TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Mor.Krumlov B 20.5.2017

Mor.Krumlov B 20.5.2017

 MIKULOVICE – MORAVSKÝ KRUMLOV „B“ 1:0 (0:0)

B: 90´ Šálek

Domácí hostili první celek tabulky a v případě plného bodového zisku, by hosty vystřídali v čele tabulky. Hrálo se s nasazením, do šestnáctek se oba týmy dostávali pouze ojediněle, a to navíc končilo nepřesnými přihrávkami, nebo obranám pomáhali brankaři. Vůbec první šance přišla až ve 20´a měli ji hosté, Schwarz po faulu Antoše, zahrál přímý kop pouze do rukavic Elise. Domácí se dočkali šance ve 22´, to středem hřiště neohroženě postupoval M. Hudec a zakončil svůj výlet přízemní střelou, s tou si s obtížemi poradil hostující brankař Kohout. Vzápětí se vyznamenal prudkou střelou z dvaceti metrů Franc, šla ale těsně vedle brány. Hostům pro zranění musel odstoupit zraněný Schwarz, což se na hře hostů postupem času projevovalo. Možnost skórovat se naskytla Brveníkovi z přímého kopu po faulu na T. Hudce, trefil pouze střed brány, kde stál připravený Kohout. Ve 35´ se prosadil k hlavičce po centru Hobzy netradiční hlavičkář Holčapek, byl ale nepřesný. Mírnou převahu domácích, mohli hosté potrestat gólem po chybě Semotama v závěru poločasu. Jeho slabou “malou domů“ hosté vystihli, Elis ale vyběhnutím odkopl míč do autu.

Jako blesk z čistého nebe, přišla šance Pelikána ve 47´, po rychlém brejku se uvolnil na brankové čáře a z nulového úhlu, napálil míč na bránu, ten prosvištěl napříč bránou nikým nepovšimnut. Domácí držely výkonnost z prvního poločasu, hosté se více zaměřili na výkon hlavního rozhodčího, než na svůj. V 59´bylo rušno před oběma brankami. Nejprve po faulu na Antoše, zahrál přímý kop T. Hudec, jeho pokus skončil za brankovou čárou a byl z toho rohový kop. Ten hosté odvrátili a založili rychlý protiútok, nepřesnou přihrávkou se výhody zbavily, akce ale dále pokračovala, Adamík odcentroval před bránu, kde se ve skrumáži prosadil Pelikán, jeho střela byla ale zablokovaná. V 69´se dostával do šance Bártl, tomu po kombinaci Antoše s Brveníkem, přihrál druhý jmenovaný, úmysl vystihnul brankař Kohout a vyběhnutím míč před Bártlem odkopl. V 72´opět Kohout zmařil Krčmářovi šanci, k tomu se míč dostal po křídelní akci na pravé straně hřiště. V 74´A. Fiala rozehrál na Antoše, ten odcentroval na nabíhajícího Bártla, který na míč nedosáhl. Štěstí se nepřiklonilo ke střele Brveníka, který se v 77´zbavil svého strážce na hranici šestnáctky a z otočky prudce vystřelil, míč ale mířil do středu brány, kde stál připravený Kohout. Ideální kolmicí z 86´za obranu, vyslal Franc Brveníka na zteč, výhodu ale zhatil několika kličkami na místo zakončení, a tak už to vypadalo, že si obrana s rychlou akcí poradí, ve skrumáži ale míč Brveník znovu vybojoval a před brankařem volil razanci a míč tvrdou střelou skončil na břevně! Neproměněné šance domácí nemuseli litovat, na hřiště přišel v 84´ Šálek, který v poslední minutě utkání, tečí usměrnil střelu France a rozhodl celé utkání. Nutno podotknout, že domácí šli více za vítězstvím a odměnou jim jsou tři body a posun do čela tabulky.

Elis M. – Antoš (79´Fiala R.), Janíček, Hudec M., Hobza, Krčmář, Franc (90´Kružberský), Hudec T. (84´Šálek), Semotam (68´Bártl), Holčapek (46´Fiala A.), Brveník.

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22