Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 7. kolo Slup - Mikulovice 0:2 (0:0)

7. kolo Slup - Mikulovice 0:2 (0:0)

18.9.2011

B: 70.a 82. Cakl J.

Hosté nemají s domácími na jejich hřišti lichotivou bilanci. Utkání doprovázel silný vítr a slunečné počasí. Hosté měli v úvodním poločase výhodu větru, a tak se hra odehrávala převážně na polovině domácích. Ti si nevěděli rady se silným větrem a ani se soupeřovou hrou. Ten nepředváděl příliš atraktivní fotbal, ale na to, aby domácí přehrával, to stačilo. Domácí hrozili do první poloviny poločasu, kdy dokonce po centru osamocený záložník nastřelil tyč Elvisovi brány. Jinak útoky končily na spolehlivé obraně hostů. Hosté si vypracovali hodně nadějné příležitosti, nebyli ale připraveni na nepříliš rovný terén, který jim radost z branek překazil. Hovořit o tom mohou Nadaský, Cakl J.a Krčmář, kteří mířili nepřesně po svém uvolnění, v šestnáctce domácích. Když už míč směřoval do brány, pomohli brankaři jeho spoluhráči, jak tomu bylo v případě střely Fialy. Paradoxně svědčil hostům více protivítr, který je „brzdil“v druhém poločase. Hráli kombinačně a rovněž v obraně navázali na výkon v prvním poločase. V útoku se jim dlouho nepodařilo vyzrát na obranný val, až v 70.min.po autovém vhazování Hrušky na Krčmáře, který míč rozehrál na Kříže, ten posunul na volného Cakla J.a ten střelou bez přípravy na vzdálenější tyč, otevřel skóre 0:1. Od domácích se čekala větší aktivita, než kterou předvedli. Ne že by nechtěli, ale když už se dostali na dostřel brány, měli problém s přesností. S tím neměl problém Cakl J.v 82.min., kdy Nadaský mu posunul na šestnáctce míč a střelou k tyči uzavřel skóre na 0:2. Utkání se dohrálo bez většího vzruchu na obou stranách.

Elis M. - Hruška, Cakl D, Fiala ,Urbánek M., Kříž (74.Balík), Cakl J, Nadaský, Komenda (72.Petříček L.), Krčmář (87.Černý R.), Princ.