TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A"

Odehraná kola 2011/12 "A"


17. kolo Křepice - Mikulovice 0:1 (0:0)

Datum konání: 8. 4. 2012

B: 72.Šálek

Derby ovlivnilo první poločas sněhová vánice, která znevýhodňovala hosty. Silný vítr a sněžení, zhoršovalo viditelnost a tím odhad na míč. Přesto hosté v roli favorita, měli více ze hry. Přestože je terén tradičně špatný, snažili se kombinovat a dostávat se do zakončení. To se dařilo, ale bez gólového efektu. Nejblíže k brance měl Nadaský, odražený míč z rohu, napálil na bránu pod břevno, brankář Rapáč, ale stihl zakročit a míč vytěsnit mimo tyče. Obstřelit obranu a tím překvapit brankaře, zkoušel Cakl J., jeho přízemní střela šla těsně vedle. V závěru poločasu měl po přihrávce Kříže, šanci Fiala, v tísni dvou obránců ale vyběhnuvšího brankaře nepřekonal. Vaněk v bráně hostů se musel mít na pozoru z rohových kopů, které měli vzhledem k výškové převaze, domácí nebezpečné. Míč si osahal pořádně až ve 34.min.po střele z šestnáctky domácím hráčem. Střela šla do míst, kde Vaněk stál. Druhý poločas hráli domácí proti větru a chytrou a taktickou hrou nepouštěli hosty do šance jít do vedení. Na hosty se vkrádala nervozita a neklid, a tak byl stav pořád nerozhodný. Domácí mohli jít do vedení, Manka byl ale neúspěšný proti Vaňkovi, který jeho nájezd z úhlu vyrazil do bezpečí. Klid pro hosty přinesla 72.min. Rozehraný míč z rohu Cakl R. vystřelil na bránu, kde byl Šálek, který neměl do prázdné brány, hlavou problém poslat míč do sítě a hosty do vedení. Hostům se hrálo lépe a měly i další šance, ty neskončili v bráně. Z dálky zkoušel překvapit Rapáče Cakl R., Krčmář připravil šanci pro Prince a Šálek a po té střídající Lichovník, nenašli před bránou své spoluhráče, po individuálních křídelních akcích. Hosté tak už do konce domácí k ničemu nepustili a odváží si z Řepic tři body za těsnou výhru.

Sestava: Vaněk - Cakl D., Kříž, Nadaský, Urbánek M.(65.Komenda) – Šálek M. (64.Lichovník), Cakl R., Cakl J., Fiala, Krčmář (90.Fiedler L.), Princ.


Publikováno 7. 8. 2014 12:38

16. kolo Mikulovice - Suchohrdly 3:0 (3:0)

Datum konání: 1. 4. 2012

B: ….Princ, 43.a 45.Komenda

Nedělní utkání bylo vlídnější, než sobotní, kdy silný vítr ovlivňoval hru. Přivítali jsme mladý ambiciózní tým, který byl v domácím prostředí nepříjemný soupeř. Zápas měl jasného favorita – domácí celek, od kterého se čekalo vítězství. Domácí byli proti větru aktivnější a směrem dopředu nebezpečnější, ale vypracované šance nekončili gólem. Ten padl po rohu a střele Prince z hranice šestnáctky. Střela byla tečovaná a skončila za zády bezmocného brankaře – 1:0. Obrovskou šanci si vypracoval Cakl J., který na místo střely do prázdné brány po projití obranou hostů, raději nahrával a ze šance nebylo nakonec nic. Hosté rozhodně nepůsobili odevzdaně a své akce zakončili střelami po zemi daleko od brankové konstrukce. Domácí byli na tom s proměňováním brankových příležitostí lépe. V závěru poločasu dvakrát udeřili. Nejprve ve 43.min.Komenda dorazil volný míč ve skrumáži po rohovém kopu – 2:0 a o chvíli později se rozběhla akce po ose Šálek, Cakl R. a Komenda, kdy posledně jmenovaný využil přihrávky Cakla R.- 3:0. Rozhodčí Šachl po té ukončil první poločas. Od druhého si diváci slibovali gólové hody, domácí totiž hráli po větru. Ty se ale nekonali a neviděli ani od domácích střelu na bránu. Příčinou byl lepší pohyb hostujících hráčů, kteří se pokusili vstřelit kontaktní branku a volnější přístup domácích, kteří si šance vypracovávali, ale koncovka jim chyběla. Hosté byli s koncovkou na tom lépe, protože alespoň vystřelili. Vaněk ale bez větší námahy střely kryl. Utkání tak v tomto duchu dospělo do svého konce a domácí si nakonec připsali první jarní body.

