Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A"

Odehraná kola 2010/11 "A"

16. kolo Chvalovice - Mikulovice 1:2 (1:0)

Datum konání: 9. 4. 2011

B: Hellinger, Cakl R.

Šlágr kola ovlivnil silný vítr. Hosté mohli počítát s návratem Cakla J. po zranění. Los přidělil hostům stranu proti větru, a tak se hra odehrávala většinou na jejich půlce. Hned v 5.minutě se dostali domácí do obrovské šance. Černík na pravé straně špatně rozehrál, míč se dostal na střed hřiště k úplně volnému Virglovi, před kterým byla už pouze prázdná brána, v koncovce zaváhal a Černík mu střelu zablokoval. Ve 23.min.už ale hosté smutnili. Po kombinační akci středem hřiště, se prosadil Virgler - 1:0. Hosté příliš domácího brankaře neohrožovali, naopak Perlička musel být připraven při dalekonosné střele domácího obránce, šla nad bránu. Domácí byli lepší, vstřelili však pouze jednu branku. Druhá půle byla naopak v režii hostů, kteří vyrovnali hned v 51.min.Hellingerem po rohovém kopu a jeho hlavičce. Roh se zahrával díky přiznání domácího obránce!!! Postupem času domácí hru začali ovládat, to ale mohli prohrávat. Princ totiž neproměnil samostatný nájezd. Obrana hostů odolávala někdy i díky nemohoucnosti útočníků domácích a mnohdy zakládala slibné protiútoky, ty neměli dalšího pokračování díky nepřesným přihrávkám. Zápas se blížil ke konci, když střídající Krčmář prošel do šestnáctky a naservíroval volnému Caklovi R., který prudkou střelou v tváři v tvář brankařovi, rozhodl 1:2. Hosté dlouhé roky ve Chvalovicích nevyhráli, nyní jim důležité vítězství přineslo tři body, důležité ve stíhací jízdě prvních Přímětic.

Perlička – Cakl D., Hruška, Hellinger, Černík, Nadaský, Cakl R., Cakl J.(Krčmář), Fiala (Šálek), Princ, Komenda.

Publikováno 7. 8. 2014 11:28

15. kolo Mikulovice - Hostim 7:3 (4:0)

Datum konání: 3. 4. 2011

B: Princ 2, Cakl R. 2, Kříž, Nadaský, Fiala

Domácí byli favority utkání a i tak to na hřišti v první půli vypadalo. Hned v 7.min.fauloval hostující obránce v šestnáctce Prince a nařízenou penaltu s přehledem sám faulovaný proměnil - 1:0. Domácí i nadále byli jasně lepší a po brankách Cakla R., který zakončil individuální akci ve 12.min.-2:0, Prince kterého vybídl ke skórování Kříž ve 22.min.- 3:0 a Kříže, ten pro změnu zužitkoval přihrávku Prince ve 36.min.- 4:0. Hosté zahrozili po rohovém kopu, Petříček ale zakončoval na dlouhou nohu ve skluzu do boční sítě. Druhý poločas hosté přidali na aktivitě a s ní přišly i šance. Tu úvodní hosté nevyužili a z protiútoku trestal tvrdou ranou z hranice šestnáctky Nadaský, to vše v 57.min. – 5:0. Hosty nakopla branka v 61.min. 5:1 a v 65.min.po akci na levé straně se odehrál střet v šestnáctce domácích, který posoudil rozhodčí jako penaltový. Petříček nezaváhal – 5:2. Domácí podlehli pocitu jasného vítězství a nechali hosty ve středu hřiště kombinovat a lehce se dostávat na dostřel Perličkovi brány. Jedna taková střela skončila za zády Perličky – 5:3. V 75.min.Nadaský odkopl míč směřující do brány. Klid přinesla střela z kopačky Fialy po rychlém protiútoku 6:3. Domácí začali hru kontrolovat a vynutili si v závěru utkání územní převahu. Výsledku dal konečnou podobu v 90.min.Cakl R., jenž dorážel do prázdné brány vyraženou střelu z přímého kopu Caklem D. Utkání nakonec domácí zvládli a připsali si první body v jarních odvetách.

Perlička – Cakl D., Šálek, Hellinger, Hruška, Kříž, Nadaský, Cakl R., Fiala, Princ, Komenda.

