TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Dobšice 9.10.2016

Dobšice 9.10.2016 

10.kolo Ne. 9. 10. 2016 15:00                                           Muži A

DOBŠICE „B“ - MIKULOVICE 3:8 (0:5) 

B: 4´a 36´ Hudec T., 12´a 43´Holčapek, 79´a 86´ Brveník, 16´ Antoš, 47´ Fiedler L.

Hosté se museli obejít bez nemocného Motyčky, naopak do hry mohl naskočit omilostněný T. Hudec. Návrátilec do sestavy se trenérovi odvděčil, neboť ve 4´si všiml špatného postavení domácího brankaře a z 25-ti metrů ho pěknou střelou překonal a otevřel skóre utkání – 0:1. Domácí se předvedli dobrou kombinační hrou a i díky rozhárané rozehrávce hostů, se dostali do tlaku, ze kterého pramenily šance. Ta přišla hned v 6´po chybě T. Hudce, nabídnutý rychlý kontr, zakončili střelou z úhlu, kterou Kvinta kryl. Další úder zasadil domácím Holčapek, který ve 12´ po ideálním pasu M. Hudce na France, ten přihrával na hranici šestnáctky Holčapkovi a ten přesnou střelou k tyči, zvýšil na dvoubrankový rozdíl – 0:2. Třetí zásah hostů přišel v 16´, dlouhý aut prodloužil M. Hudec a Antoš z první nekompromisně trestal chybu obránců – 0:3. Na řadě byli domácí, ti se dostali bez většího problému do šestnáctky, kde nebezpečně pálil Stehlík, Kvinta byl na správném místě a míč chytil. Branku mohli po rohovém kopu vstřelit hosté, jmenovitě M. Hudcem, ten ale z hranice šestnáctky těsně minul horní růžek branky. Šance se střídaly na obou stranách, domácí ve snaze vstřelit branku, otvírali zadní vrátka pro hostující protiútoky, domácí neměli co ztratit a dopředu byli tak odvážnější, diváci se tak nenudili a bylo se na co dívat. A mohli sledovat kolmici domácích za hostující obranu ve 35´, Kvinta ale vyběhnutím šanci utnul odkopem. Jak naložit se šancí, předvedli hosté ve 36´, Franc nebojácně prošel do šestnáctky, kde byl faulován. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil T. Hudec – 0:4. Ve 40´zavařil váhavou rozehrávkou obráncům situaci Kvinta, nakonec musel svoji chybu napravit na brankové čáře. Do přestávky se ještě jednou prosadili hosté, přímý kop rozehraný na levou stranu, přepustil T. Hudec na Holčapka, který si v šestnáctce připravil míč na střelu a byť střílel z úhlu, střela byla přesná – 0:5.

Hosté šli do druhé půle s komfortním náskokem a s potřebným klidem. To se projevilo ve 47´, Janíček po faulu zahrál přímý kop do šestnáctky, míč prošel až k nabíhajícímu Fiedlerovi a ten hlavou z bezprostřední blízkosti rozvlnil síť pošesté – 0:6. K čestnému úspěchu byli blízko domácí ve 49´, také po standartní situaci a hlavičce, otřel míč břevno a následně Kvinta zahrál na roh. Štěstí měli domácí v 51´po střele France, míč trefil břevno, tyč a díky brankáři z toho byl roh. Čestného úspěchu se domácí zaslouženě dočkali v 62´, tečovanou střelu Kvinta sice vytěsnil, ne však mimo tyče a míč pomalounku zapadl za tyč do sítě branky – 1:6. Nebylo ale pouze u čestného úspěchu, hned v 64´ po přímém kopu domácích, fauloval v šestnáctce M. Hudec a nařízenou penaltu domácí proměnili – 2:6. Domácí ještě rozhozenou obranu hostů ohrozili v 70´, Kvinta ale hosty podržel. Následovalo střídání, na hřiště přišel Šálek, který ve dvojici s Brveníkem provětrávali domácí obranu. Po vzájemné kombinaci zakončoval Brveník levou nohou, brankař kryl. O dvě minuty později už spolupráce skončila brankou, v 79´ tvrdou střelou z šestnáctky nedal brankaři šanci – 2:7. V závěru padly na každé straně po jedné brance. V 85´ zasáhl Kvinta proti střele, míč se od břevna odrazil zpět do hřiště, kde nikým nehlídaný Nováček hlavou míč dostal do sítě – 3:7. No a poslední branka utkání padla hned vzápětí a stála za to. Brveník po individuální akci na brankové čáře a tvrdé střele z nulového úhlu, potěšil srdce fotbalového fanouška - 3:8.

Kvinta – Janíček, Hobza, Antoš, Fiala R., Krčmář, Franc (85´Semotam), Hudec M., Fiedler L., Hudec T. (Šálek M.), Holčapek (55´Brveník)

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22