TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Jezeřany 16.10.2016

Jezeřany 16.10.2016

11.kolo Ne. 16. 10. 2016 14:30                       Muži A

MIKULOVICE – JEZEŘANY 1:0 (1:0)

B: 38´ Fiala R.

Oba týmy vstoupili do utkání bez respektu, alespoň co se důrazu a osobních soubojů týče. Technická a kombinační hra šla tak stranou. Hosté nabytí zkušenostmi z krajské soutěže, byli pro domácí těžkým soupeřem. V jejich prospěch hovořil i počet obdržených branek, který je nejnižší ze všech týmů v okresním přeboru. V útoku měli rychlé útočníky, a tak mohli diváci vidět z jejich strany jednoduchou hru, s dlouhými pasy právě na zmíněné hrotové hráče. Po jednom z nich z 10´, zakončovali z otočky těsně nad. Po autovém vhazování se k míči dostal Brveník a stejně jako hosté, zakončil vedle brány. Hosté domácí překvapili jednoduchou rozehrávku přímého kopu z půlící čáry středem hřiště v 16´a nikým neatakovaný hostující středopolař, nebezpečně vystřelil, míč letěl vysoko nad. Běžela 19´, když byl nedovoleně zastaven M.Hudec a byl z toho přímý kop, který sám faulovaný zahrál tvrdou střelou, brankař bravurně zakročil a následoval roh, po kterém Krčmář na přední tyči míč přizvedl, avšak přes bránu. Další příležitost ke vstřelení branky měli hosté. Po rohovém kopu ve 27´ vyhlavičkoval míč z branky Janíček, stojící u vzdálenější tyče. Po faulu na hostujícího obránce u vlastní šestnáctky, následovala rychlá rozehrávka, míč se rychlostí blesku dostal před France, který si čtením hry s rychlou akcí poradil, jenomže míč odehrál na hráče hostí, který se pokusil míč ihned vrátit do sítě, střela byla tečovaná obránci domácích. Následující roh domácí ubránili. Netakticky si počínal krajní hostující záložník, neboť viditelně a nešetrně zastavil pronikajícího Motyčky na hranici šestnáctky a ve 38´zahrávali domácí přímý kop na úrovni brankové čáry. K zahrání se postavil Brveník, hledal nabíhajícího M.Hudce, ten na míč nedosáhl, nikým nehlídaný nabíhající Fiala R., ale už neměl problém míč dostat do brány – 1:0. Zbytečně si domácí zkomplikovali situaci ve 40´, Franc si vyžádal malou domů z půli hřiště, následovala nepřesná rozehra a Janíček musel doslova situaci hasit.

Druhý poločas domácí drželi míč a hráli kombinačně. Z toho pramenily šance. Po rohovém kopu ze 47´zakončoval Janíček, přestřelil. Ve 48´si pohrál Holčapek s obráncem míč z brankové čáry neprotlačil před bránu, byl z toho roh T.Hudce a zásah brankaře. Hlavní roli hrál brankař hostů i ve 49´, po centru do šestnáctky, odhlavičkoval míč Fiedler L., po té byl smeten právě brankařem, a tak nemohl dokončit akci, penalta se ale nepískala. Domácí hosty směrem dopředu předčili, důkazem je i další šance z 57´, a opět byl faulován pronikající Motyčka na brankové čáře. Zkrácený roh zahrál Brveník na přední tyč, kde byli hosté připraveni, následoval roh, který skončil v boční síti. Připomněl se M. Hudec, v 61´si po autovém vhazování navedl míč středem hřiště, ale jeho střela prosvištěla těsně nad břevnem. Franc si osahal míč až v 63´, když zneškodnil koncovku brejku hostů. Domácím zatrnulo v 69´, rychlá akce po pravé straně skončila centrem a křižnou hlavičkou napříč bránou, míč těsně minul tyč. Vzápětí se na druhé straně neprosadil po přímém kopu T. Hudec, faulován byl Brveník. V 76´se domácí ubránili přímému kopu od postranní čáry. Po autovém vhazování mohli v 82´zvýšit domácí vedení, Šálek prodloužil na Brveníka, kterému při střele proti vyběhnuvšímu brankáři, míč sjel z kopačky a netrefil tak ani bránu. Domácí si závěr zápasu pohlídali a zaslouženě získali tři body.

Franc – Janíček, Hobza, Fiala R.(87´Semotam), Krčmář, Motyčka, Hudec M., Fiedler L., Brveník, Hudec T., Holčapek (72´Šálek M.)

 

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22