Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 žáci > 24. kolo Mikulovice - Dobšice 0:5 (0:1)

24. kolo Mikulovice - Dobšice 0:5 (0:1)

2.6.2013

B:

Domácí hostili druhý tým tabulky. Oba týmy nastoupili v oslabené sestavě. Domácí měli v sestavě tři hráče přípravky, hosté hráli o deseti. První poločas měli mírnou převahu hosté, šance si nevypracovali, protože domácí hráči si s míčem při obranné činnosti rozuměli a v mnoha případech si poradili s prekérními situacemi velmi zkušeně. Domácí se dostali do jedné slibné situace, kdy mohl padnout gól, byl z toho ale roh. Když už se zdálo, že domácí přečkají poločas bez branky, přišel trest za chybu ve středu zálohy a branka na 0:1. Druhá půle se odehrávala na jednu bránu a postupně docházely domácím síly. Nakonec se hosté prosadili i střelecky a odvezli si zaslouženě všechny body. Domácí ale odvedli bojovný výkon a nebýt absence klíčových hráčů, hosté by neměli tak jednoduchou úlohu.

Sestava: Pokorný Lukáš – Franc Jakub, Raputa Pavel, Šobová Terezie,  Ambrosek František, Černá Dominika,  Šobová Magdaléna, Binder Martin, Černý Radek, Šobová Magdaléna, Dvořák Patrik. Střídali: Kříž Štěpán, Elis Marek, Elis Roman.