Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 žáci > 14. kolo Mikulovice - Šanov 2:1 (2:1)

14. kolo Mikulovice - Šanov 2:1 (2:1)

8.5.2013

fota ze zápasu

B: 31´ Franc, 33´ Pelán

Dohrávané utkání zvládli lépe domácí a musím říct, že zaslouženě. Šanov i díky menším a mladším hráčům, byl pod tlakem, jenomže díky dobrému výkonu brankaře a neproměňováním šancí domácími, šli nečekaně hosté do vedení. Dalekonosnou střelu Ležáka, Pokorný podcenil - 0:1. Do poločasu ale domácí skóre otočili. Nejprve ve 31´ vyrovnal Franc po rohu a ve 33´ po individuální akci na brankové čáře, zakončil Pelán střelou na bližší tyč a překvapil tak brankaře - 2:1. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu, domácí měly šance, ale někdy je i nepochopitelně zahazovali. Hosté lehkovážnost domácích z žádného protiútoku nepotrestali a utkání tak skončilo vydřenou, ale zaslouženou výhrou domácích.