Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A"

Odehraná kola 2011/12 "A"

7. kolo Slup - Mikulovice 0:2 (0:0)

Datum konání: 18. 9. 2011

B: 70.a 82. Cakl J.

Hosté nemají s domácími na jejich hřišti lichotivou bilanci. Utkání doprovázel silný vítr a slunečné počasí. Hosté měli v úvodním poločase výhodu větru, a tak se hra odehrávala převážně na polovině domácích. Ti si nevěděli rady se silným větrem a ani se soupeřovou hrou. Ten nepředváděl příliš atraktivní fotbal, ale na to, aby domácí přehrával, to stačilo. Domácí hrozili do první poloviny poločasu, kdy dokonce po centru osamocený záložník nastřelil tyč Elvisovi brány. Jinak útoky končily na spolehlivé obraně hostů. Hosté si vypracovali hodně nadějné příležitosti, nebyli ale připraveni na nepříliš rovný terén, který jim radost z branek překazil. Hovořit o tom mohou Nadaský, Cakl J.a Krčmář, kteří mířili nepřesně po svém uvolnění, v šestnáctce domácích. Když už míč směřoval do brány, pomohli brankaři jeho spoluhráči, jak tomu bylo v případě střely Fialy. Paradoxně svědčil hostům více protivítr, který je „brzdil“v druhém poločase. Hráli kombinačně a rovněž v obraně navázali na výkon v prvním poločase. V útoku se jim dlouho nepodařilo vyzrát na obranný val, až v 70.min.po autovém vhazování Hrušky na Krčmáře, který míč rozehrál na Kříže, ten posunul na volného Cakla J.a ten střelou bez přípravy na vzdálenější tyč, otevřel skóre 0:1. Od domácích se čekala větší aktivita, než kterou předvedli. Ne že by nechtěli, ale když už se dostali na dostřel brány, měli problém s přesností. S tím neměl problém Cakl J.v 82.min., kdy Nadaský mu posunul na šestnáctce míč a střelou k tyči uzavřel skóre na 0:2. Utkání se dohrálo bez většího vzruchu na obou stranách.

Elis M. - Hruška, Cakl D, Fiala ,Urbánek M., Kříž (74.Balík), Cakl J, Nadaský, Komenda (72.Petříček L.), Krčmář (87.Černý R.), Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 12:26

6. kolo Mikulovice - Hatě 3:2 (0:2)

Datum konání: 11. 9. 2011

B: 51. a 87.pen. Princ, 62. Krčmář

Domácí  přivítali mužstvo, které s mladými hráči sezonu po sezoně roste po stránce kvality, a tak se očekával nelehký zápas. Navíc domácím chyběl jak Cakl R., tak Cakl J. Na výkonu mužstva byla absence těchto hráčů znát. Ve středu zálohy mikulovické středopolaře hosté přehrávali a vytvořili si tak územní převahu. Z ní pramenili šance a i branky. Tu první dal v 18.min. Zmeko, který pohotovou střelou bodlem, nedal šanci Vaňkovi 0:1. Domácí, ač byli pod mírným tlakem, dokázali se dostávat do příležitostí, ze kterých by branka mohla padnout. Za zmíňku stojí zakončení Fialy a Komendy. Do obrovské šance volající po gólu, se dostal Krčmář, míč ideálně netrefil a minul bránu. Neopačné straně trestal Šinkovič, který se ve 31.minutě radoval s jistě zakončeného samostatného nájezdu - 0:2. Je ale potřeba zmínit fakt, že autor branky byl v ofsajdu, který domácí asistent rozhodčího neodmával. Nicméně si hosté vedení zasloužili a i díky Vaňkovi bylo pouze dvoubrankové. Rozdíl útočných akcí Hatí oproti domácím, byl v klidnější a jistější kombinaci. Děkovat brankaři mohli i hosté, na ně byla nařízená penalta, za faul na Prince, s kterou ve 41.min.naložil Fiala laksně. Do druhého poločasu nastoupil Cakl R.a přišlo oživení domácích. Dá se říci že od 46.min.hráli Mikulovice proti brankaři Hatí. Ten doslova čaroval a přiváděl domácí k zoufalství. Nicméně na umístěnou přízemní střelu Prince v 51.min., neměl šanci reagovat 1:2. Tlak domácích nepřestával a odměnou byla vyrovnávající branka Krčmáře – 2:2. Ten měl chvíli před brankou šanci, ale vypracovanou střeleckou pozici zahodil v podobě střely vedle tyče. Po vyrovnání šla hra do průměru. Hosté se více dostávali na polovinu domácích, ale do uctivé vzdálenosti, odkud nehrozilo ohrožení Vaňkovi brány. Domácí začali být opět aktivní až po velké šanci Cakla R., která skončila na výborném zákroku brankaře hostí. Za snahu otočit výsledek, byli domácí odměnění brankou v 87.min. Nadaský nebojácně vnikl do šestnáctky, kde byl faulován a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Princ - 3:2. Pro diváky atraktivní utkání skončilo se štěstím dobře pro domácí.

Vaněk – Cakl D., Hruška, Urbánek M., Fiala, Nadaský, Elis M. (Cakl R.), Krčmář, Komenda (Černý R.), Princ, Balík M.(Kříž).

Publikováno 7. 8. 2014 12:25

5. kolo Štítary - Mikulovice 1:2 (1:1)

Datum konání: 4. 9. 2011

B: 36. Princ, 76. Cakl J.

Utkání se hrálo za pěkného slunečného počasí. Domácí v úvodu nastoupili v deseti hráčích, neboť čekali na svého druhého útočníka Parůžka. V té době byli hosté jasně lepší, vždyť vstupovali do hry jako jasný favorit, neboť domácí mají na svém kontě pouze 1 bod na rozdíl od hostů, kteří ani jeden bod naopak neztratili. Domácí se opírali o nebezpečné brejky. Jediným útočníkem byl Suchánek, který ve 12.min.šel do odvážného slalomu se třemi lehkovážnými hráči hostů a nakonec byl úspěšný i v koncovce 1:0. Po brance hráli domácí už v jedenácti a zejména příchod Parůžka, dělal naší obraně problém. Vytáhlý, důrazný útočník měl obrovskou šanci ve 23.min. Kříž prohrál s útočníkem souboj na půlící čáře, ten postupoval na branku Vaňka z pravého křídla až do šestnáctky, kde zakončoval na přední tyč. Vaňek byl pozorný a míč vyrazil na roh. Připravil ještě jednu šanci, tentokrát nahrál před bránu volnému útočníkovi, tomu ale překazil radost vracející se Krčmář. Na druhé straně se odehrávalo vše podstatné. Hosté bušili do zatažené obrany domácích, která na krátkém hřišti měla pozici ulehčenou. Přesto šance přicházely, v koncovce neměli hosté ale štěstí. To se přiklonilo ve 36.min., kdy se k Princovi dostal odražený míč po střele Nadaského a ten bodlem nedal šanci domácímu brankaři 1:1. Hosté se snažili do poločasu otočit výsledek, nepřesné střely ale v síti neskončili. Do druhého poločasu přišel Cakl R., který se ale do hry dostával stěží, přesto byl u všeho podstatného. Hosté se snažili prosazovat středem, kde domácí zakládající útoky dobře narušovali, mnohdy i nepřesnými přihrávkami. Šanci na zvrat měl Cakl J., kterému palební pozici připravil Princ, míč ale skončil na břevně. Domácí hodně faulovali a po jednom z faulů na Cakla R. se kopal přímý kop. K němu se postavil Cakl J.a střelou pod břevno, nedal v 76.min. brankaři šanci 1:2. Hosté se uklidnili a naopak domácí přitvrdili při osobních soubojích, neboť hosté drželi míč na svých kopačkách a ještě na polovině domácích. Do odkrytější obrany měli lepší přístup, koncovka ale byla nepřesná. Domácí měli šanci na vyrovnání po protiútoku Parůžka, ten ale přehodil jak vyběhnutého Vaňka, tak i bránu. Hosté zaslouženě zvítězili a nadále jsou bez ztráty kytičky.

