Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 3. kolo Suchohrdly Z. - Mikulovice 1:3 (0:0)

3. kolo Suchohrdly Z. - Mikulovice 1:3 (0:0)

20.8.2011

B: Kříž, Krčmář, Cakl R.

Nováček soutěže se představil v tomto utkání premiérově na nově zrekonstruovaném hřišti. Návštěva tomu ale neodpovídala. Přišla hrstka domácích fanoušků, kterým zdatně konkurovali fanoušci hostů. Hosté nemohli počítat se zraněným Caklem D., kterého na pozici stopera dobře zastoupil Cakl J. Domácí hýřili aktivitou a naznačovali tak, že to hosté nebudou mít jednoduché. Zejména středová řada byla lehce překonatelná, naštěstí měli hosté obranu pevnou, a tak nezbývalo zakončovat domácím akce z hranice šestnáctky. Velkou šanci měli po vyběhnutí Perličky, který hasil nebezpečí. Míč ho v souboji trefil do obličeje a zůstal ležet  na trávníku, přesto hra pokračovala, ale domácí ji trestuhodně zahodili. Po čtvrthodině se hra vyrovnávala a přišli na řadu šance hostů. Nejprve po přihrávce Kříže pálil vedle Fiala, další jeho střela, kdy dorážel míč vyražený brankařem, šla nad bránu, bohužel ale z ofsajdové pozice a poslední šance poločasu spálil Lichovník, který vyhrál v šestnáctce souboj s obráncem, vyběhnutého brankaře ale nepřekonal, přesto se pokoušel míč hlavou dopravit do sítě Fiala. Při tom ale fauloval.Druhá půle byla jednoznačně v režii hostů. Drželi míč na kopačkách a pokoušeli se překonat bránící domácí obranu kombinační hrou, ke které se v prvním poločase nedostali. Myšlenku na zisk třech bodů, hostům přinesla 53.min. To domácí využili špatně zahraný roh hostů pro rychlý protiútok zahraný dlouhým pasem do šestnáctky, kde byli důraznější v hlavičkovém souboji a míč tak skončil v síti 1:0. Domácí byli najednou na koni. Hosté museli čelit jejich euforii, což při hře dopředu, hrozil další úder domácích z některých z brejků. Ty přicházeli, hosté ale zkušeně, někdy i za pomocí štěstěny, drželi stále naději. Kombinačně se dostávali před šestnáctku, kde chyběla finální přihrávka. Obratu napomohlo dvojí střídání, neboť nejprve se u postranní čáry uvolnil Balík M.a našel v šestnáctce úplně volného Kříže, který nedal brankaři šanci 1:1. Stejný hráč mohl strhnout vedení na stranu hostů, s přihrávkou od Krčmáře naložil mizerně. Střela totiž neměla ani razanci a ani přesnost. Hosté nakonec nemuseli litovat spálených šancí, protože po pěkné kombinaci před šestnáctkou vystřelil přesně k tyči Krčmář a domácí v 84.min.už prohrávali 1:2. To ale nebylo vše, v nastaveném čase, a to v 93.min., se pěkně uvolnil Cakl R.a technickou střelou ke vzdálenější tyči, dal na konečných a zasloužených 1:3.

Perlička – Cakl J., Hruška, Krčmář, Urbánek M., Lichovník (Balík M.), Nadaský, Cakl R., Kříž (Petříček L.), Princ, Fiala (Elis M.)