Publikováno 7. 8. 2014 11:27

14. kolo Přímětice - Mikulovice 1:0 (1:0)

Datum konání: 26. 3. 2011

B:

Další vzájemné utkání obou celků dělila pouze zimní příprava. Hostům v tomto utkání nebyla nic platná, neboť se musela obejít bez tří klíčových hráčů a zaskočit tak museli hráči bez kvalitní zimní přípravy, a to ještě odstoupil pro zranění nový hráč Krčmář. Poslední zápas podzimu se nedal s tímto vůbec srovnat, co se kvality týče. Hosty za předvedený výkon omlouvala absence hráčů a za dané situace hrát na remízu u domácích není známá příčina tak žalostné hry obou mužstev. I za této situace měli více míč na kopačkách domácí, do zakončení se ale nedostávali. Šanci jim nabídl při špatné rozehrávce Perlička, domácí nabídnutou šanci nevyužili. Za největší šanci prvního poločasu se dá označit načasovaná přihrávka Fiali Křížovi, který nevyzrál na brankaři  domácích, jenž rychlým vyběhnutím střelu chytil. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, snažili se kombinovat a po chybách domácí obrany se jim nabízely slušné příležitosti ke vstřelení branky. Domácí vysvobodila vedoucí branka, která přišla po autovém vhazování v 52.min.a hlavičce Virgla ze skrumáže - 1:0. Hosté pokračovali v náporu a otevřeli tak možnost rychlých protiútoků domácím, které vznikali nepřesnou rozehrávkou. Domácí ale trestuhodně zahazovali neskutečné šance. To se jim mohlo nevyplatit, protože Princ v 86.min.z ojedinělé šance po rohu, hlavičkoval z úhlu do dobře postaveného brankaře. Domácí tři body získali zaslouženě, ne ale za předvedenou hru.

Perlička – Cakl D., Šálek, Hruška, Nadaský, Krčmář (Lichovník),  Černík, Princ, Komenda, Kříž, Fiala.

1. kolo Mikulovice - Přímětice 2:1 (0:1)

Datum konání: 7. 11. 2010

B: Princ 2

Šlágr posledního kola se hrál před 90-ti platícími diváky v Mikulovicích, kde hostili domácí, okupující třetí příčku, první celek tabulky, Přímětice. Ty mají dobré mládežnické mužstva, nebylo proto divu, že disponují mladým kádrem, hrající dobrý fotbal. První poločas i tak vypadal, hosté měli nebezpečné akce, které měli vypracované a to dělalo problém domácímu týmu. Hosté snahu využili ve 28.min.po dlouhém autovém vhazování do šestnáctky, propadl míč až k osamocenému Virglovi a ten se hlavou z hranice malého vápna nemýlil 0:1. Domácí do konce poločasu hru zlepšili a výsledkem byla územní převaha s řadou střel, které až na střelu Hellingera, končili mimo bránu. Zmiňovanou střelu Hellingera, s námahou brankař vyškrábl nad břevno. Do kabin šli domácí s jednogólovým mankem.

Druhý se hrál v režii domácích, ti nasazením a bojovností, hosty přehrávali a po sérii šancí se dočkali. Šálek byl rychlejší než brankař, přihrál z pravé strany před prázdnou bránu nabíhajícímu Fialovi, který byl faulován a následovala penalta. Tu proměnil přesnou střelou k tyči Princ 1:1. Domácí vyrovnání neuspokojilo a hráli neustále dopředu. Jednu z akcí dobře vyřešil Černík, který přeloboval brankáře, míč ale skončil na břevně, dobíhající Princ se už ale hlavou nemýlil a poslal míč do sítě 2:1. Po té hosté začali hrát aktivněji, žádnou vážnější šanci si ale nevytvořili, a když si hosté nevypracovali brankové šance ani z nabízených standardních situací, zrodil se po prvním poločase nečekaný, ale zasloužený výsledek 2:1 pro domácí. Ti se dívají na vedoucí Přímětice z druhého místa ze ztrátou  jednoho bodu.

