Dřevojan – Balík J., Binder, Kvinta, Vyklický, Franc (Semotam), Balík M. (Vala R.), Fiedler L., Petříček L., Holčapek, Černý (Fruhwirt)