TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Rozlosování

Rozlosování

podzim 2012 

datum

kolo

žáci

So. 11.8.

1.

Šanov – M. 10:15

Ne. 12.8.

 

 

So.18.8.

 

 

Ne.19.8.

2.

VOLNO

So 25.8.

 

 

Ne.26.8.

3.

Únanov - M. 14:30

So. 1.9.

 

 

Ne. 2.9.

4.

M.- Štítary  14:30

So. 8.9.

 

 

Ne.9.9.

5.

Višňové -M. 14:30

So. 15.9.

 

 

Ne. 16.9.

6.

M.- Tasovice 14:00

So. 22.9.

   

Ne. 23.9.

 7.

 IE Znojmo - M. 14:00

So. 29.9.

8.

M. - Božice 14:00

Ne. 30.9.

 

 

So. 6.10.

 

 

Ne. 7.10.

9.

Jevišovice – M. 13:30

So. 13.10.

 

 

Ne. 14.10.

10.

M. - Miroslav 13:00

So. 20.10.

 

 

Ne. 21.10.

11.

Dobšice - M. 8:15

So. 27.10.

 12.

Prosiměřice - M. 12:30

Ne. 28.10.

 

 

So. 3.11.

 

 

Ne. 4.11.

13.

M. – Šatov 12:00

So. 10.11.

 

 

Ne. 11.11.

 

 

jaro 2013

datum

kolo

žáci

So 6.4.

16.

M. – Únanov 13:00

Ne 7.4.

 

 

So 13.4.

17.

Štítary - M. 10:15

Ne 14.4.

 

 

So 20.4.

 

 

Ne 21.4.

18.

M.- Višňové  14:00

Pá 26.4.

 

 

So 27.4.

 

 

Ne  28.4.

19.

Tasovice - M. 13:30

 

St 1.5.

 

 

So 4.5.

 

 

Ne 5.5.

20.

M.- IE Znojmo 14:30

St 8.5.

14.

M. – Šanov 10:15

So 11.5.

 

 

Ne 12.5.

21.

Božice - M. 14:30

So 18.5.

 

 

Ne 19.5.

22.

M. – Jevišovice 14:30

Pá 24.5.

16.

M. – Únanov 16:30

So 25.5.

 

 

Ne 26.5.

23.

Miroslav – M. 10:15

So 1.6.

 

 

Ne 2.6.

24.

M. - Dobšice 14:30

So 8.6.

 

 

Ne 9.6.

25.

M. - Prosiměřice 08:15

So 15.6.

 

 

Ne 16.6.

26.

Šatov - M. 14:30

So 22.6.

 

 

Ne 23.6.

 

 

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
BASF - The Chemical Company
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina podzim 2017

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 17/18

Rozpis soutěží JMK FS 17/18