Sestava: Vaněk - Cakl D., Fiala, Cakl J., Hruška (Urbánek M.) – Šálek M. (69.Petříček L.), Cakl R., Nadaský, Komenda (Lichovník), Krčmář, Princ.


Publikováno 7. 8. 2014 12:37

15. kolo Jevišovice "B" - Mikulovice 2:1 (1:0)

Datum konání: 13. 11. 2011

B: 58.Cakl R.

Předehrávané utkání jarních odvet, nabídlo derby, zajížděli jsme na hřiště Jevišovic. Domácí nastoupili s notně posíleným kádrem hráči A mužstva. Jejich hra ale nebyla podle představ hostujících, neboť se očekávala technická hra. Domácí na úzkém hřišti míč nakopávali a spoléhali se na vysokého útočníka Pospíchala, k tomu ale míče nepřicházely. Hosté se snažili kombinovat a dařilo se jim to. Akce ale končily před šestnáctkou domácích. Domácí to směrem dopředu moc nepředvedli, dostávali se k nim ale odražené míče po standardních situacích a následné střely ze 17-ti metrů byly nebezpečné, brankou ale neskončily. Velkou příležitost měli domácí v 21.min., kdy měli výhodu pokutového kopu za ruku Fialy při zpracování míče. Tvrdou střelu ze značky pokutového kopu Pospíchala Vaněk bravurně kryl. Domácí se přesto dočkali jako první. Nepokrytý Stuchlík na šestnáctce, poslal v 35.min.  odražený míč přesnou střelou do sítě – 1:0. Po té přišly brankové šance Petříčka L., který v dobré pozici při dorážce netrefil ani bránu a v druhém případě tomu bylo stejně tak. Po centru Cakla D.do šestnáctky, se k míči dostal nekrytý Cakl J., na míč ale nedosáhl. Druhý poločas byl v režii hostů, kteří dovolili domácím třikrát ohrozit Vaňka. Dva případy šli vedle tyče, ty ale bezpečně kontroloval, třetí skončil v síti. Po zahrané standardní situaci v 78.min., které předcházel faul Cakla J. na Pospíchala, podle všech měl být odpískán opačně, hlavičkoval osamocen Stuchlík na hranici šestnáctky a Vaněk byl na jeho hlavičku krátký 2:1. Ještě před tím, ale hosté vyrovnali rovněž po standardní situaci po faulu na Krčmáře. Tu zahrával Cakl R. a jeho střela levačkou skončila nikým netečována v síti. 1:1 v 58.minutě. Do té doby se pokoušel vyrovnat Cakl J., z přímého kopu mířil vysoko nad. Lépe zahrál Cakl R., ale opět nepřesně. Nevyrovnali ani po sérii čtyř rohů, kde měl šanci Princ. Ten mohl v závěru vyrovnat na 2:2, brankař Malý mu ale střelu z úhlu vyrazil na roh. Utkání tak skončilo vítězstvím domácího béčka 2:1.

Vaněk - Hruška, Cakl D., Hellinger, Fiala, Nadaský (46.Komenda), Cakl J., Cakl R., Petříček L.(69.Lichovník) - Princ, Krčmář.

