Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 žáci

Novější 1

10. kolo Tasovice - Mikulovice 3:1 (2:1)

Datum konání: 7. 6. 2014

B: Ambrosek

Poslední utkání sezony se hostům nevyvedlo, přestože výsledek je přijatelný. Domácí šli do vedení 2:0, hosté do poločasu snížili Ambroskem. Ten měl ještě další šance, které neproměnil. A nejenom on, své šance nedal ani Raputa a Kvinta.

Pokorný – Kvinta, Raputa, Černá, Šobová M., Kříž, Hruška, Stehlík, Šlapák, Černý, Šobová T.

Publikováno 8. 8. 2014 21:53

18. kolo Mikulovice - Miroslav 1:11 (1:5)

Datum konání: 1. 6. 2014

B: Kvinta

Po chybě brankaře, se dostali už ve 2.min.do vedení. Za stavu 0:3, snížil Kvinta z přímého kopu – 1:3. Do poločasu ještě dvakrát inkasovali. Druhá půle se dohrávala. Hosté měli i výškovou převahu a tak hráči přípravky neměli žádnou šanci. V útoku hrozil Ambrosek, který byl ale sám na to, aby se prosadil. Kvinta dostal v první půli červenou kartu za ruku, a tak domácí odehráli třičtvrtě utkání o desíti.

Pokorný –Kvinta M., Raputa, Černá, Šobová M., Hruška, Šlapák, Kříž, Šobová, Ambrosek, Černý. Střídali:  Elis M.

Publikováno 8. 8. 2014 21:52

17. kolo Prosiměřice - Mikulovice 7:0 (4:0)

Datum konání: 25. 5. 2014

B:

Publikováno 8. 8. 2014 21:51

16. kolo Mikulovice - Višňové 0:3 (0:3)

Datum konání: 18. 5. 2014

B:

Hosté potvrdili roli favorita. Pohybují se na druhém místě tabulky. Domácí měli náznak šancí, ale nedokázali je proměnit, naopak hosté ano.

Pokorný –Kvinta M., Raputa, Černá, Šobová M., Hruška, Šlapák, Kříž, Šobová, Ambrosek, Fousek. Střídali:  Černý

Publikováno 8. 8. 2014 21:50

15. kolo Přímětice - Mikulovice 19:0 (6:0)

Datum konání: 10. 5. 2014

B:

Výsledek je hrozný, byl však způsobený neúčastí poloviny základního kádru. Poločas se hosté drželi po herní stránce, druhý už kluci a holky z přípravky fyzicky odpadli a Raputa a Hruška v bráně nemohli debaklu zabránit. Je to škoda, soupeř neměl takovou kvalitu, abychom neuhráli nějaký ten bod.

Hruška – Nováková, Raputa, Adámková, Černá, Kříž,  Fousek M., Stehlík, Šlapák, Černý, Elis M.

Publikováno 8. 8. 2014 21:49

14. kolo Mikulovice - IE Znojmo 1:11 (0:5)

Datum konání: 4. 5. 2014

B: Stehlík

Hosté potvrdili roli favorita a domácím nedali žádnou šanci. Čestný úspěch zaznamenal v závěru zápasu Stehlík.

Pokorný – Fousek, Kvinta M., Raputa, Černá, Šobová M., Hruška, Elisová, Šlapák, Stehlík. Střídal: Černý, Kříž.

Publikováno 8. 8. 2014 21:48

13. kolo Hostěradice - Mikulovice 1:1 (1:0)

Datum konání: 25. 4. 2014

B: Ambrosek

Domácí ztratili dva body. Neproměnili řadu brankových příležitostí a vedli o poločase pouze 1:0. Druhá půle se odvíjela obdobně. Nedáš – dostaneš, platilo i tentokrát, skóroval po brejku Ambrosek. Ten mohl přidat i vedoucí gól, nedal, a když nedali domácí i další šance i díky výkonu Pokorného, skončilo utkání nečekanou remízou.

Pokorný – Kloudová, Kvinta M., Raputa, Černá, Šobová M., Šobová T., Hruška, Fousek M., Ambrosek, Kříž.              Střídali: Elis M., Elis R., Šlapák D., Adámková A., Elisová G.

Publikováno 8. 8. 2014 21:47

12. kolo Mikulovice - Dobšice 4:4 (1:4)

Datum konání: 20. 4. 2014

B: Raputa, Kvinta, Ambrosek 2x

Opět zklamal přístup nejstarších hráčů, kteří nestíhali hráčům hostí z přípravky. Hosté vedli o poločase jasným výsledkem a nikdo z přítomných nevěřil v obrat. Ten ve druhém poločase přišel. Nejprve snížil Raputa a po něm Ambrosek, a když Kvinta z penalty vyrovnal šest minut před koncem, mohli domácí ještě přemýšlet o výhře. Po vyrovnání ale měli naopak blíže ke vstřelení rozhodující branky hosté. Remíza je zasloužená.

Pokorný – Kloudová, Kvinta M., Raputa, Černá, Šobová M., Šobová T., Hruška, Kříž Š., Ambrosek, Adámková.              Střídali: Elis M., Elis R., Šlapák D.

Publikováno 8. 8. 2014 21:46

11. kolo Štítary - Mikulovice 8:0 (3:0)

Datum konání: 13. 4. 2014

Zápas ovlivnily hrubé chyby nezkušených hráčů, kteří svým lehkovážným přístupem, nabídli domácím první a třetí gól. Hosté měli velké šance z kopaček Šobové T. a Ambroska v prvním poločase a Raputy v druhém poločase, ve všech případech postupovali sami na brankaře.

Publikováno 8. 8. 2014 21:44

9. kolo Miroslav - Mikulovice 27:0 (9:0)

Datum konání: 3. 11. 2013