TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 14. kolo Micmanice - Mikulovice 5:4 (5:0)

14. kolo Micmanice - Mikulovice 5:4 (5:0)

Datum konání:
17.6.2012

B: 60.Princ, 66.Cakl R., 75. Balík M., 89. Fiala R.

Zápas se hrál za úmorného tepla a hlavně oběma mužstvům o nic nešlo. Proto poločasový výsledek byl takový jaký byl. Hosté hráli bez pohybu, nasazení a proto hned ve 3.min.měli šanci domácí, když Elis ve spolupráci s Caklem D. střelu odkopli do bezpečí. Hosté se nenechali zahanbit, ale ve 14.minute dobře vypadají kombinační akci Prince s Balíkem, zastavil praporek asistenta rozhodčího u něhož končilo víc takových akcí. Naopak z protiútoku musel opět zasahovat Elis. Útočnou akcí kontrovali opět hosté, tentokrát v 15.min. a nebyla malá. Po Princově bodle, musel na zem domácí brankař a konečky prstů vytlačit míč na roh. Úvodní čtvrt hodinku plnou šancí na obou stranách, zakončili domácí tentokrát povedenou akcí. Hosté při rozehraném rohu nastřelili domácí, ti se vydali do protiútoku a po individuální akci v 16.min., domácí vedli 1:0. Podobná situace jako u prvního gólu byla i u druhého. Cakl R. rozehrával ve 32.min. přímý kop, našel osamoceného Prince, který v domnění, že se bude kopat penalta za ruku, přestal na chvíli hrát a po té se dostal do nevýhodného postavení a mířil vedle tyče. Po odkopu následovala křídelní akce a přihrávka před bránu Elise domácích, kde nabíhající domácí hráč, nedal Elisovi šanci – 2:0. Hned ve 35.min.se po autovém vhazování, dostal míč k domácímu útočníku a ten pěknou střelou do šibenice, poslal domácí do tříbrankového vedení – 3:0. To ale nebylo vše. Ve 43.a 45.minutě si vybral slabší chvilku Elis. Nejprve pustil pod rukou střelu na přední tyč a po té neodhadl odskok míče, který po nákopu domácích, ho přeskočil a bylo 5:0. Druhý poločas měl opačný charakter a domácí byli pod tlakem hostujících ofenzivních akcích. Zasloužený gól si připsali domácí až ve 35.min., kdy připravil Komenda přihrávku pro Prince a bylo v 60.min.5:1. V 66.min.už 5:2, když měl po zpracování míče Prince možnost Cakl R.třikrát vystřelit na domácího brankaře za s sebou a až na potřetí kapituloval. Hosté i nadále stahovali domácí náskok. V 72.min. ještě Balík M. přestřelil vyraženou střelu brankaře, ale v 75.min. se už dočkal, když si Princ na brankové čáře pohrál s domácím brankařem a naservíroval Balíkovi M., míč před prázdnou bránu – 5:3. To už domácí tušili, že budou mít problém s výsledkem. Urputně ale bránili a i přes řadu brankových příležitostí, skončila v síti až ta z 89.min. z kopačky Fialy do odkryté brány po přihrávce Balíka M. Střely hostujících hráčů končily mimo tyče a nebo chtěli dát branku do prázdné brány, nic z toho se jim už nepodařilo, a tak po katastrofálním poločase, si body nezasloužili. Útěchou je pozitivní výkon Balíka J., který nastoupil do druhého poločasu.

Sestava: Elis - Cakl D., Fiala, Nadaský, Urbánek – Šálek (Petříček L.), Balík M., Cakl R., Princ, Holčapek (45.Balík J.).