TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Pohořelice 9.9.2017

Pohořelice 9.9.2017

6.kolo So. 9. 9. 2017  16:00                      

MIKULOVICE - POHOŘELICE 2:2 (0:2)

 B: 60´ Novák, 73´ J. Motyčka

Sestava: Elis M. – Janíček, Krčmář, Fiala A., Hobza (83´Fiala R.), Franc (42´Holčapek), Hudec M., Novák, J. Motyčka, Brveník (87´Bártl), M. Motyčka

Jako první se osmělili hosté, v 5´ Janíček zblokoval střelu tak nešťastně, že se míč dostal k hostujícímu hráči, který nebezpečně vystřelil. Přehled ve hře předvedl M. Hudec v 10´, ten si všiml špatně postaveného brankaře Kalivody a z vlastní poloviny jej zkoušel překvapit, ovšem bránu minul. Domácí doplatili na špatnou rozehrávku, Franc ztratil na vlastní polovině míč, toho se zmocnili hosté a kombinací se dostali do šestnáctky, kde Suchánek střelou na bližší tyč, prostřelil Elise – 0:1. Ve 22´ Hobza vysunul J.Motyčky, který míč v šestnáctce zpracoval, nepřesnou střelou ale trefil pouze boční síť. Domácí měli navrch a hned ve 24´ Hudec posunul na Brveníka, který těsně minul. Franc na pravé straně připravil centrem šanci pro M. Motyčky, ten hlavou minul bránu. Ve 32´po rozehraném přímém kopu a centru před Elisovu bránu, musela domácí obrana nepříjemný centr odvracet. Hosté trestali opět domácí nepřesnost, Kroupa měl ve 37´spoustu času na šestnáctce, odkud napřáhl a nedal Elisovi šanci – 0:2. Kroupa měl další šanci ve 39´, po přetaženém centru střílel vedle. Snížit mohl střídající Holčapek. Ve 44´ se prosadil v šestnáctce, obešel dva obránce, ale toho třetího už nikoliv. Škoda jen, že dříve nezakončil.

Úvodní desetiminutovka patřila hostům, ti drželi míč na svých kopačkách a čekali na příležitost skóre navýšit. K tomu ale nedošlo, a to z toho důvodu, že domácí začali přebírat iniciativu. Důkazem byla šance Hudce z 56´, zbavil se obránce a tvrdou, avšak nepřesnou střelou přestřelil bránu. Aktivita přinesla ovoce, v 60´ připravil šanci J. Motyčka od brankové čáry ideální přihrávku pod sebe na Nováka, který sám mezi penaltou a šestnáctkou si s přihrávkou poradil náramně. Míč si připravil na střelu a trefil přesně šibenici - 1:2. Vyrovnání mohlo přijít vzápětí. Opět po kombinaci J. Motyčky s Novákem, sám postupoval druhý jmenovaný na bránu, místo zakončení, hledal spoluhráče J. Motyčky, kterému obránce míč ukopl na roh. V 63´ Holčapek prošel po pravé straně, přihrávkou našel volného Brveníka, který střelu uspěchal a vysoko přestřelil. Po dlouhé době se ozvali hosté, Kroupa si míč předkopl příliš daleko od kopačky a ztratil tak výhodu ideální střelecké pozice, Elis svým vyběhnutím šanci zmařil. V 73´ začala akce u Elise, ten výkopem vyslal J. Motyčky, který míč dostihl u rohového praporku, odkud postupně prošel přes dva hráče a střelou na vzdálenější tyč vyrovnal – 2:2. V 78´ byli blízko brance pohořeličtí, hlavou ale bránu minuli. Holčapek si narazil v 84´s Brveníkem v šestnáctce, trefil ale brankaře. V 87´si chtěli zopakovat spolupráci J. Motyčka a Novák, ten ale měl spíše volit střelu, přihrávku obránce Pohořelic totiž vystihl. V závěrečných minutách mohli rozhodnout obě mužstva, nejprve v 89´ musel zasahovat Elis proti střele hostů, v 90´ na opačné straně hřiště minul hlavou bránu po centru A. Fialy, Hudec.

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina jaro 2018

terminova-listina-jmkfs-jaro-2018.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18