Perlička – Cakl D., Lichovník (Šálek), Hellinger, Hruška, Nadaský, Cakl J.(Klouda P.), Černík, Kříž, Fiala, Princ

Publikováno 7. 8. 2014 11:25

13. kolo Starý Petřín - Mikulovice 1:2 (0:1)

Datum konání: 31. 10. 2010

B: Komenda 2

Domácí měli ještě v živé paměti šesti brankový příděl z posledního vzájemného duelu, proto začali opatrně, proti celku, který chtěl napravit zaváhání z domácího zápasu s Jevišovicemi. A začali opravdu dobře. Na měkkém terénu se lépe pohybovali a kombinovali, akcím ale chybělo jediné, dát branku. Tu se hostům nedařilo vstřelit až do 19.min. V té vystihl hrubici domácí obrany Princ, uvolnil se do šestnáctky a připravil před prázdnou bránu lahůdku pro Komendy. Ten ji nepohrdl 0:1. Hosté měli hru pod kontrolou, ale malé hřiště a postupem času horší a horší terén, se podepisoval na chybách v rozehrávce, čehož mohl potrestat domácí útočník, samostatný nájezd ale zakončil nepřesnou střelou a slabou střelou mimo bránu.Přestože domácí bojovností a nasazením hru vyrovnávali, dostávali se hosté do brankových příležitostí. Ty špatně řešily, nebo nepřesně zakončovali. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako první. Hosté se snažili rozhodnout a domácí z rychlých protiútoků vyrovnat. Hosté mohli zvýšit během úvodního náporu, ale Princ na místo přihrávky před bránu volným spoluhráčům, volil zakončení z nulového úhlu. V 73.min. s ale uvolnil a připravil branku pro podobnou té první. Autorem byl opět Komenda 0:2. Domácí hosty přitlačili a po jejich chybách v obraně a ze standardních situací si vytvořili nebezpečné šance. Neproměnili je a když nepadla branka po dvou individuálních akcích zakončených nebezpečnými střelami, zdálo se být vše jasné. Jenomže Šálek dostatečně v 90.min.nepokryl u přední tyče po rohu svého hráče a bylo náhle 1:2. Rozhodčí nastavil dvě minuty, které hosté zvládli a v oslabené sestavě vyválčil tři body.

Perlička  – Cakl D., Šálek, Hruška, Kříž, Fiala, Černík, Nadaský, Lichovník (Urbánek), Komenda (Cakl J.)

Publikováno 7. 8. 2014 11:24

12. kolo Mikulovice - Pavlice 4:0 (3:0)

Datum konání: 24. 10. 2010

B: Fiala 3, Cakl R.

Utkání rozhodla první půle, kdy odcházeli domácí do šaten s třígólovým náskokem. Zasloužil se o něj v 9.min.Fiala po dorážce brankařem vyražený míč zavěsil pod „víko“ 1:0. Domácí pokračovali v ofenzivním pojetí hry a v 13.min. vedli už 2:0 a to zásluho opět Fialy, jenž z obdobné situace skóroval. Pro hosty černý začátek podtrhl Cakl R., který převzal na šestnáctce míč, lehce prošel do ni a nekompromisní ranou nedal brankaři šanci 3:0. Hosté nepůsobili odevzdaným dojmem a měli obrovskou příležitost ještě za stavu 2:0 ke snížení. Po rohovém kopu se dostal míč až k hostujícímu hráči, který z hranice malého vápna nastřelil břevno. Další střelecké pokusy končily vedle Perličkovi brány. Druhá půle byla ve znamení snahy hostujícího celku s výsledkem něco provést a díky rychlé kombinaci a centrum do šestnáctky, se jim snaha dařila, ne však vstřelit branku, která by vedla k naději získat bod. Naopak domácí hráli uvolněněji a do ofenzivně laděné obrany hostů, se útočníkům lépe pronikalo. Jednu takovou akci zakončil svým třetím gólem Fiala 4:0. Utkání se dohrávalo v režii domácích, kteří měli ještě možnosti ke skórovaní. Naopak Perlička uhájil čisté konto.

Perlička – Cakl D., Kříž, Šálek (Lichovník), Hruška (Balík J.), Nadaský, Cakl R., Černík, Fiala, Princ, Komenda (Urbánek P.)