Vaněk - Hruška, Cakl D, Fiala ,Kříž -Balík(82.Komenda), Cakl J, Krčmář , Nadaský (68. Urbánek M.) - Elis M. (46.Cakl R.), Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 12:23

4. kolo Mikulovice - Křepice 5:1 (4:0)

Datum konání: 28. 8. 2011

B: 13. Fiala, 21. Cakl R., 24. Princ, 28. Nadaský, 73. Krčmář

Druhé domácí utkání sezony 2011/2012 a druhé derby. Tentokrát jsme přivítali Křepice. Ty nevstoupili do soutěže dobře a po dvou utkáních jsou bez bodu s vysokými prohrami. Úvod byl vyrovnaný. Křepičtí se snažili kombinovat a díky aktivitě Plačka, měla domácí obrana více práce, nežli předpokládala. Po deseti minutách hry se ale začala projevovat převaha domácích a s tím přicházely i pěkné kombinační akce zakončené gólem. Ten první padl ve 13.min., autorem byl Fiala. Brance předcházel pas Hrušky na Prince, který centrem připravil dobrou pozici pro střelce gólu 1:0. Brankou Fiala odstartoval střelecky vydařenou patnácti minutovou, ve které domácí utkání rozhodli. Ve 21.min.bylo 2:0, skóroval Cakl R.přesnou střelou v šestnáctce po přihrávce Fialy. 24.minuta a přihrávka J.Cakla nachází volného Prince, který nezaváhal 3:0 a účet prvního poločasu uzavřel Nadaský, který s přehledem zakončil přihrávku Prince z 28.min.- 4:0. Druhá půle začala tak, jak skončila. Domácí měli územní převahu a dobývali obranný val soupeře. Z ničeho nic ale udeřili hosté. Po nedorozumění v 58.min.při rozehrávce mezi Perličkem a Hruškem, se k míči dostal Slaný a překonal Perličky - 4:1. Domácí branka nikterak nezlomila a odpověděli v 73.min.Krčmářem, kterému připravil díky individuální akci u postranní čáry míč Komenda, a autor gólu si po té poradil v šestnáctce s třemi hráči Křepic včetně brankaře a zvýšil na 5:1. Hra se i nadále odehrávala na polovině hostů. Domácí si šance vytvořili, v koncovce ale byli nepřesní, jako po akci Prince a střele Cakla J., nebo individuálních akcích Komendy, Cakla R. a Fialy, který dokonce při dorážce trefil břevno odkryté brány. Když už domácí síť rozvlnili, zastavil zdvihnutý praporek asistenta na pomezí z důvodu ofsajdu. Hosté se na žádné ohrožení Perličkovi brány nezmohli, a tak si domácí zaslouženě připsali třetí vítězství v řadě.
Perlička – Cakl D., Hruška (68.Komenda), Urbánek M.(46.Lichovník), Cakl J., Fiala, Nadaský, Cakl R., Krčmář, Princ, Elis M.(57.Kříž).

Publikováno 7. 8. 2014 12:22

3. kolo Suchohrdly Z. - Mikulovice 1:3 (0:0)

Datum konání: 20. 8. 2011

B: Kříž, Krčmář, Cakl R.