 


Publikováno 7. 8. 2014 12:34

1. kolo Mikulovice - Micmanice 5:3 (3:2)

Datum konání: 6. 11. 2011

B: 5., 52. a 68. Cakl J., 24.Princ, 33.Krčmář

Zápas atraktivní pro diváka. Padlo osm branek a vždy vedli domácí. Ti začali převahou a hned v 5.min.po přihrávce Prince, skóroval Cakl J. - 1:0. Domácí byli i nadále aktivnější, ale neproměnily obrovské šance. Ty měly i hosté, asi největší ve 12.min, kdy Cakl R.ztratil míč na půlící čáře a samostatný nájezd nedal micmanický útočník, těsně vedle tyče. Hosté využívali nepřesnosti v rozehrávce domácích a po mnoha varování přišel trest ve 23.min. Po nákopu míče na šestnáctku, neodhadl míč Cakl D. a prodloužil jej na Příhody D., který sám před brankařem vyrovnal - 1:1. Jenomže hned po rozehrávce odpověděli domácí kombinační akcí po ose Cakl J., ten nahrál do křídla Krčmářovi a ten po pěkném uvolnění a přesném centru, vybídl ke skórování hlavou Prince ve 24.min.- 2:1. Na dvoubrankové vedení zvýšili domácí ve 33.min. Faulován byl Fiala, k přímému kopu se postavil Cakl R., ten směřoval do šestnáctky, kde se míč dostal ke Krčmářovi a ten střelou z bezprostřední vzdálenosti dal třetí branku - 3:1. Stejný hráč měl šanci o něco dříve, zády k bráně tělem oklamal obránce, ale střela na vzdálenější tyč do sítě nezapadla. Přihrával Cakl R. Hosté ale opět dokázali odpovědět po chybě Prince, hra pokračovala po pravé straně, odkud přišla přihrávka na nabíhajícího Příhody P. a ten v 38.min.snížil do prázdné brány na 3:2. Za tohoto stavu odcházeli obě mužstva do kabin. Druhý poločas vyšel lépe domácím. Ti po rohovém kopu Nadaského a střele z těžkého úhlu Cakla J.pod břevno, kam míč prodloužil Cakl R. vedli opět dvoubrankovým rozdílem 4:2 – 52.min. Jenomže nedůslednost byla příčinou snížení na rozdíl jediné branky. Zasloužil se o to Švec v 54.min.- 4:3. Domácí hráli stále aktivně a už v 58.min.měli další obrovskou příležitost. Faulovaný byl totiž Princ v pokutovém území, ale nařízenou penaltu sám faulovaný nedal. A tak si museli diváci počkat do 68.min. To opět zafungovala spolupráce Princ - Cakl J. a bylo 5:3. Hosté kombinačně nezaostávali a v této chvíli byly nepříjemným soupeřem. Snažili se o snížení, domácí obrana už ale nepřipustila žádnou změnu ve skóre a naopak se mohla radovat, to by ale musel Princ proměnit samostatný únik, mířil vedle. Další slibně vyhlížející akce končily v ofsajdové pasti, nebo na tyči, jako střela střídajícího Petříčka L., a tak se skóre už neměnilo a po zásluze zůstaly body doma.

 Sestava: Vaněk - Cakl D., Fiala, Hellinger, Hruška,  – Balík M. (69.Petříček L.), Cakl J.,Nadaský (81.Šálek), Krčmář (76.Lichovník), Cakl R., Princ.


Publikováno 7. 8. 2014 12:34

13. kolo Hostim - Mikulovice 1:2 (0:2)