Publikováno 7. 8. 2014 11:23

11. kolo Mramotice - Mikulovice 1:6 (1:2)

Datum konání: 17. 10. 2010

B: Princ 3, Šálek, Komenda, Fiala

Hosté zajížděli na půdu Mramotic, odkud se těžko vozí body. V tomto kole tomu bylo ale jinak. Úvod prvního poločasu byl vyrovnaný. Hosté začali lépe a po úvodním „oťukávání“ si asi po 10 minutách hry začali vytvářet šance. Dvě z nich dokázali proměnit a to zásluhou hlavičky Prince 0:1 a stejný hráč skóroval po přihrávce Nadaského 0:2, to vše v prvních 25 minutách hry. Pak ale Havlík zamířil z hranice velkého vápna přesně k tyči a snížil na 1:2. To domácí „nakoplo“ a do konce poločasu to byli právě oni, kdo byl lepším týmem. Trávník byl vlhký a každá střela směřující mezi tři tyče brány, byla nebezpečná a právě díky dobrým zákrokům Perličky, tlaku odolali a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:2. Druhý poločas byl v režii hostujícího týmu. Domácím vázla kombinační hra ve středu pole, která je zdobila právě v závěru prvního poločasu. Nakopávané míče byly kořistí pozorné obrany hostů. Nebezpečné byly standardní situace rozehrávané domácími, končily naštěstí mimo bránu. To hosté byli nebezpečnější a po akci Prince skóroval Šálek na 1:3. To byl rozhodující gól pro klidnější průběh hry ze strany hostů. Střídání Šálka za Komendy, znamenalo notné oživení ofenzivní hry. Mladý průbojný hráč dělal domácím zadákům problémy a byl u zrodu dalších třech branek, které hosté ještě přidali. Nejprve završil hattrick Princ a po vyšachování celé obrany, sám Komenda zvyšoval na 1:5. Tečkou za utkáním byla branky Fialy na konečných 1:6! Hosté navázali na vysoké vítězství v domácím prostředí a odváží si další tři body.

Perlička  – Cakl D., Hellinger (Lichovník), Hruška, Kříž, Fiala, Černík, Cakl R., Nadaský, Šálek (Komenda), Princ

Publikováno 7. 8. 2014 11:22

10. kolo Mikulovice - Hatě 5:0 (0:0)

Datum konání: 10. 10. 2010

B: Princ 3, Nadaský, Černík

Hosté se prezentovali v posledních kolech dobrými výsledky a úvod utkání tomu tak i nasvědčoval. Hráli kombinační běhavý fotbal. Domácí rovněž předvedli dobrý výkon, s tím že na rozdíl od hod hostů si vypracovali šance, které trestuhodně zahazovalo útočné duo Princ, Fiala. Hostům chyběl nápad v zakončených akcích, které si vypracovali a tak byl Perlička bez větší práce. Ne jinak tomu bylo i v druhém poločase. Hosté se zmohli na nebezpečnou standardní situaci a po té měl střídající útočník obrovskou šanci, sám postupoval z pravé strany na Perličky, ale minul těsně vzdálenější tyč brány. To už domácí ale vedli. Princ se prosadil mezi obránci a k tyči skóroval 1:0 v 55.min. Po rohu se míč dostal k Nadaskému, který nekompromisní ranou zvýšil v 61.min.na 2:0. Domácí hráli uvolněněji a postupem času se měnilo skóre i uvolněnost hry. Princ svými dalšími dvěma brankami v rozmezí 70. a 78.min. završil hattrick v zápase a zvýšil na hrozivých 4:0. Jednu branku zaznamenal z pokutového kopu za stažení samotného aktéra pokutového kopu a na 4:0 zvyšoval po hrubce obránce, kterého donutil k chybě svým důrazem střídající Jílek. Na konečných 5:0 upravil Černík, jenž proměnil hlavičkou centr Fialy v 82.min. Domácí zaslouženě vyhráli a nadále atakují čelo tabulky.

Perlička  – Cakl D., Urbánek P., Hellinger, Kříž, Hruška (Cakl R.), Černík, Fruhwirt (Balík J.), Nadaský, Princ, Fiala (Jílek)

Publikováno 7. 8. 2014 11:19

9. kolo Slup - Mikulovice 3:1 (1:1)

Datum konání: 3. 10. 2010

B: Cakl R.

