TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Přípravka > Sezóna 2012-2013 > Rozlosování

Rozlosování

podzim 2012 

datum

kolo

Přípravka

So. 11.8.

 

 

Ne. 12.8.

 

 

So.18.8.

 

 

Ne.19.8.

 

 

So 25.8.

 

 

Ne.26.8.

 

 

So. 1.9.

 

 

Ne. 2.9.

1.

Hř. Mikulovice

M – H.Kounice

    9:00

 

So. 8.9.

 

 

Ne.9.9.

2.

Hř.Práče

Práče – M

     9:00 a 10:00

So. 15.9.

 

 

Ne. 16.9.

3.

Hř. Jezeřany

Polánka – M 9:25

Jezeřany–M 11:25

Práče

So. 22.9.

 

 

Ne. 23.9.

4.

Hř. Mikulovice

M - Mackovice 8:30

M - Jiřice 11:25

Práče

So. 29.9.

5.

Hř. Prosiměřice

Prosiměřice B – M. 9:25

Prosiměřice A – M 11:25

Práče

Ne. 30.9.

 

 

So. 6.10.

 6.

 

Hř. Práče

M – Jezeřany 9:25

M – Polánka 10:30

Ne. 7.10.

   

So. 13.10.

 

 

Ne. 14.10.

7.

VOLNO

 

So. 20.10.

 

 

Ne. 21.10.

8.

Hř. Mikulovice

M – Prosiměřice B 8:30

M – Prosiměřice A 11:25

Práče

So. 27.10.

 9.

 Hř. Mackovice

Jiřice – M 9:25

Mackovice – M 11:25

Práče

Ne. 28.10.

   

So. 3.11.

 

 

Ne. 4.11.

10.

Hř. Mikulovice

M. – H.Kounice 9:00 a 10:00

 

So. 10.11.

 

 

Ne. 11.11.

 

 

jaro 2013

datum

kolo

Přípravka

So 6.4.

 

 

Ne 7.4.

11.

Hř. Polánka

Polánka – A 8:30

Jezeřany – B 9:25

Jezeřany – A 10.30

Polánka–B 11.25

So 13.4.

 

 

Ne 14.4.

12.

VOLNO

So 20.4.

13.

Hř. Prosiměřice

Prosiměřice A – B 8:30

Prosiměřice B – A 9:25

Prosiměřice B – B 10:30

Prosiměřice A – A 11.25

Ne 21.4.

 

 

Pá 26.4.

 

 

So 27.4.

14.

Hř. Mikulovice

A – Mackovice 8:30

B – Jiřice 9:25

B – Mackovice 10:30

A – Jiřice 11.25

Ne  28.4.

 

 

St 1.5.

 

 

So 4.5.

15.

Hř. H.Kounice

H.Kounice – B 8:30

Práče - A 9:25

Práče – B 10:30

H.Kounice – A 11:25

Ne 5.5.

 

 

St 8.5.

 

 

So 11.5.

 

 

Ne 12.5.

16.

Hř. Mikulovice

A – Polánka 8:30

B – Jezeřany 9:25

B – Polánka 10:30

A – Jezeřany 11:25

So 18.5.

 

 

Ne 19.5.

17.

Hř. Mikulovice

Mikulovice A – B 9:00

Mikulovice A – B 10:00

So 25.5.

18.

Hř. Mikulovice

A – Prosiměřice B 8:30

B – Prosiměřice A 9:25

B – Prosiměřice B 10:30

A – Prosiměřice A 11:25

Ne 26.5.

 

 

So 1.6.

 

 

Ne 2.6.

19.

Hř.Jiřice

Jiřice – B 8.30

Mackovice – A 9:25

Mackovice – B 10:30

Jiřice – A 11.25

Pá 8.6.

20.

Hř. Mikulovice

A – Práče 17:00

B – Práče – 18:00

So 8.6.

 20.

Hř. Mikulovice

B –H.Kounice 9:25

A – H.Kounice 10:30

Ne 9.6.

   

So 15.6.

 

 

Ne 16.6.

 11.

Hř. Polánka

Polánka - A 8:30

Jezeřany - B 9:25

Jezeřany - A 10:30

Polánka - B 11:25

So 22.6.

 

 

Ne 23.6.

 

 

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina podzim 2017

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18