TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Přípravka > Sezóna 2017/2018 > Rozlosování a výsledky

Rozlosování a výsledky

 Sezóna 2017/2018 - přípravka

kolo datum domácí hosté   střelci gólů  
2. ne 27.8.

J/M

 

 

J/M

 

Štítary

1.SC

 

 

Mram/Olbram

 

J/M

 7:13 (2:7)

 

 

9:4 (4:1)

 

0:3 kont.

 Neuschl 2, Fousek, Brázda, Kříž, Vykydal, Lavingrová

Vérosta 3, Fousek 2, Neuschl, Šlapák, Šeiner, Vykydal

 

hřiště
Štítary

3. so 2.9.

Vrbovec

Šatov

J/M

J/M

 4:3 (1:1)

6:11 (4:5)

Brázda 2, Šlapák

Brázda 5, Šlapák 3, Šeiner 2, Hazucha

hřiště
Šatov

4. so 9.9.

Přímětice

Hl. Mašůvky

J/M

J/M

 3:2 (2:0)

 2:7 (1:4)

Šeiner, Petříček

Kříž 2, Brázda 2, Neuschl, Lavingrová, Hazucha

hřiště
Přímětice
5. so 16.9.

J/M

J/M

 

J/M

FK or.

FK mo.

 

Štítary

1:10 (0:4)

7:14 (4:7)

 

10:5 (6:2)

 Vykydal

Vykydal, Brázda 4, Šlapák, Vérosta

Vykydal 2, Brázda 2, Hazucha, Šeiner, Lavingrová, Šlapák, Kříž, Vérosta

hřiště
Mikulovice
1. ne 24.9.

Dobšice

Micmanice

J/M

J/M

 4:2 (2:1)

 3:8 (0:3)

Vykydal, Neuschl

Brázda 2, Šeiner 2, Kříž, Šlapák, Lavingrová, Petříček

hřiště
Dobšice

7. ne 1.10.

Mram/Olbram

 

1.SC

J/M

 

J/M

 0:3 (0:0)

 

4:0 (3:0) 

Vykydal, Fousek, Brázda

 

hřiště
Olbramk.

8. ne 8.10.

J/M

J/M

Vrbovec

Šatov

 2:3 (1:3)

 11:2 (3:0)

Šlapák, Vlastní

Neuschl 3, Brázda 2, Petříček, Vykydal, Vérosta, Fousek, Šeiner, Šlapák

hřiště
Štítary
9. so 14.10.

J/M

J/M

Hl. Mašůvky

Přímětice

  6:3 (2:1)

  6:4 (2:2)

Kříž 5, Vérosta

Neuschl 4, Vykydal 2

hřiště
Jevišovice
10. ne 22.10

FK mo.

 

FK or.

J/M

 

J/M

  9:5 (4:4)

 

 15:2 (8:1)

Vykydal 2, Neuschl, Šeiner, Hazucha

Vérosta, Petříček

hřiště
Oblekovice
6. ne 29.10. 

J/M

 

J/M

Micmanice

 

Dobšice

  4:4 (3:3)

 

  3:3 (1:2)

Vykydal, Petříček, Neuschl, Šeiner

Šeiner, Vykydal, Šlapák

hřiště
Štítary
 1. ne. 8.4.

Hrádek

 

Tasovice

J/M

 

J/M

  4:2 (2:0)

 

9:1 (5:0)

 Petříček, Brázda

 

Brázda

 hřiště Tasovice
 2. ne. 15.4.

J/M

J/M

 

Mor. Krumlov

 Vrbovec

1.SC Znojmo

 

J/M

 1:6 (0:4)

 4:16 (1:8)

 

 12:0 (6:0)

Kříž

Kříž, Fousek, Petříček, Vykydal

 hřiště Mor.Krumlov
 3. ne. 22.4.

 Hrušovany n. Jev.

 

Šanov

J/M

 

J/M

  5:4 (1:4)

 

 11:2 (6:1)

 Brázda, Šlapák, Hazucha, vlastní

Šlapák, Vykydal

 hřiště Šanov
 4. ne. 29.4.

Přímětice

 

Suchohrdly

J/M

 

J/M

  7:4 (2:3)

 

6:3 (2:2)

Vykydal 2, Fousek 2 

 Vykydal 2, Petříček

 hřiště Přímětice
 5. út. 22.5.

J/M

J/M

 

J/M

Dobšice

FK Znojmo

 

Mor.Krumlov

 

 0:5 (0:0)

 7:5 (2:2)

 

2:13 (2:4)

 

Kříž 2, Brázda 2, Šlapák 2, Novák

Fousek, Petříček

 hřiště Mikulovice
 6. ne. 13.5.

J/M

J/M

Hrádek

Tasovice

 0:4 (0:2) 

 4:3 (0:2)

 

Neuschl 2, Brázda 2 

 hřiště Mor. Krumlov
 7. so. 19.5.

Vrbovec

1.SC Znojmo

J/M

J/M

 5:0 (3:0)

 12:2 (5:0)

 

Fousek, Petříček

 hřiště Vrbovec
 8. so. 26.5.

J/M

 

J/M

 

Hrušovany n.Jev.

 

Šanov

 6:4 (2:2)

 

4:3 (2:1)

Kříž 2, Brázda 3, Šeiner

 

Kříž, Šeiner, Brázda, Šlapák

 hřiště Mikulovice
 9. ne. 3.6.

J/M

 

J/M

Přímětice

 

Suchohrdly

 6:3 (3:2)

 

 8:4 (4:2)

 Brázda 4, Kříž, Šlapák

 

Brázda 5, Kříž 2, Petříček

 hřiště Mor.Krumlov
 10. ne. 10.6.

Dobšice

FK Znojmo

J/M

J/M

 7:2 (3:0)

 2:2 (1:2)

 Kříž 2

Kříž , Brázda

 hřiště Oblekovice

 







Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina jaro 2018

terminova-listina-jmkfs-jaro-2018.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18