Datum konání: 30. 10. 2011

B: 28.Cakl R., 33. Princ

Mikulovičtí zajížděli na hřiště Hostimi, kde se jim výsledkově příliš nedaři. Měkký terén byl nepříjemným protivníkem, přesto se hrál technický fotbal, přestože šíře hřiště tomu příliš nenasvědčovala. Byli to ale právě hosté, kteří se snažili v úvodu držením míče na svých kopačkách, zatlačit domácí před svoji bránu. To se jim dařilo. Výsledkem byla pěkná kolmice Nadaského na Cakla R. do šestnáctky ve 28.min., kde se zbavil kličkou brankaře a do prázdné brány otevřel skóre 0:1. Domáci ožili a důrazem se dostávali do slibných příležitostí. Hrozili zejména standardními situacemi, kde díky svým proporcím domácí dominovali. Hosté s Vaňkem v bráně, ale někdy i se štěstím odolávali a naopak udeřili. Po nakrátko rozehraném rohu, se ke střele dostal Cakl J., ta prošla napříč bránou na zadní tyč, kde Princ míč nasměroval do sítě, 33.min. 0:2. I nadále se domácí opírali o standardní situace, které si svojí aktivitou vypracovali. Po nich dvakrát hosté vykopávali z brankové čáry. V druhém poločase se mohli radovat jako první domácí po rohovém kopu pálil nad. Domácí zakládali akce dlouhými nákopy, na ty dobře reagovala hostující obrana v čele tentokrát s J.Caklem, který nahradil zraněného Cakla D. Hosté se dostávali do šancí technickou hrou a byly to opravdu šance brankové. Druhou branku mohl přidat Cakl R., ten ale trefil po přihrávce brankaře. Stejně tak zakončil nájezd Nadaský. Po pěkném uvolnění v šestnáctce zakončil nepřesně Krčmář. A Kříž měl dvě příležitosti vstřelit branku, jednou nohou mířil těsně vedle tyče a podruhé si naběhl na centrovaný míč Cakla J., rovněž minul. Nedáš dostaneš. Přísloví platilo i tentokrát. Domácí snížili po rohovém kopu v 78.min.na 1:2. Domácí měli ještě spoustu času na vyrovnání a po rohových kopech k tomu moc daleko neměli, Vaněk ale svými zákroky, centrované míče boxoval do bezpečí. Oživení přineslo střídání hostů, kdy na krajní zálohu přišel mladý Petříček L., který svým pohybem a rychlostí připravoval nadějné akce, při finální přihrávce byla ale znát nezkušenost. Hosté vítězství uhájili a vezou si cenné tři body.

Vaněk - Hruška, Cakl J., Hellinger, Fiala, Kříž, Nadaský, Cakl R.(Petříček L.), Šálek (Lichovník,  - Princ, Krčmář (Černý R.)


Publikováno 7. 8. 2014 12:32

12. kolo Mikulovice - Mramotice 3:0 (2:0)

Datum konání: 22. 10. 2011

B: 17. a 65. Cakl R., 36.Cakl J.

Domácí měli problém se sestavou. K zraněným přibyli nemocní nachlazením a vzhledem ke kvalitám soupeře, to nebylo nikterak příjemné zjištění pro trenéra a i pro samotné hráče. Přesto nastoupili domácí s odhodláním se o výsledek poprat. Začali rozvážnou rozehrávkou v obraně s rychlou změnou na útočníky. Hosté svou kvalitu nezapřeli a v případě získání míče, ho domácí stěží získávali nazpět. Domácím mírná územní převaha přinesla první branku v 17.min., Cakl J.připravil přihrávkou ideální pozici pro skórování R.Caklovi, který nezaváhal 1:0. Hosté převzali aktivitu a mohli vyrovnat. Ne však právě z ní, ale po hrubce Cakla D., který nabídl šanci ke skórování útočníku hostí.Ten trefil pouze břevno! Nedáš, dostaneš. Tohoto přísloví se domácí drželi ve 36.min., kdy hostům ukázali, jak se nevyplácí zahazovat vyloženou příležitost. Princ po pravé straně vypracoval akci, ze které těžil Cakl J. 2:0. Hosté mohli snížit, ale Vaněk svým zákrokem naznačil, že budou mít hosté hodně práce, vstřelit branku. To se potvrdilo ve druhém poločase, kdy hosté na domácí vlítli jako sršni a v tomto okamžiku byl právě Vaněk mužem na svém místě. Kryl jednu šanci za druhou a když hosté nedali vyložené šance, přišel opět trest. Po ose Fiala, Princ a Cakl R., putoval míč v 65.min. a posledně jmenovaný zakončoval do prázdné brány 3:0. Hosté od té doby nebyli tak aktivní a přišla řada i na domácí. Ti si vypracovali z protiútoků gólové příležitosti, neproměnili je, a když ani hosté nenašli recept na domácí obranu v čele s Vaňkem, odcházeli do kabin spokojenější domácí, kteří důležitý zápas zvládli.

