TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Mor.Krumlov B 20.5.2017

Mor.Krumlov B 20.5.2017

 MIKULOVICE – MORAVSKÝ KRUMLOV „B“ 1:0 (0:0)

B: 90´ Šálek

Domácí hostili první celek tabulky a v případě plného bodového zisku, by hosty vystřídali v čele tabulky. Hrálo se s nasazením, do šestnáctek se oba týmy dostávali pouze ojediněle, a to navíc končilo nepřesnými přihrávkami, nebo obranám pomáhali brankaři. Vůbec první šance přišla až ve 20´a měli ji hosté, Schwarz po faulu Antoše, zahrál přímý kop pouze do rukavic Elise. Domácí se dočkali šance ve 22´, to středem hřiště neohroženě postupoval M. Hudec a zakončil svůj výlet přízemní střelou, s tou si s obtížemi poradil hostující brankař Kohout. Vzápětí se vyznamenal prudkou střelou z dvaceti metrů Franc, šla ale těsně vedle brány. Hostům pro zranění musel odstoupit zraněný Schwarz, což se na hře hostů postupem času projevovalo. Možnost skórovat se naskytla Brveníkovi z přímého kopu po faulu na T. Hudce, trefil pouze střed brány, kde stál připravený Kohout. Ve 35´ se prosadil k hlavičce po centru Hobzy netradiční hlavičkář Holčapek, byl ale nepřesný. Mírnou převahu domácích, mohli hosté potrestat gólem po chybě Semotama v závěru poločasu. Jeho slabou “malou domů“ hosté vystihli, Elis ale vyběhnutím odkopl míč do autu.

Jako blesk z čistého nebe, přišla šance Pelikána ve 47´, po rychlém brejku se uvolnil na brankové čáře a z nulového úhlu, napálil míč na bránu, ten prosvištěl napříč bránou nikým nepovšimnut. Domácí držely výkonnost z prvního poločasu, hosté se více zaměřili na výkon hlavního rozhodčího, než na svůj. V 59´bylo rušno před oběma brankami. Nejprve po faulu na Antoše, zahrál přímý kop T. Hudec, jeho pokus skončil za brankovou čárou a byl z toho rohový kop. Ten hosté odvrátili a založili rychlý protiútok, nepřesnou přihrávkou se výhody zbavily, akce ale dále pokračovala, Adamík odcentroval před bránu, kde se ve skrumáži prosadil Pelikán, jeho střela byla ale zablokovaná. V 69´se dostával do šance Bártl, tomu po kombinaci Antoše s Brveníkem, přihrál druhý jmenovaný, úmysl vystihnul brankař Kohout a vyběhnutím míč před Bártlem odkopl. V 72´opět Kohout zmařil Krčmářovi šanci, k tomu se míč dostal po křídelní akci na pravé straně hřiště. V 74´A. Fiala rozehrál na Antoše, ten odcentroval na nabíhajícího Bártla, který na míč nedosáhl. Štěstí se nepřiklonilo ke střele Brveníka, který se v 77´zbavil svého strážce na hranici šestnáctky a z otočky prudce vystřelil, míč ale mířil do středu brány, kde stál připravený Kohout. Ideální kolmicí z 86´za obranu, vyslal Franc Brveníka na zteč, výhodu ale zhatil několika kličkami na místo zakončení, a tak už to vypadalo, že si obrana s rychlou akcí poradí, ve skrumáži ale míč Brveník znovu vybojoval a před brankařem volil razanci a míč tvrdou střelou skončil na břevně! Neproměněné šance domácí nemuseli litovat, na hřiště přišel v 84´ Šálek, který v poslední minutě utkání, tečí usměrnil střelu France a rozhodl celé utkání. Nutno podotknout, že domácí šli více za vítězstvím a odměnou jim jsou tři body a posun do čela tabulky.

Elis M. – Antoš (79´Fiala R.), Janíček, Hudec M., Hobza, Krčmář, Franc (90´Kružberský), Hudec T. (84´Šálek), Semotam (68´Bártl), Holčapek (46´Fiala A.), Brveník.

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina jaro 2018

terminova-listina-jmkfs-jaro-2018.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18