TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Přípravka > Sezóna 2016/2017 > Rozlosování a výsledky

Rozlosování a výsledky

 Sezóna 2016/2017 - přípravka

kolo datum domácí hosté   střelci gólů  
2. ne 4.9.

J/M A
J/M B

Vranov
Vranov

0:8 (0:3)

2:12 (0:6)

 

hřiště
Mikulovice

3. ne 11.9.

Tasovice
Suchohrdly
Suchohrdly
Tasovice

J/M B
J/M A
J/M B
J/M A

12:0 (8:0)
7:6 (3:4)    5:4 (2:1)
4:6 (1:5)

 

hřiště
Tasovice

4. so 17.9. J/M A J/M B 4:3 (2:1)   hřiště
Mikulovice
5. so 24.9. J/M A
J/M B
J/M B
J/M A

Přímětice
Únanov
Přímětice
Únanov

9:4 (4:1)
1:4 (1:1)
4:13 (2:8)
6:2 (2:0)
  hřiště
Mikulovice
1. st 28.9. Blížkovice
Olbramkostel
Olbramkostel
Blížkovice

J/M A
J/M B
J/M A
J/M B

7:3 (4:1)
5:0 (1:0)
4:3 (1:2)
7:2 (4:0)

 

hřiště
Blížkovice

6. ne 2.10. Vranov
Vranov
J/M A
J/M B
3:5 (1:3)
3:1 (1:1)
 

hřiště
Vranov

7. ne 9.10.

J/M A


J/M B

J/M B

J/M A

Suchohrdly


Tasovice

Suchohrdly

Tasovice

5:2 (2:0)


0:11 (0:8)

3:1 (1:0)

6:6 (2:4)

Heralecký 2, Kaláb 2, Jelínek       



Vérosta To., Vykydal, Hrůza
Heralecký 2, Kaláb, Šlapák, Kandl, Jelínek

hřiště
Jevišovice
8. Pá 14.10. J/M A J/M B 4:3 (2:1)   hřiště
Jevišovice
9. so 22.10 Únanov
Přímětice


Přímětice
Únanov
J/M B
J/M A


J/M B
J/M A
5:1 (2:1)
0:9 (0:3)


 6:2 (3:1)
 1:9 (1:3)

Brázda
Heralecký 3, Černý 2, Malina 2, Jelínek, Neuschl
Brázda, Vykydal
Kandl 3, Jelínek 3, Heralecký, Malina 2

hřiště
Únanov
10. so 29.10.  J/M A
J/M B
J/M B
J/M A

Olbramkostel
Blížkovice
Olbramkostel
Blížkovice

4:3 (1:0)
0:15(0:11)
0:2 (0:1)
5:4 (0:2)

Heralecký 3, Kaláb


Heralecký 3, Kandl, Kříž



hřiště
Mikulovice
11. so. 8.4.

J/M A

J/M B

J/M B

J/M A

Tasovice

Vranov

Tasovice

Vranov

 2:6 (1:1)

2:11 (2:7)

2:17

3:4 (1:3)

Heralecký, Ruml O. 

Brázda. Vykydal

Vérosta Tob., Černý 

Ruml 2, Kaláb

hřiště Jevišovice
12. ne.16.4.

Suchohrdly A

 

Suchohrdly B

 

Suchohrdly B

Suchohrdly A

J/M B

 

J/M A

 

J/M B

J/M A

 2:4 (2:2)

 

4:7 (3:2)

 

3:2 (1:1)

5:21 (3:8)

Brázda, Doležal, Vykydal, Hazucha

Elis Alex 2, Heralecký 2, Kříž, Ruml 2

Brázda, Vykydal

Heralecký 8, Elis Alex 3, Kandl 2, Ruml 5, Kříž, Neuschl 2

hřiště Suchohrdly
13. pá.21.4. J/M A J/M B  18:5 (11:0) Heralecký 7, Ruml O. 5, Elis Alex 2, Neuschl 2, Kandl 2, Kříž, Elis Alan - Brázda 2, Petříček, Vérosta, Vykydal hřiště Jevišovice
14. so.29.4.

