Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 11. kolo Mramotice - Mikulovice 1:6 (1:2)

11. kolo Mramotice - Mikulovice 1:6 (1:2)

17.10.2010

B: Princ 3, Šálek, Komenda, Fiala

Hosté zajížděli na půdu Mramotic, odkud se těžko vozí body. V tomto kole tomu bylo ale jinak. Úvod prvního poločasu byl vyrovnaný. Hosté začali lépe a po úvodním „oťukávání“ si asi po 10 minutách hry začali vytvářet šance. Dvě z nich dokázali proměnit a to zásluhou hlavičky Prince 0:1 a stejný hráč skóroval po přihrávce Nadaského 0:2, to vše v prvních 25 minutách hry. Pak ale Havlík zamířil z hranice velkého vápna přesně k tyči a snížil na 1:2. To domácí „nakoplo“ a do konce poločasu to byli právě oni, kdo byl lepším týmem. Trávník byl vlhký a každá střela směřující mezi tři tyče brány, byla nebezpečná a právě díky dobrým zákrokům Perličky, tlaku odolali a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:2. Druhý poločas byl v režii hostujícího týmu. Domácím vázla kombinační hra ve středu pole, která je zdobila právě v závěru prvního poločasu. Nakopávané míče byly kořistí pozorné obrany hostů. Nebezpečné byly standardní situace rozehrávané domácími, končily naštěstí mimo bránu. To hosté byli nebezpečnější a po akci Prince skóroval Šálek na 1:3. To byl rozhodující gól pro klidnější průběh hry ze strany hostů. Střídání Šálka za Komendy, znamenalo notné oživení ofenzivní hry. Mladý průbojný hráč dělal domácím zadákům problémy a byl u zrodu dalších třech branek, které hosté ještě přidali. Nejprve završil hattrick Princ a po vyšachování celé obrany, sám Komenda zvyšoval na 1:5. Tečkou za utkáním byla branky Fialy na konečných 1:6! Hosté navázali na vysoké vítězství v domácím prostředí a odváží si další tři body.

Perlička  – Cakl D., Hellinger (Lichovník), Hruška, Kříž, Fiala, Černík, Cakl R., Nadaský, Šálek (Komenda), Princ