Nováček soutěže se představil v tomto utkání premiérově na nově zrekonstruovaném hřišti. Návštěva tomu ale neodpovídala. Přišla hrstka domácích fanoušků, kterým zdatně konkurovali fanoušci hostů. Hosté nemohli počítat se zraněným Caklem D., kterého na pozici stopera dobře zastoupil Cakl J. Domácí hýřili aktivitou a naznačovali tak, že to hosté nebudou mít jednoduché. Zejména středová řada byla lehce překonatelná, naštěstí měli hosté obranu pevnou, a tak nezbývalo zakončovat domácím akce z hranice šestnáctky. Velkou šanci měli po vyběhnutí Perličky, který hasil nebezpečí. Míč ho v souboji trefil do obličeje a zůstal ležet  na trávníku, přesto hra pokračovala, ale domácí ji trestuhodně zahodili. Po čtvrthodině se hra vyrovnávala a přišli na řadu šance hostů. Nejprve po přihrávce Kříže pálil vedle Fiala, další jeho střela, kdy dorážel míč vyražený brankařem, šla nad bránu, bohužel ale z ofsajdové pozice a poslední šance poločasu spálil Lichovník, který vyhrál v šestnáctce souboj s obráncem, vyběhnutého brankaře ale nepřekonal, přesto se pokoušel míč hlavou dopravit do sítě Fiala. Při tom ale fauloval.Druhá půle byla jednoznačně v režii hostů. Drželi míč na kopačkách a pokoušeli se překonat bránící domácí obranu kombinační hrou, ke které se v prvním poločase nedostali. Myšlenku na zisk třech bodů, hostům přinesla 53.min. To domácí využili špatně zahraný roh hostů pro rychlý protiútok zahraný dlouhým pasem do šestnáctky, kde byli důraznější v hlavičkovém souboji a míč tak skončil v síti 1:0. Domácí byli najednou na koni. Hosté museli čelit jejich euforii, což při hře dopředu, hrozil další úder domácích z některých z brejků. Ty přicházeli, hosté ale zkušeně, někdy i za pomocí štěstěny, drželi stále naději. Kombinačně se dostávali před šestnáctku, kde chyběla finální přihrávka. Obratu napomohlo dvojí střídání, neboť nejprve se u postranní čáry uvolnil Balík M.a našel v šestnáctce úplně volného Kříže, který nedal brankaři šanci 1:1. Stejný hráč mohl strhnout vedení na stranu hostů, s přihrávkou od Krčmáře naložil mizerně. Střela totiž neměla ani razanci a ani přesnost. Hosté nakonec nemuseli litovat spálených šancí, protože po pěkné kombinaci před šestnáctkou vystřelil přesně k tyči Krčmář a domácí v 84.min.už prohrávali 1:2. To ale nebylo vše, v nastaveném čase, a to v 93.min., se pěkně uvolnil Cakl R.a technickou střelou ke vzdálenější tyči, dal na konečných a zasloužených 1:3.

Perlička – Cakl J., Hruška, Krčmář, Urbánek M., Lichovník (Balík M.), Nadaský, Cakl R., Kříž (Petříček L.), Princ, Fiala (Elis M.)

Publikováno 7. 8. 2014 12:21

2. kolo Mikulovice - Jevišovice "B" 2:1 (0:1)

Datum konání: 14. 8. 2011

B: 50.Princ, 88.Nadaský

První utkání nové sezony začal v brance Elis M., který přišel na hostování z Višňové. Hosté se představili s hráči působící v A třídě Krajského přeboru, což bylo vidět na herním pojetí soupeře a tím i mírné převaze hráčů hostí v poli. Ač měli hosté v úvodu více míč na kopačkách, nevytvořili si žádnou brankovou příležitost, přesto se ujali vedení šťastnou brankou Kahouna, který v úmyslu centrovat, vstřelil nechytatelným padáčkem branku už v 7.min.– 0:1. Hosté po vstřelené brance začali hrát jednodušší fotbal a to nakopávanými míči. Z domácích po inkasované brance spadl ostych a začali více a lépe kombinovat. Díky tomu hru do poločasu vyrovnali, ne však skóre. Příležitosti k tomu ale měli. Druhá půle byla ve znamení touhy domácích po vyrovnání. Z toho pramenila uzemní převaha, kterou mohl gólově vyjádřit Princ, centr ale hlavou usměrnil mimo tyče. Dočkal se záhy v 50.min., kdy zužitkoval přihrávku Fialy do šestnáctky a prudkou střelou k tyči 1:1. Domácí hosty začali přehrávat, a to díky střídání dvou klíčových hráčů a docházejícím silám. Převaha měla i gólové vyvrcholení. Nejprve měli domácí možnost zahrávat přímý kop za ruku brankaře mimo šestnáctku, s tou Cakl J.naložil ležerně. V 88.min.se ale mohl se svými spoluhráči radovat z branky Nadaského. Ten po standardní situaci zahranou po zemi na šestnáctku vystřelil, trefil obránce před brankou, míč se opět dostal k Nadaskému a opakovanou střelou nedal brankaři šanci 2:1. Hosté mohli ještě srovnat, ale v dobré  pozici hostující útočník vysoko přestřelil. Derby se odehrálo v dobrém nasazení a domácí před padesáti platícími diváky zaslouženě vyhráli.

Elis M. – Cakl D., Hruška, Urbánek M., Cakl J., Lichovník (Fiala), Nadaský, Cakl R., Komenda (Kříž), Krčmář (Balík M.), Princ.

Publikováno 7. 8. 2014 12:19