Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 14. kolo Přímětice - Mikulovice 1:0 (1:0)

14. kolo Přímětice - Mikulovice 1:0 (1:0)

26.3.2011

B:

Další vzájemné utkání obou celků dělila pouze zimní příprava. Hostům v tomto utkání nebyla nic platná, neboť se musela obejít bez tří klíčových hráčů a zaskočit tak museli hráči bez kvalitní zimní přípravy, a to ještě odstoupil pro zranění nový hráč Krčmář. Poslední zápas podzimu se nedal s tímto vůbec srovnat, co se kvality týče. Hosty za předvedený výkon omlouvala absence hráčů a za dané situace hrát na remízu u domácích není známá příčina tak žalostné hry obou mužstev. I za této situace měli více míč na kopačkách domácí, do zakončení se ale nedostávali. Šanci jim nabídl při špatné rozehrávce Perlička, domácí nabídnutou šanci nevyužili. Za největší šanci prvního poločasu se dá označit načasovaná přihrávka Fiali Křížovi, který nevyzrál na brankaři  domácích, jenž rychlým vyběhnutím střelu chytil. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, snažili se kombinovat a po chybách domácí obrany se jim nabízely slušné příležitosti ke vstřelení branky. Domácí vysvobodila vedoucí branka, která přišla po autovém vhazování v 52.min.a hlavičce Virgla ze skrumáže - 1:0. Hosté pokračovali v náporu a otevřeli tak možnost rychlých protiútoků domácím, které vznikali nepřesnou rozehrávkou. Domácí ale trestuhodně zahazovali neskutečné šance. To se jim mohlo nevyplatit, protože Princ v 86.min.z ojedinělé šance po rohu, hlavičkoval z úhlu do dobře postaveného brankaře. Domácí tři body získali zaslouženě, ne ale za předvedenou hru.

Perlička – Cakl D., Šálek, Hruška, Nadaský, Krčmář (Lichovník),  Černík, Princ, Komenda, Kříž, Fiala.