M. Krumlov B 1.10.2017

MORAVSKÝ KRUMLOV „B“ - MIKULOVICE 1:3 (1:2)

B: 36´, 78´ Novák, 35´ Fiala A.

Sestava: Elis M. – Krčmář, Janíček, Fiala A., Hobza, Holčapek (71´Kružberský), Motyčka M., Franc (76´Fiala R.), J. Motyčka, Novák (85´Fojtík), Hudec T. (80´Šálek).

Z důvodu promáčeného terénu, se hrálo na náhradním hřišti v Polánce. Po celé utkání foukal nepříjemný vítr, a tak měla obrana obou mužstev o práci navíc. Jako první začali za podpory větru hosté. Byli to ale domácí, kteří v 7. a 8. minutě měli šanci ke vstřelení branky. Nejprve Schwarz minul přihrávku před bránu a po té jeho centr Elis vyrazil do bezpečí. V 18´zakončil rozehraný přímý kop Franc, jeho střela šla ale vysoko nad bránu. Ve 25´ Franc vystihl rozehrávku domácích zadáků, míč posunul na Nováka, který střílel vedle tyče. Hosté dobře napadali rozehrávku domácích a získávali tak míče pro ohrožení domácí brány. První vážnější šanci hostů měl T. Hudec, ve 30´ se postavil k přímému kopu, z dvaceti metrů bránu přestřelil. V 35´ šli hosté do vedení, rohový kop na bližší tyč našel A. Fialy a ten střelou z první, překonal domácího brankaře – 0:1. Po rozehře hosté po chybě domácích získali míč, T. Hudec rozehrál na pravou stranu na J. Motyčky, ten přihrávkou před bránu našel Nováka, který sám před brankařem nezaváhal – 0:2. Domácí do poločasu snížili. Ve 44´na centr do šestnáctky vyběhl Elis, vítr ale míči změnil dráhu směrem k domácímu útočníkovi, tomu se naskytla výhodnější pozice. S tou sice nenaložil gólově, trefil Elise, ale míč se odrazil k jeho spoluhráči a ten do odkryté brány skóroval – 1:2.

Druhý poločas podporoval vítr domácí. Byli to ale hosté, kteří jako první ve druhém poločase ohrozili bránu. Ve 48´po spolupráci sourozenců Motyčkových, skončil z kopačky Jana, míč v boční síti. V 50´ nedosáhl ve skluzu Anders na míč, po centru Schwarze. Na druhé straně se před brankařem objevil J. Motyčka, trefil ale jeho nohy. V 53´ se mohl zapsat mezi střelce M. Motyčka, sérii rohů zakončil nepřesnou hlavičkou. Za strčení do France, byl vyloučen domácí Bohunský. Přesilovku mohl využít Holčapek, Novákovu přihrávku do šestnáctky nevyužil, trefil opět brankaře Kohouta. V 73´po rohovém kopu T. Hudce, Novák sám před bránou na míč hlavou nedosáhl. Rozhodnutí přišlo v 76´, střídající Kružberský vyslal Nováka, toho při samostatném úniku fauloval Schwarz v pokutovém území a byla nařízená penalta, tu v 77´ proměnil Novák – 1:3. Domácí se snažili i v desíti zdramatizovat utkání, neměli ale k tomu příležitost a hosté si tak dokráčeli pro první vítězství v soutěži.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů