TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Rakšice 14.8.2016

Rakšice 14.8.2016

B: 15´ Motyčka, 56´ Brveník, 57´ Hudec M.

Sestava: Franc – Janíček, Holčapek, Fiedler L., Fiala R., Kružberský, Brveník (79´Kvinta M.), Hudec M., Motyčka, Šálek (46´ Kvinta J.), Hudec T. (89´Klouda).

Úvodní utkání domácí zvládli a nenavázali tak na blamáž v jarní části soutěže, kdy hráli na chvostu tabulky. Do utkání vstoupili lépe hosté, hned ve 2´ztratil míč Motyčka, když nezakončil v dobré příležitosti hezkou akci, o míč přišel a z protiútoku rakšický útočník ve skluzu nedosáhl na centrovaný míč. Z hrozby se domácí neponaučili a v 6´přišla další, tentokrát musel zasahovat nadvakrát Franc, když první střelu vyrazil a dorážku se štěstím zblokoval. Domácí se osmělili až v 8´ Fiedlerem, který prošel nebojácně do šestnáctky a na místo všemi očekávané nahrávky vystřelil, ale trefil pouze bližší tyč. Do střelecké pohody se pokoušel dostat ve 14´ Hudec M., střela ale skončila těsně nad bránou. V následující minutě se proměnil v ideálního nahrávače, nutno podotknout i díky minele hostující obrany, adresátem byl Motyčka, který se v dobré pozici nemýlil – 1:0. Domácí drželi míč na svých kopačkách, ovšem bez brankových příležitostí. To chtěli změnit M. Hudec s Motyčkem ve 36´, vybojovali aktivním přístupem míč na hostující půlce, před šestnáctkou si míč vyměnili a střelou na přední tyč Hudce, rozvlnila pouze boční síť. Přímý kop ze 40´ T. Hudce přinesl další příležitost, na centr si nejvýš naskočil M. Hudec, jeho hlavička šla nad bránu. V poslední minutě prvního poločasu po kličce obránci, M. Hudec přestřelil, přihrával T. Hudec.

Do druhého poločasu přišel do hry Franc a Brveník se posunul do útoku. Obě změny týmu pomohly a hned ve 48´ po rohu Brveníka se dostal míč k Francovi, který netrefil zdaleka bránu. Hostům se naskytla obrovská příležitost v 50´ po nedorozumění domácí obrany. Zaváhání ale napravil Janíček na brankové čáře odkryté brány, když překonaného Kvinty zastal. Domácí hostující obranu zaměstnávali víc a víc a za aktivitu byli odměněni hned dvěma góly. V 56´ překvapil M. Hudec nečekanou přihrávkou na Brveníka hostující obranu, ten si s nabídnutou příležitostí s přehledem poradil střelou k tyči – 2:0. Než se hosté vzpamatovali z druhého gólu, domácí udeřili opět. T. Hudec přihrál M. Hudcovi, byť byla přihrávka nepřesná, přesto si poradil se zpracováním a navíc si vytvořil pozici ke střele a přízemní střelou skóroval – 3:0. Domácí přes značné vedení i nadále pokračovali v ofenzívě. T. Hudec v 66´ zakončoval po pěkném uvolnění přesně, brankař ale bravurně míč vyrazil. V 70´ se po křídelní akci dostal míč k M. Hudcovi, ten hledal před bránou Fiedlera, který ve skluzu míč netrefil. Stejný scénář měla spolupráce Motyčka – Brveník ze 79. minuty. V závěru měli ještě po jedné příležitosti oba týmy. Nejprve vyrazil střelu M. Hudce brankař na roh a po té v 89´ se řítili na domácí bránu hostující duo hráčů, těm osamocený vzdoroval Fiala dobrým postavením a míč tak odvrátil na roh. Domácí dokráčeli k jasnému vítězství.

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22