Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 9. kolo Slup - Mikulovice 3:1 (1:1)

9. kolo Slup - Mikulovice 3:1 (1:1)

3.10.2010

B: Cakl R.

Utkání řídil pan rozhodčí Krula, na kterého nemáme hezké vzpomínky. I tentokrát si reputaci nenapravil. Hosté od úvodu drželi míč na kopačkách, postupná rozehrávka ale dělala problémy, čehož domácí využili k protiútoku. Domácí se spoléhali na rychlé útočníky, kteří dělali obraně problém. Domácí dostala do výhody hrubka Kříže, kterému z hlavy sebral míč silný vítr, míč prošel k domácímu útočníkovi ten vystřelil, Perlička míč vyrazil k dobíhajícímu hráči a ten do opuštěné brány otevřel skóre 1:0. Hostům se zranil v krátké době Cakl J. a  Hruška. Střídající hráči ale hru oživili a hosté měli územní převahu. Z individuální akce Cakla R. hosté vyrovnali 1:1. Nadaský byl blízko vstřelení druhé branky, střelu brankař kryl. Ve druhém poločase se hrál fotbal pouze na jednu branku a to domácích. Jenomže přišla 60.min. a odpískaná penalta, kterou viděl jenom rozhodčí 2:1. To hosty nutilo útočit a pozorně bránit nebezpečné protiútoky. Obranná hra se dařila, ale koncovka hostujících akcí byla poznamenána nervozitou. Domácí val a silný vítr se těžko překonávali a když, tak končili střely mimo brankovou konstrukci. Rozhodčí nastavoval pouhé dvě minuty a právě v n té poslední rozhodli domácí o zisku tří bodů třetím gólem 3:1.

Perlička  – Hellinger, Cakl D., Hruška (Urbánek P.), Kříž, Černík, Cakl J.(Komenda, Šálek), Cakl R.,Nadaský,Fiala, Princ