TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Šatov 13.8.2017

Šatov 13.8.2017

 ŠATOV - MIKULOVICE 10:0 (2:0)

 Sestava: Elis M. – Janíček, Krčmář, Hobza Hudec M., Franc, Fiala R. (46´Fiala A.), Novák, Semotam (46´Fiedler L., 52´Šálek), Brveník, Holčapek (81´Kružberský)

Na úvod nás čekal silný soupeř, a to tým Šatova, který se netajil postupovými ambicemi. Hned od úvodního hvizdu bylo také znát, kdo je domácí. Ti po celý zápas byli lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili. To, že zvítězili takovým vysokým rozdílem, je zapříčiněno i odevzdaným výkonem hostí. Branková mozaika se začala skládat v 7´po chybě M. Hudce ve středu hřiště. Domácí brejk bez problémů využili – 1:0. Před brankou měl ještě příležitost domácí Czucz, když hlavičkoval po centru vedle. Ve 23´se dostal do šance Frlaus, trefil ale pouze boční síť. Asi jedinou brankovou příležitost v prvním poločase, si hosté vypracovali ve 25´, po kolmici Nováka postupoval na bránu Holčapek, v koncovce byl ale zbrklý a trefil pouze náruč domácího brankaře. Na opačné straně spálil šanci Bárta. Domácí šli do dvoubrankového vedení ve 28´ po zbytečném faulu M. Hudce. Kopala se penalta a tu bezpečně proměnil Czucz – 2:0. Do poločasu mohli zvýšit skóre domácí po rozehraném rohu, centr ale nikdo z dobíhajících domácích hráčů ve skluzu do sítě nedopravil.

Do druhého poločasu poslali hosté do hry dva čerstvé hráče, jedním z nich byl navrátilec L. Fiedler, ten ale nepobyl na hřišti dlouho. Po nezaviněném střetu s domácím hráčem, si poranil koleno a musel ze hry odstoupit. Nahradil ho Šálek. Domácí udeřili v 59´ paradoxně po rohu hostů. Po špatně zahraném rohu, šli domácí do brejku, Janíček stačil centr ztlumit k Elisovi, ten se ale srazil s vracejícím se Holčapkem a volný míč do prázdné brány dorazil Czucz – 3:0. Domácí navýšili skóre na 5:0 v 62´a 68 minutě. Hosté o sobě dali vědět v 71´, Šálek šel důrazně a v rámci pravidel do souboje s brankařem, ten míč neudržel, velkou šanci ale, byť z úhlu, nadvakrát nevyužil, domácí na brankové čáře hrozbu gólu odvrátili. Domácí v této fázi utkání dominovali a odevzdaným hostům stříleli lehce branku za brankou, až se v poslední minutě utkání zastavilo na konečných deseti brankách.

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22