Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 8. kolo Mikulovice - Šatov 8:2 (4:1)

8. kolo Mikulovice - Šatov 8:2 (4:1)

26.9.2009

B: Nadaský 3, Hellinger 2, Šálek, Cakl, Černík

Zápas hraný netradičně v sobotu dopoledne, přinesl nejvyšší vítězství domácím za poslední roky. Na úvod to ale nevypadalo na jasné vítězství. Hosté využili nepřesnost a nedůraz v rozehrávce už v 7.min. po rohu se trefil přesně Hejda 0:1. Hosté neměli štěstí v koncovce v dalších minutách, kdy opět hlavou sám před Vaňkovou svatyní minul opět hlavou hostující útočník a po hrubici Lichovníka, vychytal gólovou Vaněk. Domácí přidali a ve 29.min. vyrovnal Šálek, když dorazil vyraženou střelu Nadaského 1:1. Ve 35.min. ze skrumáže vystřelil vedoucí branku do šibenice Hellinger 2:1 a v zápětí ve 39.min. se trefil přesnou střelou Nadaský 3:1. Poločasových 4:1 určil ve 45.min. Černík.

Druhá půle začala jako ta první, domácí svojí nekoncentrovaností umožnili hostům snížit v 57.min. na 4:2 zásluhou Štorka, který prostřelil Vaňka při vyběhnutí. Domácí v 62.min. ale Nadaským zvýšili na 5:2, nahrával Černík. Hosté se snažili držet míč pod kontrolou a s výsledkem něco udělat, domácí ale pozorně bránili a trestali každou chybu. Zejména v rozmezí poslední desetiminutovky. 83.min. Hellinger 6:2, 84.min.Nadaský 7:2 a v 87.min. 8:2 Cakl D. Domácí zaslouženě zvítězili a oslavili zasetí hřiště a posvícení.

Vaněk – Lichovník, Cakl D., Urbánek M., Hruška, Kříž (Vyklický), Hellinger, Černý R., Černík, Nadaský, Šálek (Komenda)