J/M A

 

J/M B

 

J/M B

J/M A

Přímětice

 

Únanov

 

Přímětice

Únanov

 12:2 (5:1)

 

6:2 (1:0)

 

 4:5 (1:2)

 21:1 (12:0)

Jelínek 4, Ruml 3, Heralecký 2, Kriz 2, Neuschl

Kaláb 2, Vérosta 2, Petříček 2

Kaláb 2, Černý, Vérosta

Heralecký 10, Jelínek 6, Ruml 3, Kandl, Neuschl

hřiště Jevišovice
15. ne. 7.5.

Olbramkostel

Blížkovice

 

Blížkovice

Olbramkostel

J/M B

J/M A

 

J/M B

J/M A

 8:4 (3:3)

4:11 (1:7)

 

10:1 (6:1)

1:13 (1:7)

Kandl 2, Brázda 2

Jelínek 4, Heralecký 2, Kříž 2, Ruml 3

Brázda

Heralecký 5, Jelínek 3, Ruml 3, Kříž, Černý

hřiště Olbramkostel
16. so.13.5.

Vranov

Tasovice

 

Vranov

Tasovice

J/M B

J/M A

 

J/M A

J/M B

 10:1 (5:1)

 7:4 (4:0)

 

5:3 (1:1)

 7:2 (5:1)

 

Fousek

Ruml, Kříž, Kaláb, Elis Alan

Kříž 2, Ruml

Vykydal, Brázda

hřiště Vranov
17. so.20.5.

J/M A

 

 

J/M B

 

J/M B

 

J/M A

Suchohrdly B

 

 

Suchohrdly A

 

Suchohrdly B

 

Suchohrdly A

 11:2 (6:0)

 

 

11:2 (7:1)

 

3:4 (2:1)

 

21:0 (9:0)

Heralecký 3, Kříž 2, Ruml 2, Kaláb, Jelínek 2, Elis Alan

Brázda 3, Vérosta, Fousek 3, Petříček, Vykydal, Černý

Vykydal 2, Vérosta

 

Heralecký 8, Jelínek 4, Kříž 4, Ruml 2, Černý 2, Elis Alan

hřiště Mikulovice
18. pá. 26.5. J/M B J/M A  11:13 (5:6) Brázda 2, Vykydal, Elis Alex, Petříček, Hazucha, Malina, Hrůza, Kaláb J., Vérosta, Fousek - Heralecký 3, Kžíž 3, Kaláb P.2, Jelínek 2, Neuschl, Elis Alan,Černý hřiště Mikulovice
19. so. 3.6.

Únanov

 

Přímětice

 

Přímětice

 

Únanov

J/M B

 

J/M A

 

 J/M B

 

J/M A

  7:4 (3:2)

 

 2:13 (1:10)

 

8:5 (4:3)

 

0:26 (0:10)

 Brázda, Hazucha, Petříček, Vérosta

Kříž 4, Ruml 4, Elis Alex 3, Kandl, Neuschl

 Brázda 3, Fousek, Petříček

Elis Alex 9, Heralecký 8, Jelínek 2,Kříž 2, Kandl 2,Neuschl 2

hřiště Únanov
20. ne.11.6.

J/M A

 

J/M B

 

J/M B

 

J/M A

 Olbramkostel

 

Blížkovice

 

Olbramkostel

 

Blížkovice

 9:3 (2:1)

 

5:7 (4:3)

 

3:9 (0:3)

 

8:4 (3:4)

Heralecký 5, Neuschl 2, Kříž, Černý

Brázda 2, Vérosta, Šeiner, Vykydal

Vykydal 2, Brázda

 

Heralecký 7, Kříž

hřiště Mikulovice

 







Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina podzim 2017

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18