Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 20. kolo Mikulovice - Štítary 8:1 (3:0)

20. kolo Mikulovice - Štítary 8:1 (3:0)

8.5.2011

B: Cakl J. 3, Cakl R., Fiala, Šálek, Nadaský, Komenda

Domácí vydřeli ve Štířatech tři body a čekalo se, že hosté budou chtít získat nějaký bod zpět. Hosté se spoléhali na robustního Parůžka, na kterého šla většina nakopnutých míčů. Do dvacáté minuty hosté znepříjemňovali domácí obraně práci, branku ale nedali. Postupem času byl Parůžek v útoku téměř osamocen, domácí ovládli hru a míče se pořádně nedočkal. Domácí začali brankostroj Caklem J., který přesnou střelou ze šestnáctky otevřel skóre. Do poločasu se mohl trefit Kříž, od tyče skončil míč v náruči brankaře. Po centru v těžké pozici hlavičkoval osamocený Princ vedle. Branky se dočkali z kopačky Nadaského, který se trefil podobně jako Cakl J. 2:0. Ve 45.min. dal branku do šatny opět Cakl J., opět přesnou střelou 3:0. Drůha půle měla stejný scénář jako konec první. Domácí měli v držení míč a kombinacemi jasně hosty přehrávali a dávali pěkné branky. Na 4:0 zvyšoval Fiala, jemuž nahrával Princ. Ten se podílel i na pátém gólu domácích, když krátkými přihrávkami na jeden dotyk vyšachovali hostující obranu a nahrávkou před prázdnou bránu, vybídl ke skórování Cakla J., nabídkou nepohrdl a dal třetí branku v zápase. Po té přišlo snížení hostů, když po neodpískaném zákroku na Hrušky, hosté z brankové čáry poslali míč před Vaňkovu bránu na zadní tyč, kde ve skluzu Roupec snížil na 5:1. Domácí to nikterak neovlivnilo a naopak výstavní střelou Cakl R. zvýšil na 6:1. Trefil se i střídající Komenda, který zužitkoval přihrávku Šálka 7:1. Poslední branku dal Šálek po přihrávce Kříže. Samostatný nájezd proměnil 8:1. Domácí jasně hosty přehráli a osmi brankami si připsali další tři body.

Vaněk – Cakl D., Černík, Hellinger (Krčmář), Hruška, Kříž, Nadaský, Cakl R., Fiala, Princ, Komenda (Lichovník).