Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 žáci > 13. kolo Božice - Mikulovice 0:1 (0:0)

13. kolo Božice - Mikulovice 0:1 (0:0)

8.4.2012

B: Lehner M.

Nedělní utkání bylo první na jaře a provázelo ho nevlídné počasí. Studený vítr nejen stěžoval odkopy, ale poznamenal i kvalitu hry, a to na obou mužstvech. První poločas se krom jedné světlé výjimky ze strany hostí, obešel bez výraznější šance. Nutno podotknou, že domácí hráli celý zápas v deseti. Hosté však přijeli pouze v 11-ti lidech, takže bez možnosti střídání. Druhý poločas byl z obou stran  lepší, přihrávky začali být přesnější a tak se začaly rodit i šance. V 60 min. si potáhl balón před šestnáctku Fruhwirt a jeho krásná střela skončila na tyči, po nastalém zmatku v obraně, doklepával pod brankáře Michal Lehner 1:0. Domácí se však potom více snažili, ale jejich nepřesná hra dopředu neslavila žádný úspěch. A tak si hosté zaslouženě i když se štěstím odvezli drahocenné body.