TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 4. kolo Mikulovice - Křepice 5:1 (4:0)

4. kolo Mikulovice - Křepice 5:1 (4:0)

Datum konání:
28.8.2011

B: 13. Fiala, 21. Cakl R., 24. Princ, 28. Nadaský, 73. Krčmář

Druhé domácí utkání sezony 2011/2012 a druhé derby. Tentokrát jsme přivítali Křepice. Ty nevstoupili do soutěže dobře a po dvou utkáních jsou bez bodu s vysokými prohrami. Úvod byl vyrovnaný. Křepičtí se snažili kombinovat a díky aktivitě Plačka, měla domácí obrana více práce, nežli předpokládala. Po deseti minutách hry se ale začala projevovat převaha domácích a s tím přicházely i pěkné kombinační akce zakončené gólem. Ten první padl ve 13.min., autorem byl Fiala. Brance předcházel pas Hrušky na Prince, který centrem připravil dobrou pozici pro střelce gólu 1:0. Brankou Fiala odstartoval střelecky vydařenou patnácti minutovou, ve které domácí utkání rozhodli. Ve 21.min.bylo 2:0, skóroval Cakl R.přesnou střelou v šestnáctce po přihrávce Fialy. 24.minuta a přihrávka J.Cakla nachází volného Prince, který nezaváhal 3:0 a účet prvního poločasu uzavřel Nadaský, který s přehledem zakončil přihrávku Prince z 28.min.- 4:0. Druhá půle začala tak, jak skončila. Domácí měli územní převahu a dobývali obranný val soupeře. Z ničeho nic ale udeřili hosté. Po nedorozumění v 58.min.při rozehrávce mezi Perličkem a Hruškem, se k míči dostal Slaný a překonal Perličky - 4:1. Domácí branka nikterak nezlomila a odpověděli v 73.min.Krčmářem, kterému připravil díky individuální akci u postranní čáry míč Komenda, a autor gólu si po té poradil v šestnáctce s třemi hráči Křepic včetně brankaře a zvýšil na 5:1. Hra se i nadále odehrávala na polovině hostů. Domácí si šance vytvořili, v koncovce ale byli nepřesní, jako po akci Prince a střele Cakla J., nebo individuálních akcích Komendy, Cakla R. a Fialy, který dokonce při dorážce trefil břevno odkryté brány. Když už domácí síť rozvlnili, zastavil zdvihnutý praporek asistenta na pomezí z důvodu ofsajdu. Hosté se na žádné ohrožení Perličkovi brány nezmohli, a tak si domácí zaslouženě připsali třetí vítězství v řadě.
Perlička – Cakl D., Hruška (68.Komenda), Urbánek M.(46.Lichovník), Cakl J., Fiala, Nadaský, Cakl R., Krčmář, Princ, Elis M.(57.Kříž).