Sestava: Vaněk - Kříž, Černý R., Cakl D., Fiala – Petříček L.(59.Komenda), Cakl R,Cakl J., Nadaský – Princ, Krčmář (79.Fiedler L.).


Publikováno 7. 8. 2014 12:31

11. kolo Těšetice - Mikulovice 2:1 (0:1)

Datum konání: 16. 10. 2011

B: 22. Princ.

Tentokrát jsme zavítali na hřiště dalšího nováčka soutěže, Těšetic. Ty si překvapivě vedou dobře, byly třetí a ztráceli pouze dva body na druhou příčku, která patřila právě nám. Na rozměrech hřiště jako má naše pískové, se nedal hrát příliš technický fotbal, navíc terén nebyl zrovna rovný. I přesto hráli hosté v prvním poločase aktivněji, měli více ze hry a díky tomu si vypracovali i brankové příležitosti. Domácí se spoléhali na rychlé protiútoky, se kterými neměla obrana větší problémy. Do sestavy se vrátil Jarda Hellinger, který společně s Krčmářem a Nadaským, připravovali míče pro krajní záložníky, kteří ve spolupráci s útočníky dokázali nebezpečně ohrozit branku domácích. Smůlu měl Princ, jehož střelu brankař vyrazil do břevna a dobíhající Šálek na míč hlavou nedosahl. O chvíli později postupoval Šálek sám na brankaře, obránci ho ale dostihli a z nadějné příležitosti nakonec nic nebylo. Hosté se dočkali ve 22.min.po rohovém kopu Nadaského a hlavičce Prince 0:1. Ostatní akce končili střelami ze 16-ti metrů nepřesně. Vaněk se zapotil pouze při přímém kopu, který nakonec šel mimo tyče a rohy na nebezpečné vysoké hráče domácích i díky špatně zahranému kopu, nedoletěli, nebo je Vaněk vyrazil. Poločas tak skončil 0:1. Druhý byl opakem prvního. Hosté uspokojeni vedením, šli na hřiště bez jakékoliv odpovědnosti a hlavně bojovnosti a pohybu. To domácí byli opak, a proto se hrálo do 62.min.na půli domácích, v té minutě zaslouženě domácí vyrovnali po střele Polického 1:1. Hosté si uvědomili, že jsou už na hřišti a opět převzali taktovku. Míče ale končili na nepřesné rozehrávce, čehož domácí využili ke kombinaci do otevřené obrany. Největší příležitost měl nejprve Šálek, který po rohu hlavičkoval pod břevno, domácí brankař se ale zaskvěl a míč konečkama prstů vyškrábl nad bránu. Po té unikl Princ domácí obraně, chtěl před prázdnou bránu nahrát osamocenému Šálkovi, Nohava a špatný terén byli proti. Na druhé straně nejprve chytil Vaněk samostatný nájezd a v 84.min. kapituloval po polocentru, polostřele z pravé strany po autovém vhazování, která zapadla do brány 2:1. Domácí pak ještě jednou zahrozili, Vaněk se opět vyznamenal a velkou šanci domácího útočníka chytil. Hosté bušili do pevné domácí hráze bez výsledku a po špatném výkonu zůstali bez bodu.

Vaněk - Hruška, Cakl D (77.Černý), Helinger, Fiala - Balík (54. Kříž), Krčmář, Nadaský, Komenda -Princ, Šálek


Publikováno 7. 8. 2014 12:30

10. kolo Mikulovice - Chvalovice 1:3 (0:1)

Datum konání: 8. 10. 2011

B: 50. Cakl R.

