Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "A" > 5. kolo Mikulovice - Křepice 4:0 (1:0)

5. kolo Mikulovice - Křepice 4:0 (1:0)

5.9.2010

B: Princ, Komenda, Cakl R.2

Sedmdesát platících diváků se přišlo podívat na první derby na nové travnatém hřišti. Ti viděli utkání o jednoznačném průběhu. Úvod nasvědčoval kdo bude pánem na hřišti. Hosté zatažení k vlastní šestnáctce se spoléhali na breakové situace a na klidnou rozehrávku.Aktivní byla pravá strana, která dělala domácí obraně problémy, postupem času si problém vyřešili. Hosté více diskutovali jak hráli a patřičně se nekoncentrovali na bránění domácích hráčů. Ti byli často faulovaní a z přímého kopu ohrožovali hostující svatyni, Ta odolávala do 32.min. V té zahrávali z levé strany přímý volný kop domácí a to Cakl J., ten našel hlavu Komendy, který otevřel skóre 1:0. Domácí branka uklidnila a hosty donutila k větší aktivitě, ta se ale do poločasu nedostavila a tak se jim nabízela možnost skórovat po chybách v rozehrávce domácích, ti je ale vždy včas napravili. Ani druhá půle hostům nenabídla možnost skórovat. Naopak převahu vyjádřili gólově domácí. Hned ve 49.min. přihrávka Cakla J. na Cakla R. skončila přesnou střelo k tyči a vedení 2:0. Domácí v tlaku nepolevovali a bavili diváky kombinačním fotbalem. A když přidal třetí zásah do sítě Princ, bylo jasné, že hosté odejdou z prestižního duelu poraženi 3:0. Své šance zahazoval Fiala a Nadaský. Tečku za utkáním a za domácím snažení udělal Cakl R. střelou do šibenice 4:0.

Perlička  – Cakl D., Urbánek P., Černík, Kříž (Šálek), Fiala, Cakl R., Cakl J., Nadaský, Komenda (Hruška, Petříček L.), Princ