Utkání řídil pan rozhodčí Krula, na kterého nemáme hezké vzpomínky. I tentokrát si reputaci nenapravil. Hosté od úvodu drželi míč na kopačkách, postupná rozehrávka ale dělala problémy, čehož domácí využili k protiútoku. Domácí se spoléhali na rychlé útočníky, kteří dělali obraně problém. Domácí dostala do výhody hrubka Kříže, kterému z hlavy sebral míč silný vítr, míč prošel k domácímu útočníkovi ten vystřelil, Perlička míč vyrazil k dobíhajícímu hráči a ten do opuštěné brány otevřel skóre 1:0. Hostům se zranil v krátké době Cakl J. a  Hruška. Střídající hráči ale hru oživili a hosté měli územní převahu. Z individuální akce Cakla R. hosté vyrovnali 1:1. Nadaský byl blízko vstřelení druhé branky, střelu brankař kryl. Ve druhém poločase se hrál fotbal pouze na jednu branku a to domácích. Jenomže přišla 60.min. a odpískaná penalta, kterou viděl jenom rozhodčí 2:1. To hosty nutilo útočit a pozorně bránit nebezpečné protiútoky. Obranná hra se dařila, ale koncovka hostujících akcí byla poznamenána nervozitou. Domácí val a silný vítr se těžko překonávali a když, tak končili střely mimo brankovou konstrukci. Rozhodčí nastavoval pouhé dvě minuty a právě v n té poslední rozhodli domácí o zisku tří bodů třetím gólem 3:1.

Perlička  – Hellinger, Cakl D., Hruška (Urbánek P.), Kříž, Černík, Cakl J.(Komenda, Šálek), Cakl R.,Nadaský,Fiala, Princ

Publikováno 7. 8. 2014 11:18

8. kolo Mikulovice - Jevišovice (odloženo na 28.10.2010)

Datum konání: 25. 9. 2010

B: Nadaský

Odložené utkání se hrálo ve státní svátek a za pěkného počasí. Hrálo se o špici tabulky a derby, proto se očekával kvalitní zápas. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří hráli kombinační fotbal s nebezpečnými akcemi v útoku. Hostující hráči si vytvořili dvě brankové příležitosti, které mohly skončit brankou a nikdo z přítomných na stadionu by se nemohl divit. Udeřit z čistého nebe mohlo na opačné straně, běžecký souboj za míčem mimo šestnáctku s brankářem vyhrál Hruška, poslal míč ale těsně mimo bránu. Přestože byl faulován, píšťalka rozhodčího zůstala němá. Aktivita se hostů vyplatila, ujali se totiž zaslouženě vedení Stalo se tak ve 26.min., po vhazování se nikým neatakovaným Svoboda ke střele, tu Perlička vyrazil k dobíhajícímu Silingrovi a ten ranou otevřel skóre 0:1. Do hry se zapojil Cakl R.a hned to bylo na hře znát. Pozorná obrana hostů ale změnu skóre nedovolila, přestože si domácí příležitosti vypracovali. Druhý poločas ovládli domácí, kteří šli za vyrovnáním důsledněji. Výsledkem byla územní převaha a slibné šance na vyrovnání. Tu největší měl Princ, po pěkné přihrávce od Fialy, střílel sám před brankařem k tyči, úmysl ale brankař vystihl a střelu chytil. Domácí se dočkali vyrovnání v 77.minutě. Nadaský v úmyslu centrovat překvapil všechny, protože střela skončila za zády hostujícího brankaře 1:1. Hosté hráli na breaky a jeden z nich zastavili domácí nedovoleně v 83.min.v uctivé vzdálenosti od branky. Centr směřoval na hranici šestnáctky, kde jevišovičtí vyhráli vzdušný souboj, v té chvíli domácí asistent avizoval ofsajd, nicméně hra pokračovala dále k Makovičkovi, který před Perličkem míč tečoval do sítě. Rozhodčí branku uznal a domácí prohrávali 1:2. Vrhli všechny síly do útoku a mohli ze třech příležitostí vyrovnat. Fiala a Nadaský v dobré příležitosti minuli bránu a Šálek hůře postavený než současně nabíhající Fiala, hlavičkoval z těžké pozice nad. Rozhodčí pouštěl od prvních minut tvrdou, místy až nebezpečnou hru, což v závěru vedlo i k nervozitě mezi funkcionáři na obou střídačkách. Zápasu by více slušela remíza, štěstí se přiklonilo tentokrát na stranu hostů. Porážka je první na domácím hřišti od zahájení jejího provozu.

Perlička – Cakl D., Kříž, Černík, Urbánek (Cakl R.), Lichovník (Šálek), Nadaský, Princ, Hruška, Fiala, Komenda,

Publikováno 7. 8. 2014 11:17