TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Přípravka > Sezóna 2014-2015 > Rozlosování

Rozlosování

podzim 2014

datum

kolo

Přípravka

So. 9.8.

 

 

Ne. 10.8.

 

 

So.16.8.

 

 

Ne.17.8.

 

 

So 23.8.

 

 

Ne.24.8.

 

 

So. 30.8.

 

 

Ne. 31.8.

 

 

Pá. 5.9.

 

 

So. 6.9.

 

 

Ne.7.9.

1.

Hř. Vranov

Hl. Mašůvky – M. 9:50

Vranov – M. 11:35

So. 13.9.

 

 

Ne. 14.9.

2.

Hř. Jevišovice

M. – Šatov „A“ 9:50

M.–Šatov „B“ 10:45

So. 20.9.

 

 

Ne. 21.9.

3.

Hř. Jaroslavice

Micmanice – M. 9:50

Jaroslavice – M. 11:35

 

So. 27.9.

4.

Hř. Suchohrdly

Suchohrdly B – M. 9:50

Suchohrdly A –M. 11:35

termín zápasu bude ještě upřesněn

Ne. 28.9.

 

 

So. 4.10.

5.

Hř. Mikulovice

M. – Únanov B 10:00

M –Únanov A 11:00

Ne. 5.10.

 

 

So. 11.10.

6.

Hř. Jevišovice

M. – Vranov 9:50

M. - Hl. Mašůvky 10:45

Ne. 12.10.

 

 

So. 18.10.

 

 

Ne. 19.10.

7.

Hř. Šatov

Šatov A – M. 9:00

Šatov B – M. 10:45

So. 25.10.

 

 

Ne. 26.10.

8.

Hř. Mikulovice

M. – Jevišovice 12:30

So. 1.11.

 

 

Ne. 2.11.

 

 

So. 8.11.

 

 

Ne. 9.11.

 

 

jaro 2015

datum

kolo

Přípravka

So 28.3.

 

 

Ne 29.3

 

 

So. 4.4.

 

 

Ne. 5.4.

 

 

So 11.4.

 

 

Ne.12.4

9.

Hř. Mikulovice

M – Jaroslavice 10:00         Mikulovice                                                    

J – Micmanice 10:00         NE                                12.04.2015 09:50         Mikulovice                                                    

J – Jaroslavice 11:00         NE                                12.04.2015 10:45         Mikulovice                                                    

M – Micmanice 11:00

So 18.4.

10.

Hř. Jevišovice

J – Suchohrdly B 9:00

M – Suchohrdly A 9:50

M – Suchohrdly B 10:45

J – Suchohrdly A 11.35

Ne.19.4

 

 

So 25.4.

11.

Hř. Únanov

Únanov A – M 9:00

Únanov B – J 9:50

Únanov B – M 10:45

Únanov A – J 11.35

Ne  26.4

 

 

So 2.5.

 

 

Ne 3.5.

12.

Hř. Hl. Mašůvky

H.Mašůvky – M  9:00

Vranov/D – J   9:50

Vranov/D – M. 10:45

H.Mašůvky – J 11:35

So 9.5.

13.

Hř. Mikulovice

M – Šatov B   10:00

J – Šatov A  10:00

J – Šatov B  11:00

M – Šatov A  11:00

 

Ne 10.5.

 

 

So 16.5.

 

 

Ne 17.5.

14.

Hř. Jaroslavice

Jaroslavice – M   9:00

Micmanice  – J   9:50

Micmanice – M  10:45

Jaroslavice – J  11:35

So 23.5.

 

 

Ne 24.5.

15.

Hř. Suchohrdly

Suchohrdly A – J  9:00

Suchohrdly B – M  9:50

Suchohrdly B – J  10:45

Suchohrdly A – M  11:35

So 30.5.

 

 

Ne 31.5

16.

Hř. Jevišovice

J – Únanov B  9:00

M – Únanov A  9:50

M – Únanov B  10:45

J – Únanov B  11:35

So 6.6.

 

 

Ne 7.6.

 

 

So 13.6.

 

 

Ne 14.6.

 

 

Sraz na domácí utkání je vždy 1 hodinu před začátkem utkání.

Dorost hraje svá utkání na hřišti v Mikulovicích, žáci na hřišti v Jevišovicích.

Na soutěžní ročník 2014/2015 – podzim, uhradí klubový příspěvek každý hráč dospělých 300Kč, dorostu 150Kč,   žáků 100Kč a přípravky 50Kč.

V případě odjezdu na utkání autobusem, hradí každý hráč a fanoušek 50Kč.

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina podzim 2017

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18