Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 "A" > 7. kolo Miroslav "B" - Mikulovice 0:0 (0:0)

7. kolo Miroslav "B" - Mikulovice 0:0 (0:0)

22.9.2013

B:

Po utkání jsou spokojenější domácí. Ti, až na několik světlých výjimek, tahali za kratší konec. Hosté v prvních 20 minutách byl jasně lepší a spálil dvě velké šance. Nejprve postupoval v 11´ na domácí bránu Pospíchal, brankař svým zákrokem zařídil rohový kop, po kterém hlavičkoval vedle Polický a ve 14´ po přímém kopu Fialy A., zakončoval Fiedler do brankaře. Následně zahrávali domácí přímý kop, který neměl Elis problém chytit. Ve 24´ rozehrál Fiala A. přímý kop na Pospíchala, který se probojoval až před bránu, šanci ale nedal. Stejně naložil se svojí šancí Nadaský, který sám před brankařem přehlavičkoval bránu po centru Pospíchala. Domácí se do šance dostali až po půlhodině, závar před hostující brankou nedokázali gólově zakončit. V poslední minutě prvního poločasu využili domácí chybné přihrávky Balíka na Pospíchala v nebezpečný protiútok, který zakončoval Brveník těsně vedle. Úvod druhé půle patřil hostům. Po centru Holčapka hlavičkoval ve 49´ vedle Nadaský. Břevno zazvonilo po hlavičce Polického po standartní situaci zahrávanou A. Fialem. V 54´ po minele Urbánka, musel zachraňovat Elis.  Na druhé straně dostal do šestnáctky přihrávku Nadaský, střele napříč brány, chyběla přesnost. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, brankových příležitostí si víc vypracovali hosté. V 61´ zahrával přímý kop Pospíchal, ráně stálo v cestě břevno. Potom si vypracovali šanci hosté, prudká střela skončila těsně vedle. Další trestný kop Mikulovic v 79´, dokázal Ambrož vytáhnout opět na břevno. Ke konci bylo jasné, že kdo dá gól, tak vyhraje. Po dobré kombinaci vystřelil v 80´ z 20ti metrů Brveník, jeho bombu brankař Elis skvěle vyrazil. Když pak nezamířil z úhlu přesně domácí útočník, skončil zápas bezbrankovou remízou. I když gól nepadl, 120 diváků vidělo kvalitní fotbal.

Sestava: Elis – Hruška, Fiala A., Polický, Urbánek, Fiedler, Fiala R., Balík, Holčapek (59´ Pevný), Nadaský, Pospíchal.