TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 3. kolo Mikulovice-Starý Petřín 1:1 (1:1)

3. kolo Mikulovice-Starý Petřín 1:1 (1:1)

Datum konání:
23.8.2009

B: Komenda

Hosté nastoupili do utkání pouze o deseti hráčích a na hře to bylo znát. Domácí byli od úvodního hvizdu aktivnější a rychlými kombinacemi si vypracovávali vyložené šance. Zejména Komenda, který v 7.minutě otevřel skóre po přihrávce Kříže, kterého Černý ideálně vysunul 1:0. Tlak po brance neustával a domácí zásluhou Komendy mohli vést po poločase už 4:0. Neproměnil vyložené šance. Trest přišel ve 28.min. po souboji u střídaček ukopl v nouzi míč hostující Garfík, ten směřoval na bránu Vaněk jej podcenil a k překvapením všech zapadl do sítě! 1:1. Na vývoji hry se nic nezměnilo, domácí diktovali hru a hosté staženi před vlastní šestnáctku, razantně likvidovali bezhlavé útoky domácích.

Druhý poločas nabídl stejný scénář, se stejným výsledkem – neproměněné šance. Dalekonosné střely končily v ochranné síti a nebo na rukavicích pozorného brankáře. Hosté neohrozili za druhý poločas Vaňka ani jednou!, a když nepomohli ani změny v sestavě, odvezli si hosté bod za remízu. Hostům stačila jedna střela na domácí branku.

Vaněk – Cakl D., Urbánek M., Šálek, Hruška, Kříž, Hellinger, Černý R., Vyklický, Nadaský, Komenda (Lichovník)