Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 11. kolo Těšetice - Mikulovice 2:1 (0:1)

11. kolo Těšetice - Mikulovice 2:1 (0:1)

16.10.2011

B: 22. Princ.

Tentokrát jsme zavítali na hřiště dalšího nováčka soutěže, Těšetic. Ty si překvapivě vedou dobře, byly třetí a ztráceli pouze dva body na druhou příčku, která patřila právě nám. Na rozměrech hřiště jako má naše pískové, se nedal hrát příliš technický fotbal, navíc terén nebyl zrovna rovný. I přesto hráli hosté v prvním poločase aktivněji, měli více ze hry a díky tomu si vypracovali i brankové příležitosti. Domácí se spoléhali na rychlé protiútoky, se kterými neměla obrana větší problémy. Do sestavy se vrátil Jarda Hellinger, který společně s Krčmářem a Nadaským, připravovali míče pro krajní záložníky, kteří ve spolupráci s útočníky dokázali nebezpečně ohrozit branku domácích. Smůlu měl Princ, jehož střelu brankař vyrazil do břevna a dobíhající Šálek na míč hlavou nedosahl. O chvíli později postupoval Šálek sám na brankaře, obránci ho ale dostihli a z nadějné příležitosti nakonec nic nebylo. Hosté se dočkali ve 22.min.po rohovém kopu Nadaského a hlavičce Prince 0:1. Ostatní akce končili střelami ze 16-ti metrů nepřesně. Vaněk se zapotil pouze při přímém kopu, který nakonec šel mimo tyče a rohy na nebezpečné vysoké hráče domácích i díky špatně zahranému kopu, nedoletěli, nebo je Vaněk vyrazil. Poločas tak skončil 0:1. Druhý byl opakem prvního. Hosté uspokojeni vedením, šli na hřiště bez jakékoliv odpovědnosti a hlavně bojovnosti a pohybu. To domácí byli opak, a proto se hrálo do 62.min.na půli domácích, v té minutě zaslouženě domácí vyrovnali po střele Polického 1:1. Hosté si uvědomili, že jsou už na hřišti a opět převzali taktovku. Míče ale končili na nepřesné rozehrávce, čehož domácí využili ke kombinaci do otevřené obrany. Největší příležitost měl nejprve Šálek, který po rohu hlavičkoval pod břevno, domácí brankař se ale zaskvěl a míč konečkama prstů vyškrábl nad bránu. Po té unikl Princ domácí obraně, chtěl před prázdnou bránu nahrát osamocenému Šálkovi, Nohava a špatný terén byli proti. Na druhé straně nejprve chytil Vaněk samostatný nájezd a v 84.min. kapituloval po polocentru, polostřele z pravé strany po autovém vhazování, která zapadla do brány 2:1. Domácí pak ještě jednou zahrozili, Vaněk se opět vyznamenal a velkou šanci domácího útočníka chytil. Hosté bušili do pevné domácí hráze bez výsledku a po špatném výkonu zůstali bez bodu.

Vaněk - Hruška, Cakl D (77.Černý), Helinger, Fiala - Balík (54. Kříž), Krčmář, Nadaský, Komenda -Princ, Šálek