Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 23. kolo Hatě - Mikulovice 1:0 (0:0)

23. kolo Hatě - Mikulovice 1:0 (0:0)

29.5.2011

B:

Pro diváky nudný nezáživný fotbal, bez toho nejdůležitějšího, šancí a branek. Hosté v roli favorita nezklamali, i bez Prince byli aktivnější než domácí. Před šestnáctkou, jako by ale nevěděli co s míčem a když přišla střela, byla tak nepřesná, že nestačili mnohdy ani zábrany. Z aktivity vytěžili hosté pouze jednu šanci volající po brance. Cakl R.ve 39.min.našel hlavu Šálka, ten ale v dobré pozici minul. Hosté si z územní převahy více brankových příležitostí nevypracovali. Na druhé straně domácí pořádně zaměstnali Vaňka až ve 45.min. dalekonosnou střelou, kterou s námahou vytěsnil nad bránu. Do té doby nevyužili chyb v rozehrávce hostujících obránců. Druhá půle byla podobná té první. Hosté hýřili aktivitou, ale špatným pohybem, o míč přicházeli a to byla voda na mlýn domácích. Ti byli oproti prvnímu poločasu aktivnější a nebýt Vaňka, prohrávali by dříve, nebo větším rozdílem. V 58.min. po špatné přihrávce Lichovníka na Cakla D., postupoval domácí útočník sám na brankaře, minul bránu. Na opačné straně prošel Komenda do šestnáctky, našel Krčmáře, který nedal a dorážející Komenda dopadl stejně tak. Hned z protiútoku zachraňoval po střele domácích Vaněk. Ten se zapotil i po střele v 69.min. a v 74.min., kdy postupoval domácí záložník sám po pravé straně hřiště, jeho střela skončila ale v rukavicích Vaňka. V 77. min. spálili domácí obrovskou příležitost, kdy šli sami dva na Vaňka, ti se ale špatnými přihrávkami dostali do nevýhodné střelecké pozice a vracející se Lichovník, odkopl míč na roh. Po něm se míč dostal k domácím, kteří pod padajícím Vaňkem, rozvlnili síť – 1:0 v 78.min. Od té doby se domácí bránili ale obrana nedovolila hostům vyrovnat, a tak domácí opustili hřiště spokojenější, protože získali tři body, které si za druhý poločas zasloužili.

Vaněk – Cakl D., Hellinger, Hruška, Lichovník, Komenda, Nadaský, Krčmář, Fiala (Petříček L.), Šálek (Balík J.), Cakl R.