TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > M.Krumlov 2.10.2016

M.Krumlov 2.10.2016

 

9.kolo Ne. 2. 10. 2016 10:15                       Muži A

MOR. KRUMLOV „B“ - MIKULOVICE 4:2 (0:1)

 B: 7´ Motyčka, 67´Šálek

Úvod utkání se hrál ve svižném tempu. První šanci si vypracovali domácí, v 6´po rohovém kopu, trefili hradbu těl. V 7´zahrozili hosté a hned skončila šance brankou. Motyčka byl důraznější na brankové čáře, obešel dva obránce a nadvakrát otevřel skóre – 0:1. Vyrovnání byli blízko domácí ve 12´, po rychlé a přesné kombinaci zakončoval domácí útočník, Kvinta dobře zasáhl na brankové čáře, míč se dostal ke Schwarcovi, který z malého vápna, i díky Krčmářovi, přestřelil. V 19´vyslal pěkným pasem Motyčky Hudec, tomu ale při zpracování míč odskočil a brankař tak měl snadnou práci. Ve 21´vystihl rozehrávku Janíček, založil akci, která u něho i skončila a střelou brankaře ale nepřekvapil, šla mimo tyče. Stejně dopadla střela Hudce z uctivé vzdálenosti, tentokrát ale stál brankař na správném místě a míč chytil. Vzápětí vysunul Holčapka, ten postupoval z pravé strany sám na brankaře, minul ale bránu, střelou na vzdálenější tyč. Ve 36´předvedli spolupráci Brveník – Holčapek, na jejím konci byla nepřesná střela Brveníka. Domácí se dostali do nadějné příležitosti ve 38´, když na konci rychlého protiútoku byl faul a přímý kop vyrovnání nepřinesl. Přišel mírný tlak domácích díky sérií rohů a přímých kopů, Kvinta vše řešil s nadhledem.

V úvodu druhého poločasu byli domácí hosty na polovině soupeře. Touhou po vyrovnání však krotil Kvinta. Naopak po kolmici France na Fiedlera, mohli vést hosté dvoubrankovým rozdílem. Fiedlerovi ale samostatný únik brankař kryl na roh, po něm hlavičkoval nad Antoš. Nedáš, dostaneš. Hosté založili po chybě Holčapka v 56´rychlou akci, následoval centr a Laml nedal Kvintovi šanci – 1:1. Domácí v eufórii nepolevili a přišel obrat ve skóre. Už v 59´se vyhnuli ofsajdové pasti a bylo 2:1. Hosté se snažili vyrovnat, ale tlak byl platonický. Zraněného Brveníka střídal Šálek, a po minutě strávené na hřišti, vyrovnal. V 67´vystřelil Krčmář, míč brankař vyrazil před sebe, dobíhající Fiedler, byť faulován, propasíroval pod brankařem míč a Šálek jej dorazil do sítě – 2:2. Role se otočila, domácí byli vývojem šokováni a hosté dominovali. Přišla 70´a autové vhazování na levé straně, míč se dostal k Šálkovi, který byl v šestnáctce faulován a byla nařízená penalta. K ní se postavil nejzkušenější hráč na hřišti Hudec, tomu ale penaltu brankař vytěsnil na břevno. Na koni byli opět domácí a hned v 72´po přetaženém přímém kopu, vrátil míč domácí záložník před bránu se štěstím o tyč a Zelníček z bezprostřední blízkosti propálil vše, co mu stálo v cestě – 3:2. Domácí chtěli rozhodnout, hosté vyrovnat a tak hra postrádala přesnost a diváci viděli to, co mají možnost vidět v zápasech přípravek. Do nadprůměru opět vrátila fotbal poslední desetiminutovka. Na jejím začátku měli šance hosté, jmenovitě Hudec, který po centru Krčmáře váhal se zakončením, až byla jeho střela zblokována a v 84´hlavičkoval osamocen Šálek, jindy nemýlící se, tentokrát zklamal a šanci vyrovnat doslova zahodil. Druhá polovina závěrečné desetiminutovky patřila domácím, co se týče šancí, rozhodně. Nejprve v 86´bravurně odmítl domácí pojistku Kvinta, v 88´už ale kapituloval. Hosté reklamovali ofsajd na půlící čáře, domácí si opět ale vylámali zuby na Kvintovi, jenomže míč se dostal opět k domácím, které už hosté odmítli zklamáním obsazovat a napodruhé pečetili výsledek – 4:2.

Kvinta – Janíček, Hobza, Antoš, Krčmář, Motyčka, Hudec M., Franc, Fiedler L., Brveník (66´Šálek), Holčapek (76´Semotam).

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22