TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > FK Znojmo B 21.8.2016

FK Znojmo B 26.8.2016

 FK ZNOJMO „B“ - MIKULOVICE 2:2 (1:1)

 B: 17´ Hudec T., 76´ Šálek M.

Sestava: Franc – Janíček, Antoš, Fiala R., Hobza, Fiedler L., Hudec M.(57´Krčmář), Brveník (90´Kvinta M.), Motyčka, Hudec T.(74´Semotam), Holčapek (72´Šálek).

Zápas začali lépe domácí, drželi míč na kopačkách a snažili se skórovat jako první. To se jim málem podařilo, Franc nepříjemnou střelu nadvakrát chytil. Hosté s odpovědí dlouho neotáleli, hned v 6´ prošel Fiedler L. po pravé straně hřiště, přihrál Brveníkovi, ten v tísni přestřelil bránu. V 11´ bylo horko před Francem, přímý kop ve skrumáži přizvedl Janíček nad bránu. Byl z to roh, po kterém Brveník založil rychlý protiútok, do kterého se zapojila hned čtveřice jeho spoluhráčů, bránil jenom jeden domácí obránce, toho ale nepřelstili a nebezpečí odvrátil na roh. Hostům se naskytla příležitost jít do vedení T. Hudcem, který na hranici faulu na půlící čáře obral obránce o míč a samostatný únik zakončil podél vyběhnutého brankaře – 0:1. Pro domácí mužstvo se odehrál důležitý okamžik ve 21´po přímém kopu z půlící čáry přišel souboj v šestnáctce hostů, který hlavní rozhodčí viděl jako penaltový, kterou ve 22´proměnil Železný – 1:1. Po brance domácí ožili a převzali iniciativu, jenomže to byli hosté kteří ohrožovali domácího brankaře. Ve 26´ střílel Fiala R., jeho střela byla tečovaná do protipohybu brankaře, na štěstí pro něj, šel míč mimo branku. Ve 30´se situace opakovala, střílel Hudec M. a po následném rohu přehlavičkoval bránu T. Hudec. Pěknou parádu při obcházení obránce, předvedl Motyčka ve 35´, nejenom že se obešel obránce, ale připravil šanci, dlouho ale váhal komu přihrát, až domácí obránce přihrávku srazil na roh. Domácí odpověděli vzápětí po levé straně hřiště, na konci akce přišla přihrávka na šestnáctku, odkud přišla střela, Franc byl na svém místě a jistý. První poločas zakončil Hudec M. střelou z hranice šestnáctky, brankař vyrazil jeho střelu na roh.

Druhý poločas začal vyrovnanou hrou, z níž vystoupila individuální akce Brveníka, který se probil do šestnáctky a po zákroku domácího obránce se ocitl na trávníku, pokutový kop se nepískal. Stejný hráč zahrával v 61´přímý kop, ten skončil těsně vedle. I Holčapek pálil v 65´nepřesně. Hosté v této fázi hry drželi více míč a domácí se spoléhali na chyby hostů k ohrožení France. To se jim podařilo v 70´, Franc vyběhl hluboko do pole hasit protiútok, k vysokému míči se ale nedostal, a domácímu Černému se naskytla prázdná brána a radost ze vstřeleného gólu – 2:1. Obraz hry se otočil, domácí hráli v klidu, kombinovali na jeden dotyk, což hostům nevyhovovalo. V 75´ mohlo být rozhodnuto, domácí po rohu trefili břevno a s následnou dorážkou si Franc poradil. Jenomže po jeho chybné rozehře se řítili hosté opět do šance, překonaného brankaře zaskočili jeho spoluhráči na brankové čáře. Nedáš, dostaneš, ve fotbale platí obzvlášť a o tom se přesvědčili i domácí. Po zahozených šancích se o minutu později prosadili hosté. Po dlouhém nákopu do šestnáctky na střídajícího Šálka, se už už zdálo, že míč skončí v zázemí. Míč ale ve vzduchu dokázal tečovat a změnit mu tak směr do prázdné brány, neboť brankař vyběhl proti míči – 2:2. Oba týmy po zbytek utkání hráli ofenzivně, což kvitovali diváci a možná i trenéři. Tomu hostujícímu, neudělal radost Motyčka, který se postavil k přímému kopu, který ohrozil malé fotbalisty na vzdáleném odlehčovacím hřišti. Naopak domácí, rychlou a přímočarou akcí z 82´byli přesnější, Franc stál na konci akce, když vyrazil střelu domácího záložníka, dorážka po jeho teči skončila na tyči. Běžela 83´a přímý kop hostujícího Brveníka, jeho střelu brankař vyrazil a dobíhající Šálek neprostřeli napodruhé zasahujícího brankaře. Trest mohl přijít pro hosty v 89´, ofsajd zastavil akci domácích, za ně se trefil Černý. I přes protesty se výsledek neměnil a hosté odjížděli s cenným bodem.

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22