Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 22. kolo Mikulovice - Pavlice 10:0 (6:0)

22. kolo Mikulovice - Pavlice 10:0 (6:0)

13.5.2012

B: 12., 16., 82. Princ, 22., 67., 78. Cakl J., 20., 55. Krčmář, 18. Nadaský, 36. Cakl R.

Domácí hostili poslední tým tabulky, který neměl na svém kontě ani bod. Utkání naplnilo papírové předpoklady a poločasové skóre naznačilo, jak se průběh utkání vyvíjel. Hosté hráli v obměněné sestavě, oproti domácímu utkání, přesto odvedli hluboce podprůměrný výkon. Diváci, kteří navštívili utkání, nemuseli litovali toho, že oželili televizní hokejové utkání naší reprezentace s Ruskem, viděli totiž deset branek, které historie klubu dlouho nepamatuje. Ve druhém poločase neproměněnou penaltou, zabránil Cakl R. ještě většímu debaklu. Faulován byl Princ v 51. min. Domácí zahodili ještě další vyložené brankové příležitosti. Hosté si nevypracovali žádnou brankovou příležitost, i když úvodní desetiminutovka se odehrála před domácím Elisem, který musel nahradit z tréninku zraněného Vaňka. Jednalo se ale pouze o sporadickou převahu, která díky nepřesně zahraným standartním situacím, na úvod rozehřálo domácí obranu i s Elisem. Po té se domácí dostali do kombinace a dominovali po zbytek utkání.

Sestava: Elis - Cakl D., Urbánek, Nadaský, Hruška – Komenda (46. Kříž),  Cakl R., Cakl J., Fiala (46. Šálek), Krčmář (82. Fiedler L.), Princ.