TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Jundrov 20.8.2017

Jundrov 20.8.2017

 MIKULOVICE - JUNDROV 0:0 (0:0)

B:

Sestava: Elis M. – Krčmář, Fiala A., Fiala R., Hobza, Holčapek (46´Semotam), Hudec M., Novák, Franc (78´Krátký), Brveník, Motyčka (84´Šálek)

První domácí zápas v krajské soutěži, jsme hostili nováčka soutěže. Zápas to byl vyrovnaný, avšak bez brakového efektu. Jako první akce, která volala po gólu, byla z 15´, Brveník byl faulován před šestnáctkou. Následoval přímý kop, ke kterému se postavil sám faulovaný, jeho střela postrádala razanci i přesnost, brankař ji bez problému chytil. Hosté se dostali do šance až ve 24´, stála ale za to. Po rozehraném rohovém kopu přišel centr napříč bránou, dva hráči Jundrova ve skluzu na míč nedosáhli. Ve 26´měl na kopačce vedoucí gól Franc, po přímém kopu A. Fialy mu ale míč přizvedl hlavou Hudec M. a byl z toho pouze odkop od brány. O minutu později na druhé straně hřiště pálili nepříjemně hosté, Elis míč směřující ke vzdálenější tyči, vytěsnil na roh. Před poločasem se mohli radovat domácí díky Motyčkovi, ten zaběhl za obranu Jundrova a postupoval sám na bránu, vracející se obránce ale stihl v poslední chvíli našeho útočníka od míče čistě odstavit tělem.

Druhá půle se od té první nezměnila, hrál se i nadále vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Hosté se spoléhali na dlouhé autové vhazování, které končili až před bránou, kde se ve skrumáži snažili dostat míč do brány soupeře. Nebylo tomu jinak ani ve 47´, míč propadl až na zadní tyč Elisovi brány k Polákovi, který nedokázal míč poslat do sítě. V 50´rozehráli domácí rohový kop a nevysoký Brveník hlavičkoval míč do břevna. V 52´ měl práci opět Elis, se střelou hostů neměl ale potíže, míč směřující vedle pravé tyče pouze kontroloval. Do dobré šance se v 62´ dostal po jednom z rychlých brejků v dresu hostů Konečný, střelu z pravé strany na bližší tyč, Elis bravurně vyrazil na rohový kop. Po té následovala řada rohových kopů, ze kterých se nemohli domácí dlouho vymanit. Až 79´přinesla vzruch před bránou Rettegyho, který chybou v rozehrávce nabídl šanci Brveníkovi. Ten okamžitě nevrátil míč do opuštěné brány, ale kličkou se zbavil obránce a po té už svoji chybu brankař napravil skokem pod nohy nepřipraveného Brveníka. V 83´se domácí díky Brveníkovi dostali do rychlého kontru, přihrávka na Motyčky v dobrém postavení, byla do ofsajdové pozice. V 86´ přihrál opět Brveník pod sebe Semotamovi, ten pálil pouze do brankaře a v 87´se sám pokusil skórovat, leč pálil napříč bránou těsně vedle. Obě mužstva si po závěrečném hvizdu rozhodčího Julínka, který mimochodem odvedl výborný výkon, mohli blahopřát k prvnímu bodu v krajské soutěži.

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22