Sobotní utkání druhého s prvním, doprovázel silný vítr a chladné počasí. Přesto si na utkání diváci cestu našli. Viděli zajímavé utkání a hlavně byli zvědavy, jak se bude soupeř prezentovat. Úvod byl opatrný, hosté se snažili v obraně kombinovat, to jim ale domácí svým napadáním znemožňovali. Měli dobrou ofenzivu a to se ukázalo v 6.min., kdy hosté zahrávali rohový kop a po závaru před brankou Vaňka, se míč dostal k Ulrychovi, který v pádu dorazil míč do sítě 0:1. Domácí ve snaze vyrovnat začali hosty přehrávat, na dostřel Chvalovické brány, je ale hostující obrana nepustila. Tak to zkoušeli z dálky Nadaský a Cakl R., brankař sice působil nejistě, gól ale nedostal. Do druhého poločasu šli domácí s jasným cílem, vyrovnat. Hra tomu nasvědčovala, kombinační hra domácích převyšovala snahu hostů, a tak se hrálo více na polovině hostů. Ve 48min.přišla ale hrubka při rozehrávce domácích. Vaněk rozehrál na Hrušku, ten mu vrátil přihrávku zpět tak pomale, že hostující Vyorávek míč před Vaňkem získal a kličkou si vypracoval ideální pozici pro zakončení do prázdné brány 0:2. To domácí otřáslo a taktovku tak převzali hosté. Ti vědomi si dvoubrankového náskoku, hráli uvolněně a lehce se dostávali před Vaňka, ten ale příliš práce se šancemi neměl. Naději vykřesal přímý kop Cakla R., který skončil v síti, 50.min. 1:2. Domácí tlačili soupeře, v útoku se ale neprosadili. Zlobili se ale na rozhodčího, který nechal bez povšimnutí penaltový zákrok na Balíka M. Na opačné straně podržel domácí Vaněk, který se štěstím vytěsnil na roh střelu Kapitána. Ten se dočkal v 81.min. Domácí nepokryli hostující akci, na jejímž konci byla střela Kapitána na 1:3. Do konce utkání už domácí nic nevymysleli a se vztyčenou hlavou podruhé za sebou na domácím hřišti prohráli, tentokrát s notně posíleným lídrem z Chvalovic, který neztratil body ani po tomto utkání.

Sestava: Vaněk - Hruška,Cakl D, Cakl J, Urbánek (36. Šálek) - Balík, Cakl R, Nadasky, Komenda (76. Kříž) – Princ, Fiala.


Publikováno 7. 8. 2014 12:29

9. kolo Pavlice - Mikulovice 1:3 (1:2)

Datum konání: 2. 10. 2011

B: 34. a 35. Šálek, 47. Princ.

