Aktuality > Komentáře > Šatov 13.8.2017

Šatov 13.8.2017

ŠATOV - MIKULOVICE 10:0 (2:0)

Sestava: Elis M. – Janíček, Krčmář, Hobza Hudec M., Franc, Fiala R. (46´Fiala A.), Novák, Semotam (46´Fiedler L., 52´Šálek), Brveník, Holčapek (81´Kružberský)

Na úvod nás čekal silný soupeř, a to tým Šatova, který se netajil postupovými ambicemi. Hned od úvodního hvizdu bylo také znát, kdo je domácí. Ti po celý zápas byli lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili. To, že zvítězili takovým vysokým rozdílem, je zapříčiněno i odevzdaným výkonem hostí. Branková mozaika se začala skládat v 7´po chybě M. Hudce ve středu hřiště. Domácí brejk bez problémů využili – 1:0. Před brankou měl ještě příležitost domácí Czucz, když hlavičkoval po centru vedle. Ve 23´se dostal do šance Frlaus, trefil ale pouze boční síť. Asi jedinou brankovou příležitost v prvním poločase, si hosté vypracovali ve 25´, po kolmici Nováka postupoval na bránu Holčapek, v koncovce byl ale zbrklý a trefil pouze náruč domácího brankaře. Na opačné straně spálil šanci Bárta. Domácí šli do dvoubrankového vedení ve 28´ po zbytečném faulu M. Hudce. Kopala se penalta a tu bezpečně proměnil Czucz – 2:0. Do poločasu mohli zvýšit skóre domácí po rozehraném rohu, centr ale nikdo z dobíhajících domácích hráčů ve skluzu do sítě nedopravil.

Do druhého poločasu poslali hosté do hry dva čerstvé hráče, jedním z nich byl navrátilec L. Fiedler, ten ale nepobyl na hřišti dlouho. Po nezaviněném střetu s domácím hráčem, si poranil koleno a musel ze hry odstoupit. Nahradil ho Šálek. Domácí udeřili v 59´ paradoxně po rohu hostů. Po špatně zahraném rohu, šli domácí do brejku, Janíček stačil centr ztlumit k Elisovi, ten se ale srazil s vracejícím se Holčapkem a volný míč do prázdné brány dorazil Czucz – 3:0. Domácí navýšili skóre na 5:0 v 62´a 68 minutě. Hosté o sobě dali vědět v 71´, Šálek šel důrazně a v rámci pravidel do souboje s brankařem, ten míč neudržel, velkou šanci ale, byť z úhlu, nadvakrát nevyužil, domácí na brankové čáře hrozbu gólu odvrátili. Domácí v této fázi utkání dominovali a odevzdaným hostům stříleli lehce branku za brankou, až se v poslední minutě utkání zastavilo na konečných deseti brankách.