TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > FK Znojmo B 9.4.2017

FK Znojmo B 9.4.2017

MIKULOVICE – FK ZNOJMO „B“   2:1 (2:1)

B: 10´ Brveník, 37´ Motyčka

 Utkaly se dva týmy usilující o čelo tabulky. Za pěkného slunečného počasí a slušné divácké kulisy, se od úvodu hrál pohledný fotbal. Hosté působili přímočařeji a v koncovce byli nebezpeční, než domácí. Ti přečkali úvodní šanci hostů bez větších problémů, tu druhou z 10´však po ztrátě France a M. Hudce na své polovině, už hosté využili, když Németh přízemní střelou na vzdálenější tyč, překonal Elise – 0:1. Domácí se dostávali do problémů právě jednoduchými ztrátami a hosté zkušeným týmem náležitě trestali. Ve 12´rozehráli znojemští přímý kop, zakončený střelou, ta byla tečovaná, Elis ale stihl zareagovat a konečky prstů míč dostal nad břevno. Ztráta míče J. Francem na hranici šestnáctky způsobila následný faul, ten trestali hosté přímým kopem, který skončil na břevně bezmocného Elise. Domácí hru zjednodušili a dostávali se také do šancí, v šestnáctce ale nebyl nikdo, kdo by centrované míče dokázal nasměrovat do brány. Domácí se tak museli spoléhat na standartní situace, které přišly po faulech kolem pokutového území. Z nadějné pozice měl možnost zahrávat přímý kop Brveník, faulován byl aktivní Hobza. Role exekutora se zmocnil náramně, brankáři hostů Korábovi, nedal šanci - 1:1. V následujícím čase, se hra odehrávala ve středu hřiště a do koncovky se oba týmy příliš nedostávaly, přesto si diváci na zajímavé situace nemohou stěžovat. Jedna z nich se naskytla ve 30´opět domácím, měli možnost zahrávat přímý volný kop z podobné vzdálenosti jako v případě vyrovnávajícího gólu. Střela ale podobně nedopadla, neboť míč z kopačky Brveníka skončil na hradbě těl před ním. Standartní situace, to byl zdroj šancí domácích, kteří si vynutili tlak. Po jedné z nich ve 34´ hlavičkoval M. Hudec nad bránu. Ve 35´se prosadil individuálně Motyčka, v šestnáctce akci zakončil sám střelou na bližší tyč, trefil pouze boční síť. Domácí předvedli rychlou kombinační akci po levé straně hřiště ve 37´, Fiala A. vyslal Motyčky, ten se uvolnil a střelou na vzdálenější tyč poslal domácí do vedení – 2:1. Srovnat mohli hosté ve 39´, vypracovanou šancí ale pohrdly, napříč bránou prošel míč bez povšimnutí.

Druhý poločas nabídl spíše taktickou bitvu, nebyl ale bez šancí. Jako první zahrozili domácí v 52´, Brveník centrem našel Motyčku, ten míč z první netrefil ideálně. Hosté se nemohli prosadit přes domácí obranu, hrála kompaktně a s nasazením, proto hosté mohli skórovat až v 65´, na tečovanou střelu ale před Elisem nedosáhli. Na opačné straně měl šanci T. Hudec, z přímého kopu po faulu na Brveníka, ale přestřelil. V 72´připravil šanci Fiala A., který centrem našel Brveníka, ten ale těsně minul bránu. Po přímém kopu z 78´, se zaskvěl brankař Koráb, který Hudcův pokus chytil. Důležitý zákrok vytasil Elis v 81´, hosté se vyhnuli na šestnáctce ofsajdu, ale útočník Drda sám před bránou Elise neprostřelil, přízemní střelu vyrazil na roh. Poslední šance utkání přišla z kopačky domácího Bártla, střídající Šálek načasovanou přihrávkou vybídl spoluhráče z útoku ke skórování, prudká střela skončila na rukavicích vyběhnuvšího Korába. Přes snahu hostujících hráčů o vyrovnání, domácí výsledek udrželi a ze zajímavého a důležitého utkání, zůstaly body doma.

Elis M. – Antoš, Janíček, Hudec M., Hobza - Krčmář (88´Semotam), Franc, Fiala A. (75´Holčapek), Motyčka - Brveník (82´Šálek), Hudec T. (62´Bártl).

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22