Domácí je jediné mužstvo bez bodu a chtěli jej urvat v dalším utkání, v kterém přivítali naše mužstvo. Od úvodu bylo na hře vidět, kdo je favoritem utkání. V sestavě hostů chyběl zraněný Krčmář, naopak se vrátil na jedno utkání Černík T., který byl na hřišti znát. Domácí pozorně bránili, proto to měli hostující hráči těžké se prosadit. V mnoha případech si ale za svou nemohoucnost mohli sami, špatnými přihrávkami. Proč byl stav bez branek, demonstrovala velká nevyužitá šance Šálka, který sám před brankařem pozdě vystřelil a tím měl čas brankař střelu vyrazit. Další akci Šálek vypracoval, ale slabou přihrávku na Prince, brankař adresátovi chytil dřív, než se k němu dostala. Po pěkné křídelní akci přihrál Komenda Caklovi a ten bez přípravy tvrdou ranou přestřelil. Jak bývá zvykem, přišel trest. Černík na středu zaváhal s rozehrávkou, míč mu sebral domácí útočník a postupoval sám na brankaře Elise, který míč vyrazil, ale na dorážku už nemohl reagovat, 33.min. 1:0. Hosté ale odpověděli tím nejlepším způsobem, hned v zápětí našel centrem Hruška Šálka v pokutovém území a ve 34.min. bylo 1:1 a ve 35.min. dal stejný hráč vedoucí branku, po rychlém autovém vhazování Prince na Nadaského, který připravil míč pro zakončení 1:2. Obě branky padli po pohotové orientaci a zakončení  v šestnáctce. Po chybné přihrávce Kříže se rychlým protiútokem dostali domácí v 45.min. až k Elisovi, který nájezd zneškodnil. Druhý poločas začal pro hosty dobře, hned ve 47.min.dal Princ po rohu Nadaského a hlavičce Cakla R., branku na 1:3, po dorážce brankařem vyražený míč. Hosté se uklidnili a předváděli pohodový fotbal s řadou přihrávek, které končili na nebezpečných útocích, zakončených nepřesně. Hosté se zlobili dvakrát na rozhodčího Šalamouna, který domácím odpustil dvě penalty. Nejprve vytáhl zákrok na Komendy mimo šestnáctku, Cakl R. mířil do zdi z nařízeného přímého kopu a druhé na Prince, si ani nevšímal. Hattricku se mohl dočkat Šálek, před brankařem ale nahrával do míst, kde byli domácí, na místo zakončení. Domácí měli dvě příležitosti na zkorigování výsledku. Nejprve Cakl R.zablokoval po rohu střelu domácího útočníka a s druhou střelou si Elis bezpečně poradil. I bez řadu neproměněných šancí, jsou s výsledkem hosté spokojeni.

Elis M. - Hruška, Cakl D, Černík T., Fiala , Kříž (74.Petříček L.), Cakl R., Nadaský, Komenda (72.Balík M..), Šálek  (87.Vaněk), Princ.


Publikováno 7. 8. 2014 12:28

8. kolo Mikulovice - Krhovice 2:3 (1:2)

Datum konání: 24. 9. 2011

B: 45. Princ pen., 87. Cakl J. –5., 40., 71.,

Domácí diváci si přišli zpříjemnit posvícení fotbalovým utkáním, které se hrálo už v sobotu. Nikdo z přítomných před zápasem nepochyboval o vítězi. Jenomže opak byl pravdou! Domácí sice diktovali tempo hry, ale hosté bez ostychu stříleli branky. Je nutné podotknout, že za vydatného povzbuzování svých fanoušků, kteří byli skvělí. Ti se radovali už v 5.min.po brance Říhy, který využil hlavou centr, ve vedoucí gól 0:1. Domácí pokračovali v náporu, ale i v zahazování tutových brankových příležitostí. Asi bych musel vyjmenovat všechny hráče Mikulovic, protože každý hráč měl „prsty“v nevyužité koncovce. Trest přišel opět na opačné straně. Hosté dobře bránili a vydávali se do dobře připravených brejků. Jeden z nich ve 40.min. proměnili v branku na 0:2. Domácí díky pokutovému kopu za faul na Cakla R., který proměnil Princ ve 45.min., snížili na 1:2. Druhá půle byla jednoznačnou záležitostí domácích, kteří se bavili fotbalem na polovině hostí. Ti bránili v devíti lidech a i se štěstím odolávali. Domácí měli smůlu v koncovce a proto opět kapitulovali po nešťastném gólu v 71.min. na 1:3. Hosté bojovali a domácí se neustále trápili. Hosty podržel brankař po střele Cakla J., který nadvakrát míč chytil. Nestačil ale na jeho střelu v 87.min.2:3. Zoufalé útoky končili na nepřesnosti a když rozhodčí Svoboda odpískal konec utkání, zrodil se výsledek, který fotbalová veřejnost nečekala.

Sestava: Vaněk - Hruška, Cakl D, Fiala (84.Elis M), Urbánek (46. Kříž)- Nadaský, Cakl J, Cakl R, Komenda (62.Šálek) - Princ, Krčmář


Publikováno 7. 8. 2014 12:27


Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22